سعیدی 2466 200 0919

کلید سازی آنلاین

کلیدسازی آنلاین

کلیدسازی در گذشته بخشی از کار فلزگران بوده و در واقع می توان گفت که یکی از قدیمی ترین مشاغل دنیا است.

از همان ابتدا کار کلیدسازان فقط ساخت کلید نبود، بلکه قفل سازی و تعمیر قفل نیز در حرفه ی آن ها جایگاه ویژه ای داشته است. در گذشته به شغل کلیدسازی چلنگری گفته میشد.

کلید سازی آنلاین

از اواسط دوران فلز با کشف فولاد به عنوان محکم ترین فلز شغل چلنگری یا کلیدسازی نیز شروع شد و پس از آن به صورت جدی تری پی گرفته شد.

رونق بازار کلید وابسته به کیفیت فولاد تولید شده در هر منطقه بود یعنی هرقدر فولاد منطقه با کیفیت تر بود صنعت کلیدسازی آن منطقه نیز رونق بیشتری داشت.

چلنگری در ایران نیز حرفه ای رایج و پیشرفته بود زیرا فولاد ایرانی یکی از مرغوب ترین فولادهای دنیا محسوب می‌شد.

پس از مدتی قفل سازان به فکر ساخت قفل های تزئینی افتادند در صورتی که پیش از این ملاک ساخت قفل فقط استحکام و کارایی بود اما این ملاک کم کم تغییر کرد و قفل های تزئینی پا به عرصه نهادند.

با رشد و توسعه ی صنعت و صنعتی شدن جوامع چلنگری دچار تحولات شگرفی شد.

قفل های جدید بسیار پیشرفته تر و مستحکم تر از انواع قدیمی ساخته شدند و با ورود قفل های کارخانه ای صنعتی قفل سازی های قدیمی از رونق افتادند اما کلیدسازی همچنان پایدار است.

کلیدسازان قفل های صنعتی را با یک یا دو کلید یدک می فروشند اما گم کردن کلید هیچ ارتباطی به قدیم و جدید بودن صنعت ندارد.

گم کردن کلید مشکلی است که ممکن است برای هر فردی رخ دهد و فرد در این شرایط نیاز مبرمی به کلیدساز خواهد داشت.

کلیدساز به چه کسی گفته می شود؟

همانطور که گفته شد حرفه ی کلیدسازی نسبت به گذشته پیشرفت های بسیاری داشته است بنابراین فردی که قصد ورود به این حوزه را دارد باید علاوه بر گذراندن دوره های آموزشی بیشتر به دنبال کسب تجربه ی بیشتری نیز باشد.

به فردی که هنر و توانایی ساخت و تعمیر انواع قفل و کلید را دارد کلیدساز گفته می شود.

البته امروزه این شغل محدود به ساخت و تعمیر قفل نیست و خدمات متنوعی را شامل می شود.

یکی از مهمترین ویژگی های کلیدساز آپدیت بودن است. به دلیل مسائل امنیتی و پیشرفته تر شدن صنعت، قفل و کلید نیز بسیار پیشرفته تر از قبل شده و ساختار آن ها فوق العاده پیچیده تر از انواع قدیمی است.

کلیدساز باید آشنایی کاملی با ساختارهای جدید داشته و بتواند تمامی ایرادات را بدون بروز کمترین مشکل و در کوتاه ترین زمان رفع کند. کار با دستگاه های برش و تراش و همچنین ماشین کولیس و کدزن از دیگر ویژگی هایی است که یک کلیدساز باید داشته باشد.

