سعیدی 2466 200 0919

کلید سازی شبانه روزی خیابان بنی هاشم

کلید سازی شبانه روزی خیابان بنی هاشم

امداد کلید تهران با نام کلید سازی شبانه روزی خیابان بنی هاشم در منطقه ۴ و دیگر محله ها و خیابان های خدمات ارائه می کند.

کلید سازی شبانه روزی خیابان بنی هاشم در سریع ترین زمان ممکن برای حل تمامی مشکلات شما، فقط با یک تماس, کلید سازان مجرب در کمترین زمان ممکن در تمامی نقاط خیابان بنی هاشم آماده خدمت رسانی در محل می باشند.

کلید سازی شبانه روزی خیابان بنی هاشم

۰۹۱۰۴۹۹۴۳۲۳ – ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

 کلید سازی شبانه روزی خیابان بنی هاشم

خدمات کلید سازی امداد کلید در خیابان بنی هاشم

این خدمات شامل بازکردن و تعویض انواع قفل حتی درب های ضد سرقت و انواع خودروها می باشد.

خیابان بنی‌هاشم در منطقه ۴ ناحیه ۳ قرار دارد. در بررسی صورت گرفته بر اساس درک عمومی اهالی و شهرداری منطقه از خیابان حیدرخانی واقع در رسالت تا پاسداران ادامه دارد و تاریخ تأسیس این محله به قبل از انقلاب در بین سالهای ۱۳۴۹ تا ۱۳۵۰ بر‌می گردد.

محله بنی‌هاشم یعنی انتهای خواجه‌ عبداله انصاری تا میدان بنی هاشم و کمی بالاتر به علت وجود بورس فروش شیرآلات و لوازم بهداشتی، محله ای است کاملاً تجاری که معاملات زیادی در آن انجام می شود و به علت اصلی بودن این خیابان و همچنین کم عرض بودن و نبودن پارکینگ برای اتومبیل خریداران و فروشندگان و صف طویل اتوموبیل ها برای پمپ گاز که به تازگی در این منطقه احداث شده ترافیک سنگینی در این خیابان ایجاد می شود که گاه منجر به تصادفات و مشکلات متعددی می‌گردد که از آن جمله می‌توان به مختل شدن آسایش عمومی مردم ساکن در این خیابان اشاره کرد.

 

کلیدسازی شبانه روزی امداد کلید تهران

کلید سازی شبانه روزی امداد کلید تهران

کلید سازی شبانه روزی امداد کلید این اطمینان خاطر را به شما عزیزان می دهد که خدمات کلید سازی را بصورت شبانه روزی در تمام محله های اطراف خیابان بنی هاشم که می توانید کلید سازی شبانه روزی ساقدوش، کلید سازی شبانه روزی حکیمیه ، کلیدسازی شبانه روزی شمس آباد، کلید سازی شبانه روزی مبارک آباد ، کلید سازی شبانه روزی قنات کوثر ، کلید سازی شبانه روزی حسین آباد ، کلید سازی شبانه روزی هروی ، کلید سازی شبانه روزی ضرابخانه ، کلید سازی شبانه روزی شهرک امید ، کلید سازی شبانه روزی خیابان استخر ، کلید سازی شبانه روزی لویزان ، کلید سازی شبانه روزی تهرانپارس ، کلید سازی شبانه روزی نارمک ، کلید سازی شبانه روزی خیابان دولت و کلید سازی شبانه روزی خیابان شهید عراقی نیز جزو کلیدسازی شبانه روزی در منطقه ۴ می باشد که خدمات ارائه می شود.

شما کافیست برای دریافت خدمات کلید سازی و قفل سازی سیار به شماره ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹ تماس بگیرید تا در اسرع وقت کارشناس ما در محل مورد نظر شما حاضر شود.

 

 

 

تاریخ انتشار: 2019/12/30

دیدگاهتان را بنویسید

 

نظرات مشتریان

برای تماس اینجا کلیک کنید