سعیدی 2466 200 0919

کلید سازی شبانه روزی خواجه عبداله

کلید سازی شبانه روزی » كليد سازي شبانه روزي شرق تهران » کلید سازی شبانه روزی خواجه عبداله

کلید سازی شبانه روزی خواجه عبداله

امداد کلید تهران با نام کلید سازی شبانه روزی خواجه عبداله در منطقه ۳ و دیگر محله ها و خیابان های خدمات ارائه می کند.

کلید سازی شبانه روزی خواجه عبداله در سریع ترین زمان ممکن برای حل تمامی مشکلات شما، فقط با یک تماس, کلید سازان و قفل سازان مجرب ما در کمترین زمان ممکن در تمامی نقاط خواجه عبداله آماده خدمت رسانی در محل می باشند. کلیدسازی خواجه عبداله با بهترین خدمات همواره در دسترس شماست

کلید سازی شبانه روزی خواجه عبداله

۰۹۱۰۴۹۹۴۳۲۳ – ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

کلید سازی شبانه روزی خواجه عبداله

خدمات کلید سازی امداد کلید در خواجه عبداله

این خدمات شامل بازکردن و تعویض انواع قفل حتی درب های ضد سرقت و انواع خودروها می باشد.

قفل سازی خواجه عبدالله انصاری از خیابان های شرق تهران است که در تقاطع خیابان بنی‌هاشم و خیابان خواجه عبدالله انصاری در محدوده بزرگراه شهید صیاد شیرازی قرار دارد.

این ایستگاه در تاریخ ۱۶ خرداد ۱۳۹۵ افتتاح شده و دارای ۴۰۰۰ مترمربع فضای سرپوشیده است.  خواجه عبدا… انصاری از خیابان شریعتی آغاز و به خیابان بنی‌هاشم ختم می‌شود. در طول این خیابان تنها یک تقاطع پرتردد با خیابان شهید عراقی وجود دارد و بار ترافیک این خیابان عمدتا به همین تقاطع مربوط می‌شود.
دسترسی مستقیم به بزرگراه عراقی نیز دسترسی سهل و راحت به بزرگراه رسالت برای ساکنان این منطقه امتیاز مهمی است.
همسایه‌های خیابان خواجه عبدا… انصاری از شمال پاسداران و از جنوب منطقه سیدخندان هستند و می‌توان گفت خیابان خواجه عبدا… مرز بین این دو منطقه مشهور در شمال تهران به حساب می‌آید.
از مراکز مهم در این خیابان می‌توان به ساختمان اصلی وزارت اطلاعات و آسایشگاه معلولان اشاره کرد. کلید سازی خواجه عبداله آماده خدمت رسانی و باز کردن انواع قفل در سریعترین زمان ممکن بصورت شبانه روزی در این ناحیه و مناطق اطراف با مناسب ترین قیمت میباشد.

 

 

کلیدسازی شبانه روزی امداد کلید تهران

کلید سازی شبانه روزی امداد کلید تهران

کلید سازی شبانه روزی امداد کلید این اطمینان خاطر را به شما عزیزان می دهد که خدمات کلید سازی را بصورت شبانه روزی در تمام محله های اطراف ظفر که می توانید کلید سازی شبانه روزی میرداماد ، کلید سازی شبانه روزی نوبنیاد ، کلید سازی شبانه روزی دروس ، كليد سازي شبانه روزي پاسداران ، کلید سازی شبانه روزی قلهک ، کلید سازی شبانه روزی دیباجی ، کلید سازی شبانه روزی شریعتی ، کلید سازی شبانه روزی جلفا ، کلید سازی شبانه روزی اختیاریه ، کلید سازی شبانه روزی شیخ بهایی ، کلید سازی شبانه روزی داودیه ، کلید سازی شبانه روزی کاووسیه ، کلید سازی شبانه روزی امانیه  و کلید سازی شبانه روزی ونک  نیز جزو کلیدسازی شبانه روزی در منطقه ۳ می باشد که خدمات ارائه می شود.

شما کافیست برای دریافت خدمات کلید سازی و قفل سازی سیار به شماره ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹ تماس بگیرید تا در اسرع وقت کارشناس ما در محل مورد نظر شما حاضر شود.

 

تاریخ انتشار: 2020/05/01

برچسب‌ها:,

دیدگاهتان را بنویسید

 

نظرات مشتریان

برای تماس اینجا کلیک کنید