سعیدی 2466 200 0919

کلید سازی شبانه روزی امانیه

کلید سازی شبانه روزی امانیه در سریع ترین زمان ممکن برای حل تمامی مشکلات شما، فقط با یک تماس, کلید سازان و قفل سازان مجرب ما در کمترین زمان ممکن در تمامی نقاط امانیه آماده خدمت رسانی در محل می باشند. کلیدسازی امانیه با بهترین خدمات همواره در دسترس شماست

کلید سازی شبانه روزی امانیه

۰۹۱۰۴۹۹۴۳۲۳ – ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

کلید سازی شبانه روزی امانیه

محله امانیه محله امانیه واقع در ناحیه ۲ شهرداری منطقه ۳ تهران و دارای مساحتی حدود ۳۷۰هکتار است. این محله از شمال به اتوبان چمران و مدرس، از شرق به اتوبان مدرس، از جنوب به خیابانهای آرش، اسفندیار و نیایش محدود است. حیطه غربی را اماکنی چون مسجد بلال حبشی، هتل استقلال، سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و پارک ملت اشغال کرده‌است.

بر اساس سرشماری سال ۱۳۸۵ مرکز آمار ایران، جمعیت کل افراد ساکن محله امانیه ۲۹۲۴۳نفر بوده که شامل ۱۴۲۰نفر مرد و ۱۵۰۴۱نفر زن است.

از میان ایشان ۲۷۹۲۵نفر شاغل و باقی، ۱۳۱۶نفر فاقد شغلند. طبق شاخصی دیگر ۲۷۲۳۶نفر باسواد و ۳۷۹نفر بیسواد هستند. همچنین تعداد خانوار ساکن در محله امانیه ۹۲۵۱ است.
دهخدا نیز می‌آورد: ” جایی است در تهران به شمیران در جاده پهلوی که به تازگی در آنجا ساختمان و باغ‌ها احداث شده‌است ” (دهخدا، ۱۰۲:۱۳۳۸)

نجم آبادی دررابطه با موقعیت فعلی محله امانیه بیان می دارد: ” محله امانیه و خیابان افریقا برروی مسیل قرار گرفته و دارای قنات‌های بسیار زیادی است “.

وی در رابطه با وضعیت توسعه محله امانیه در سال‌های دهه ۴۰ بیان می دارد: افرادی علاقه مند به ساخت و ساز بودند به این محله آمدند بخش هایی از این خیابان (آفریقای فعلی و جردن سابق) را گرفتند و شروع به ساخت و ساز کردند. به همین جهت وقتی از جنوب به سمت شمال این خیابان می‌رویم هیچ کوچه شبیه را نمی‌بینید. معمولاً هریک از کوچه ها جز ملک یک فرد بودند. در آن زمان انتخاب نام های کوچه‌های این خیابان بر اساس اسامی موجود در کتاب گلستان سعدی بود

 کلید سازی امانیه آماده خدمت رسانی و باز کردن انواع قفل در سریعترین زمان ممکن بصورت شبانه روزی در این ناحیه و مناطق اطراف با مناسب ترین قیمت میباشد.

 

تاریخ انتشار: 2020/03/18

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

نظرات مشتریان