سعیدی 2466 200 0919

کلید سازی شبانه روزی خیابان استخر

کلید سازی شبانه روزی » كليد سازي شبانه روزي شرق تهران » کلید سازی شبانه روزی خیابان استخر

کلید سازی شبانه روزی استخر

امداد کلید تهران با نام کلید سازی شبانه روزی استخر در منطقه ۴ و دیگر محله ها و خیابان های خدمات ارائه می کند.

کلید سازی شبانه روزی خیابان استخر در سریع ترین زمان ممکن برای حل تمامی مشکلات شما، فقط با یک تماس, کلید سازان و قفل سازان مجرب ما در کمترین زمان ممکن در تمامی نقاط خیابان استخر آماده خدمت رسانی در محل می باشند. کلیدسازی خیابان استخره با بهترین خدمات همواره در دسترس شماست

کلید سازی شبانه روزی خیابان استخر

۰۹۱۰۴۹۹۴۳۲۳ – ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

کلید سازی شبانه روزی خیابان استخر

خدمات کلید سازی امداد کلید در استخر

این خدمات شامل بازکردن و تعویض انواع قفل حتی درب های ضد سرقت و انواع خودروها می باشد.

محله استخر در منطقه ۴ و در شمال محله تهرانپارس واقع شده. در شمال این محله اتوبان بابایی، در غرب اتوبان باقری، در جنوب اتوبان زین‌العابدین و در شرق محله حکیمیه قرار دارند

محله استخر در ابتدا یک روستا بوده است ولی اکنون یکی از محله های شمال شرق تهرانه و خیابون اصلی محله که استخر نام داره در وسط محله و از شمال به جنوب کشیده شده. بلوار استقلال هم یکی دیگه از خیابون‌های اصلی محله‌ست. این محله به خاطر وجود پارک و فضای سبز که بیشتر مساحت محله رو فرا گرفته آب‌وهوای خوبی داره.

محله استخر مثل خیلی از محله‌های دیگه، در قدیم روستا بوده ولی امروزه یکی از محله های شمال شرق تهرانه و خیابون اصلی محله که «استخر» نام داره در وسط محله و از شمال به جنوب کشیده شده. بلوار استقلال هم یکی دیگه از خیابون‌های اصلی محله‌ست. این محله به خاطر وجود پارک و فضای سبز که بیشتر مساحت محله رو فرا گرفته آب‌وهوای خوبی داره.

این محله با سه تا اتوبان از سمت شمال و جنوب و غرب احاطه شده و همین باعث شده تا ترافیک و شلوغی تهرانپارس خیلی به این محله وارد نشه. مراکز تجاری و اداری زیادی تو این محله ساخته نشده‌ان و بیشتر مغازه‌های محلی وجود دارن. مثل اکثر محله‌های تهران بافت مسکونی جدید و قدیم در کنار هم قابل مشاهده‌ست.

 

کلیدسازی شبانه روزی امداد کلید تهران

کلید سازی شبانه روزی امداد کلید تهران

کلید سازی شبانه روزی امداد کلید این اطمینان خاطر را به شما عزیزان می دهد که خدمات کلید سازی را بصورت شبانه روزی در تمام محله های اطراف استخر که می توانید کلید سازی شبانه روزی ساقدوش، کلید سازی شبانه روزی حکیمیه ، کلید سازی شبانه روزی خیابان بنی هاشم ، کلیدسازی شبانه روزی شمس آباد، کلید سازی شبانه روزی مبارک آباد ، کلید سازی شبانه روزی قنات کوثر ، کلید سازی شبانه روزی حسین آباد ، کلید سازی شبانه روزی هروی ، کلید سازی شبانه روزی ضرابخانه ، کلید سازی شبانه روزی شهرک امید ، کلید سازی شبانه روزی لویزان ، کلید سازی شبانه روزی تهرانپارس ، کلید سازی شبانه روزی نارمک ، کلید سازی شبانه روزی خیابان دولت و کلید سازی شبانه روزی خیابان شهید عراقی نیز جزو کلیدسازی شبانه روزی در منطقه ۴ می باشد که خدمات ارائه می شود.

شما کافیست برای دریافت خدمات کلید سازی و قفل سازی سیار به شماره ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹ تماس بگیرید تا در اسرع وقت کارشناس ما در محل مورد نظر شما حاضر شود.

 

 

تاریخ انتشار: 2020/05/01

برچسب‌ها:, ,

دیدگاهتان را بنویسید

 

نظرات مشتریان

برای تماس اینجا کلیک کنید