سعیدی 2466 200 0919

کلید سازی شبانه روزی خیابان آذربایجان

کلید سازی شبانه روزی » کلید سازی سیار » كليد سازي شبانه روزي جنوب تهران » کلید سازی شبانه روزی خیابان آذربایجان

کلید سازی شبانه روزی خیابان آذربایجان در سریع ترین زمان ممکن برای حل تمامی مشکلات شما، فقط با یک تماس, کلید سازان و قفل سازان مجرب ما در کمترین زمان ممکن در تمامی نقاط خیابان آذربایجان آماده خدمت رسانی در محل می باشند. کلیدسازی خیابان آذربایجان با بهترین خدمات همواره در دسترس شماست

کلید سازی شبانه روزی خیابان آذربایجان

۰۹۱۰۴۹۹۴۳۲۳ – ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

کلید سازی شبانه روزی خیابان آذربایجان

محله آذربایجان در ناحیه یک شهرداری منطقه یازده واقع شده است. منطقه یازده یکی از مهم‌ترین مناطق ازنظر فرهنگی، نظامی، سیاسی می‌باشد. دراین‌بین، محله آذربایجان یکی از مهم‌ترین محلات تهران دارای ساختمان‌های بیت مقام معظم رهبری، مجلس خبرگان، نهاد ریاست جمهوری، چندین پادگان نظامی هست. به جهت وجود اماکن مهمی مانند موارد ذکرشده و وجود سفارت فرانسه، ایتالیا، واتیکان، ارمنستان در منطقه یازده، این منطقه دارای موقعیت استراتژیکی بوده و همواره در معرض تردد مهمانان خارجی و رفت‌وآمد آن‌ها می‌باشد. محله آذربایجان دارای بافت قدیمی بیشتری نسبت به دیگر محلات تهران در منطقه یازده است. قدم زدن در خیابان‌های محله آذربایجان حس قدیمی و باصفای این محله را به انسان منتقل می‌کند انگار که درودیوارهای کوچه‌پس‌کوچه‌های محله آذربایجان با رهگذران صحبت می‌کنند.

محله آذربایجان یکی از محلات تهران است که در سال‌های حکومت پادشاهان قاجار، خارج از تهران بود و همواره باغ بزرگ آن‌که بعدها در زمان ناصرالدین‌شاه به باغ شاه معروف شد و تندیس او سوار بر اسب در میانه باغ قرار گرفت، محل استقرار و اقامت پادشاهان بود. در زمان پهلوی این محله و دیگر محلات تهران در این منطقه به‌وسیله خیابان‌کشی‌های آن زمان، به داخل شهر تهران منتقل شدند. حدود سال‌های هزاروسیصدو چهل به بعد بود که این محله، محله‌ای اعیان‌نشین و به‌اصطلاح مرفه نشین شد ولی بعد از انقلاب به دلیل محیط‌های کارگاهی که در این محله به وجود آمد، ازلحاظ بافت مرفه، ریزش شدیدی داشت. کلیدسازی خیابان آذربایجان آماده خدمت رسانی و باز کردن انواع قفل در سریعترین زمان ممکن بصورت شبانه روزی در این ناحیه و مناطق اطراف با مناسب ترین قیمت میباشد.

 

تاریخ انتشار: 2020/05/03

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

 

نظرات مشتریان

برای تماس اینجا کلیک کنید