سعیدی 2466 200 0919

کلید سازی شبانه روزی امانیه

کلید سازی شبانه روزی امانیه

امداد کلید تهران با نام کلید سازی شبانه روزی امانیه در منطقه ۳ و دیگر محله ها و خیابان های خدمات ارائه می کند.

کلید سازی شبانه روزی امانیه در سریع ترین زمان ممکن برای حل تمامی مشکلات شما، فقط با یک تماس, کلید سازان و قفل سازان مجرب ما در کمترین زمان ممکن در تمامی نقاط امانیه آماده خدمت رسانی در محل می باشند. کلیدسازی امانیه با بهترین خدمات همواره در دسترس شماست

کلید سازی شبانه روزی امانیه

۰۹۱۰۴۹۹۴۳۲۳ – ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

کلید سازی شبانه روزی امانیه

خدمات کلید سازی امداد کلید در  امانیه

این خدمات شامل بازکردن و تعویض انواع قفل حتی درب های ضد سرقت و انواع خودروها می باشد.

محله امانیه محله امانیه واقع در ناحیه ۲ شهرداری منطقه ۳ تهران و دارای مساحتی حدود ۳۷۰هکتار است. این محله از شمال به اتوبان چمران و مدرس، از شرق به اتوبان مدرس، از جنوب به خیابانهای آرش، اسفندیار و نیایش محدود است. حیطه غربی را اماکنی چون مسجد بلال حبشی، هتل استقلال، سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و پارک ملت اشغال کرده‌است.

بر اساس سرشماری سال ۱۳۸۵ مرکز آمار ایران، جمعیت کل افراد ساکن محله امانیه ۲۹۲۴۳نفر بوده که شامل ۱۴۲۰نفر مرد و ۱۵۰۴۱نفر زن است.

از میان ایشان ۲۷۹۲۵نفر شاغل و باقی، ۱۳۱۶نفر فاقد شغلند. طبق شاخصی دیگر ۲۷۲۳۶نفر باسواد و ۳۷۹نفر بیسواد هستند. همچنین تعداد خانوار ساکن در محله امانیه ۹۲۵۱ است.
دهخدا نیز می‌آورد: ” جایی است در تهران به شمیران در جاده پهلوی که به تازگی در آنجا ساختمان و باغ‌ها احداث شده‌است ” (دهخدا، ۱۰۲:۱۳۳۸)

نجم آبادی دررابطه با موقعیت فعلی محله امانیه بیان می دارد: ” محله امانیه و خیابان افریقا برروی مسیل قرار گرفته و دارای قنات‌های بسیار زیادی است “.

وی در رابطه با وضعیت توسعه محله امانیه در سال‌های دهه ۴۰ بیان می دارد: افرادی علاقه مند به ساخت و ساز بودند به این محله آمدند بخش هایی از این خیابان (آفریقای فعلی و جردن سابق) را گرفتند و شروع به ساخت و ساز کردند. به همین جهت وقتی از جنوب به سمت شمال این خیابان می‌رویم هیچ کوچه شبیه را نمی‌بینید. معمولاً هریک از کوچه ها جز ملک یک فرد بودند. در آن زمان انتخاب نام های کوچه‌های این خیابان بر اساس اسامی موجود در کتاب گلستان سعدی بود

 کلید سازی امانیه آماده خدمت رسانی و باز کردن انواع قفل در سریعترین زمان ممکن بصورت شبانه روزی در این ناحیه و مناطق اطراف با مناسب ترین قیمت میباشد.

 

 

کلیدسازی شبانه روزی امداد کلید تهران

کلید سازی شبانه روزی امداد کلید تهران

کلید سازی شبانه روزی امداد کلید این اطمینان خاطر را به شما عزیزان می دهد که خدمات کلید سازی را بصورت شبانه روزی در تمام محله های اطراف امانیه که می توانید کلید سازی شبانه روزی میرداماد ، کلید سازی شبانه روزی نوبنیاد ، کلید سازی شبانه روزی دروس ، كليد سازي شبانه روزي پاسداران ، کلید سازی شبانه روزی قلهک ، کلید سازی شبانه روزی دیباجی ، کلید سازی شبانه روزی شریعتی ، کلید سازی شبانه روزی جلفا ، کلید سازی شبانه روزی اختیاریه ، کلید سازی شبانه روزی شیخ بهایی ، کلید سازی شبانه روزی داودیه ، کلید سازی شبانه روزی کاووسیه ، کلید سازی شبانه روزی خواجه عبداله و کلید سازی شبانه روزی ونک  نیز جزو کلیدسازی شبانه روزی در منطقه ۳ می باشد که خدمات ارائه می شود.

شما کافیست برای دریافت خدمات کلید سازی و قفل سازی سیار به شماره ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹ تماس بگیرید تا در اسرع وقت کارشناس ما در محل مورد نظر شما حاضر شود.

 

تاریخ انتشار: 2020/03/18

دیدگاهتان را بنویسید

 

نظرات مشتریان

برای تماس اینجا کلیک کنید