سعیدی 2466 200 0919

کلید سازی شبانه روزی تهران نو

کلید سازی شبانه روزی تهران نو

امداد کلید تهران با نام کلید سازی شبانه روزی تهران نو در منطقه ۱۳ و دیگر محله ها و خیابانهای اطراف  خدمات ارائه می کند.

کلید سازی شبانه روزی تهران نو در سریع ترین زمان ممکن برای حل تمامی مشکلات شما، فقط با یک تماس, کلید سازان مجرب در کمترین زمان ممکن در تمامی نقاط تهران نو آماده خدمت رسانی در محل می باشند.

کلید سازی شبانه روزی تهران نو

۰۹۱۰۴۹۹۴۳۲۳ – ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

 کلید سازی شبانه روزی تهران نو

 

خدمات کلید سازی امداد کلید در تهران نو

این خدمات شامل بازکردن و تعویض انواع قفل حتی درب های ضد سرقت و انواع خودروها می باشد.

تهران نو نام محله ای واقع در شرق تهران پایتخت ایران است که در منطقه ۱۳ شهری تهران واقع شده است.

محله تهران نو از شمال به محله های نارمک، تهران پارس و خیابان دماوند، از شرق به محله های تهران شرق و کوی زینبیه، از جنوب به دوشان تپه و خیابان پیروزی و از غرب به محله های نیروی هوایی و قاسم آباد تهران نو متصل است.

خیابان‌کشی این محله نظم هندسی دارد و خیابان های شمال غربی به جنوب شرقی آن با بهره گیری از واژه مهر به صورت مهربار، مهرافروز، مهرآور، مهر پرور و مهرآگین و مهرجو نام گذاری شده اند. البته پس از انقلاب ۱۳۵۷ دگرگون کردن برخی از این نام ها، این نظم نامگذاری را به هم زده است.

تهران نو دارای پنج میدان به نام های میدان آشتیانی، اطلاعات، میدان چایچی،فلکه لوزی و میدان امامت (میدان وثوق) است.

تهران نو توسط فرانسوی های مقیم تهران بنیانگذاری شده و محل سکونت آنان بوده‌است

محله تهران نو یکی از خوش مسیرترین محله های تهران است که از طریق خط یک سامانه اتوبوس تندرو تهران (تهرانپارس – میدان آزادی)و خط سه سامانه اتوبوس تندرو تهران (علم و صنعت – خاوران) و خط ۴ متروی تهران ایستگاه متروی شهید کلاهدوز که در جنوب فلکه لوزی قرار دارد قابل دسترسی عمومی است.

کلیدسازی شبانه روزی امداد کلید تهران

کلید سازی شبانه روزی امداد کلید تهران

کلید سازی شبانه روزی امداد کلید این اطمینان خاطر را به شما عزیزان می دهد که خدمات کلید سازی را بصورت شبانه روزی در تمام محله های اطراف تهران نو که می توانید   کلید سازی شبانه روزی خیابان صفا ، کلید سازی شبانه روزی خیابان دماوند ، کلید سازی شبانه روزی خیابان امامت ، کلید سازی شبانه روزی نیروی هوایی ، کلید سازی شبانه روزی امام حسین ، کلید سازی شبانه روزی پیروزی  نیز جزو کلیدسازی شبانه روزی در منطقه ۱۳ می باشد که خدمات ارائه می شود.

شما کافیست برای دریافت خدمات کلید سازی و قفل سازی سیار به شماره ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹ تماس بگیرید تا در اسرع وقت کارشناس ما در محل مورد نظر شما حاضر شود.

 

 

 

تاریخ انتشار: 2019/12/29

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

 

نظرات مشتریان

برای تماس اینجا کلیک کنید