کلید سازی آنلاین

گم شدن کلید، شکستن کلید داخل قفل، خراب شدن قفل و …. اتفاقاتی اجتناب ناپذیر هستند و ممکن است برای هر فردی رخ دهند. اتفاقات این چنینی قابل پیش بینی نیستند و در زمان بروز فرد نمی داند که باید چه عکس العملی نشان دهد. بسیاری از افراد فوراً به کلیدسازی محل مراجعه می کنند اما اگرمحل شما مغازه ی کلیدسازی نداشت چه کار باید بکنید؟ اگر این مشکل در ساعاتی غیر از ساعات کاری بروز کرد چه؟

با پیشرفت تکنولوژی و همگانی شدن استفاده از اینترنت بسیاری از خدمات نیز به صورت اینترنتی ارائه می شوند. کلیدسازی یکی از انواع این خدمات است. بسیاری از کلیدسازی های معتبر دارای وبسایت رسمی هستند. در هنگام بروز هر مشکلی اولین اقدام مراجعه به سایت های اینترنتی و جست و جو در فضای مجازی است.

جست و جو در اینترنت سریعترین و بهترین راه برای حل مشکلات می باشد. با یک سرچ ساده می توانید لیست تمامی کلیدسازی های آنلاین را دیده و فقط با یک تماس مشکلات خود را مطرح کنید. اکثر این کلیدسازی ها دارای پشتیبانی نیز هستند. کارشناسان آماده ی پاسخگویی به تک تک سؤالات شما در زمینه ی انواع قفل و کلید می باشند.

کلید سازی آنلاین و قفل سازی آنلاین چه خدماتی ارائه می دهد؟

کلید سازی آنلاین و قفل سازی آنلاین

همانطور که گفته شد کلیدسازی های آنلاین و پیشرفته خدمات بسیار متنوعی ارائه می دهند. از باز کردن درب بسته تا ساخت ریموت خودرو و تعمیر و فروش انواع قفل ها.

  • باز کردن قفل فرمان خودرو

یکی از معمول ترین روش ها برای جلوگیری از سرقت خودرو و حفظ امنیت آن استفاده از قفل فرمان و پدال است اما قفل فرمان و پدال نیز ممکن است با مشکل مواجه شده و نتوانید آن ها را باز کنید. گیر کردن کلید، شکستن کلید داخل قفل، گم شدن کلید و … برخی از مشکلاتی هستند که ممکن است در زمان استفاده از قفل فرمان اتفاق بیافتند.

وقتی با چنین مشکلاتی مواجه می شوید باید از هرگونه اقدام غیرتخصصی بپرهیزید زیرا این اقدامات نه تنها باعث حل مشکل نمی شوند بلکه می توانند باعث بروز مشکلات جدی تر و جدیدتری نیز شوند. یکی از خدمات کلیدسازی آنلاین باز کردن قفل فرمان در کوتاه ترین زمان و با بالاترین کیفیت می باشد.

  • ساخت و تعمیر ریموت درب پارکینگ

کلیدسازی های آنلاین خدمات متنوعی در خصوص ریموت های درب پارکینگ ارائه می دهند که برخی از آن ها عبارتند از:

  • کپی کردن ریموت: در برخی موارد شما به یک یا چند کپی از ریموت پارکینگ نیاز دارید مثلاً داشتن یک ریموت برای تمامی ساکنین مجتمع لازم است. در برخی موارد نیز ممکن است ریموت را گم کنید و نیاز به یک کپی از آن داشته باشید.
  • ست کردن ریموت: زمانی که می خواهید ریموتی خام را برای درب پارکینگ ست نمایید.
  • برگرداندن کد ریموت پاک شده: در برخی موارد کد ریموت پاک شده و عملکرد درستی نخواهد داشت. کلیدسازان ماهر می توانند این کد پاک شده را بازگردانند.
  • باز کردن درب های ضد سرقت

درب های ضد سرقت جدیدترین نوع درب به خصوص برای واحدهای آپارتمانی می باشند. درب ضد سرقت مزایای فراوانی دارد از جمله اینکه نمی توان با هیچ کلیدی به غیر از کلید خود درب آن را باز نمود. اما ممکن است کلید را گم کرده باشید و به دلیل بالا بودن امنیت این نوع درب راه حلی به ذهنتان نرسد. با یک سرچ ساده در اینترنت و یک تماس کلیدسازان آنلاین در کوتاه ترین زمان ممکن این کار را برایتان انجام می دهند.

 

تاریخ انتشار: 2020/11/26

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

نظرات مشتریان