سعیدی 2466 200 0919

کلید سازی شبانه روزی خیابان خوش

کلید سازی شبانه روزی » كليد سازي شبانه روزي جنوب تهران » کلید سازی شبانه روزی خیابان خوش

کلید سازی شبانه روزی خیابان خوش

امداد کلید تهران با نام کلید سازی شبانه روزی خیابان خوش در منطقه ۱۰ و دیگر محله ها و خیابانهای اطراف  خدمات ارائه می کند.

کلید سازی شبانه روزی خیابان خوش در سریع ترین زمان ممکن برای حل تمامی مشکلات شما، فقط با یک تماس, کلید سازان و قفل سازان مجرب ما در کمترین زمان ممکن در تمامی نقاط خیابان خوش آماده خدمت رسانی در محل می باشند. کلیدسازی خیابان خوش با بهترین خدمات همواره در دسترس شماست

کلید سازی شبانه روزی خیابان خوش

۰۹۱۰۴۹۹۴۳۲۳ – ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

کلید سازی شبانه روزی خیابان خوش

خدمات کلید سازی امداد کلید در خیابان خوش

این خدمات شامل بازکردن و تعویض انواع قفل حتی درب های ضد سرقت و انواع خودروها می باشد.

محله خوش و خیابان آن در جنوب شهر تهران واقع شده است. خیابان خوش یکی از معابر قدیمی تهران است که پس از گذشت حدود یک قرن هنوز نامش همان نام قدیمی است. خیابانی که هنوز در لابه‌لای خاطرات قدیمی اش‌ می‌توان صدای خنده و بازیگوشی کودکانه را شنید؛ کودکانی که میان درختان باغ‌های انار بازی می‌کردند. می‌توان تصویری را تجسم کرد که دخترکی در حال برداشتن آب از رود زلالی است که از آسیاب فرمانفرمایان سرچشمه می‌گیرد و سپس به آرامی به طرف خانه گام‌ برمی‌دارد. می‌توان روزگاری را ترسیم کرد که بچه‌ها روی شاخه تنومند درختی تابی درست کرده‌اند و چنان با شوق از تاب خوردن زیر سایه درخت لذت می‌برند که انگار تمام دنیا در دستان آنهاست. و این چنین است که اهالی در این خیابان خوش می‌گذارنند و درست به همین دلیل نامش را خوش می‌گذارند.

خیابان خوش به ۲بخش شمال و جنوب تقسیم شده است. بخش شمالی آن در منطقه ۲ و بخش جنوبی‌اش در منطقه ۱۰ قرار دارد که توسط خیابان آزادی از هم جدا می‌شود. «خیابان خوش زمین خاکی باریکی بود. زمین‌های خوش شمالی ۶۰قطعه زمین متعلق به ۴برادر کلیمی بود. در بخش جنوبی هم چند باغ با درختانی انبوه وجود داشت که تقریباً پایین‌تر از خیابان امام خمینی(ره) (سپه سابق) زمین‌های کشاورزی بود و در آن انواع صیفی می‌کاشتند.» اینها را «محمد محمدی» کاسب قدیمی خیابان خوش می‌گوید. او درباره دلیل نامگذاری این خیابان توضیح می‌دهد: «به دلیل آب و هوای خوش، نام خیابان را خوش گذاشتند.» محمدی می‌افزاید: «دهه ۴۰ یزدی‌ها در قسمت شمالی خیابان خانه‌های ۲ طبقه‌ای را با آجر بهمنی ساختند. در خیابان خوش شمالی ساکنانی از کشورهایی مثل ژاپن، تایلند و فیلپین زندگی می‌کردند که اکثراً کارمند شرکت‌های ایرانی بودند.کلید سازی خیابان خوش آماده خدمت رسانی و باز کردن انواع قفل در سریعترین زمان ممکن بصورت شبانه روزی در این ناحیه و مناطق اطراف با مناسب ترین قیمت میباشد.

کلیدسازی شبانه روزی امداد کلید تهران

کلید سازی شبانه روزی امداد کلید تهران

کلید سازی شبانه روزی امداد کلید این اطمینان خاطر را به شما عزیزان می دهد که خدمات کلید سازی را بصورت شبانه روزی در تمام محله های اطراف خیابان خوش که می توانید کلید سازی شبانه روزی جیحون ، کلید سازی شبانه روزی کارون ، کلید سازی شبانه روزی نواب ، کلید سازی شبانه روزی کمیل ، کلید سازی شبانه روزی هفت چنار ، کلید سازی شبانه روزی بریانک ، کلید سازی شبانه روزی خیابان دامپزشکی ، کلید سازی شبانه روزی خیابان سلسبیل ، کلید سازی شبانه روزی حسام الدین ، کلید سازی شبانه روزی قصرالدشت ، کلید سازی شبانه روزی خیابان طوس نیز جزو کلیدسازی شبانه روزی در منطقه ۱۰ می باشد که خدمات ارائه می شود.

شما کافیست برای دریافت خدمات کلید سازی و قفل سازی سیار به شماره ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹ تماس بگیرید تا در اسرع وقت کارشناس ما در محل مورد نظر شما حاضر شود.

 

 

تاریخ انتشار: 2020/05/03

برچسب‌ها:, , ,

دیدگاهتان را بنویسید

 

نظرات مشتریان

برای تماس اینجا کلیک کنید