سعیدی 2466 200 0919

کلید سازی شبانه روزی خیابان بنی هاشم

کلید سازی شبانه روزی » كليد سازي شبانه روزي شرق تهران » کلید سازی شبانه روزی خیابان بنی هاشم

کلید سازی شبانه روزی خیابان بنی هاشم در سریع ترین زمان ممکن برای حل تمامی مشکلات شما، فقط با یک تماس, کلید سازان مجرب در کمترین زمان ممکن در تمامی نقاط خیابان بنی هاشم آماده خدمت رسانی در محل می باشند.

کلید سازی شبانه روزی خیابان بنی هاشم

۰۹۱۰۴۹۹۴۳۲۳ – ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

 کلید سازی شبانه روزی خیابان بنی هاشم

خیابان بنی‌هاشم در منطقه ۴ ناحیه ۳ قرار دارد. در بررسی صورت گرفته بر اساس درک عمومی اهالی و شهرداری منطقه از خیابان حیدرخانی واقع در رسالت تا پاسداران ادامه دارد و تاریخ تأسیس این محله به قبل از انقلاب در بین سالهای ۱۳۴۹ تا ۱۳۵۰ بر‌می گردد.

محله بنی‌هاشم یعنی انتهای خواجه‌ عبداله انصاری تا میدان بنی هاشم و کمی بالاتر به علت وجود بورس فروش شیرآلات و لوازم بهداشتی، محله ای است کاملاً تجاری که معاملات زیادی در آن انجام می شود و به علت اصلی بودن این خیابان و همچنین کم عرض بودن و نبودن پارکینگ برای اتومبیل خریداران و فروشندگان و صف طویل اتوموبیل ها برای پمپ گاز که به تازگی در این منطقه احداث شده ترافیک سنگینی در این خیابان ایجاد می شود که گاه منجر به تصادفات و مشکلات متعددی می‌گردد که از آن جمله می‌توان به مختل شدن آسایش عمومی مردم ساکن در این خیابان اشاره کرد.

به علت اینکه ساکنین این خیابان اکثراً جزو فروشندگان به حساب می‌آیند و کسبه محل هستند، به خاطر سهولت در رفت و آمد و به موقع حاضر شدن در محل کار، بیشتر در همان محله و در خیابانها و کوچه های اطراف سکونت دارند و به طور کلی می توان گفت که در خیابان اصلی بنی هاشم جمعیت بیشتری سکونت دارند و به علت تجاری بودن محله طبق بررسی های انجام شده وضع درآمد ساکنان در حد مطلوبی قرار دارد و ساکنان تقریباً از وضع درآمد خود راضی بوده‌اند.

تقریباً می‌توان گفت که ارزشهای فرهنگی در این محله حاکم است و این ارزشهای فرهنگی از طرف تحصیل کردگان از جمله دانشجویان دانشگاه علم و صنعت که خوابگاهی در این محله دارند به افراد دیگر که کمتر تحصیل دارند و یا سالخوردگان منتقل می‌شوند و جوانان و نوجوانان به هر چه بیشتر تلاش کردن در راه ارزش فرهنگی و اجتماعی ترغیب می‌شوند و طبق بررسی‌های صورت گرفته نصف بیشتر افراد ساکن در این محله دارای تحصیلات عالیه می‌باشند و فرزندان خود را ترغیب به هر چه بیشتر آموزش دیدن می‌کنند و به طور کل افراد دارای منزلت اجتماعی مناسبی هستند.

 

 

 

تاریخ انتشار: 2019/12/30

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

نظرات مشتریان