سعیدی 2466 200 0919

کلید سازی شبانه روزی خیابان صفا

کلید سازی شبانه روزی » كليد سازي شبانه روزي شرق تهران » کلید سازی شبانه روزی خیابان صفا

کلید سازی شبانه روزی خیابان صفا

امداد کلید تهران با نام کلید سازی شبانه روزی خیابان صفا در منطقه ۱۳ و دیگر محله ها و خیابانهای اطراف  خدمات ارائه می کند.

کلید سازی شبانه روزی خیابان صفا در سریع ترین زمان ممکن برای حل تمامی مشکلات شما، فقط با یک تماس, کلید سازان و قفل سازان مجرب ما در کمترین زمان ممکن در تمامی نقاط خیابان صفا آماده خدمت رسانی در محل می باشند. کلیدسازی خیابان صفا با بهترین خدمات همواره در دسترس شماست

کلید سازی شبانه روزی خیابان صفا

۰۹۱۰۴۹۹۴۳۲۳ – ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

کلید سازی شبانه روزی خیابان صفا

خدمات کلید سازی امداد کلید در خیابان صفا

این خدمات شامل بازکردن و تعویض انواع قفل حتی درب های ضد سرقت و انواع خودروها می باشد.

محله صفا در شهر تهران و در شرق و منطقه ۱۳ شهرداری تهران و در ناحیه ۱ این منطقه ، در محدوده شرق تهران و ناحیه ی جنوب شرقی میدان امام حسین (ع) قرار دارد. بر اساس تقسیمات شهرداری منطقه ۱۳ تهران، محله ی صفا از شمال به خیابان ثارا…، از جنوب به خیابان پیروزی، از شرق به بزرگراه در حال ساخت امام علی (ع) و از غرب به خیابان ۱۷ شهریور منتهی می شود. این محله در نزدیکی خیابان های پیروزی، ۱۷ شهریور و میدان امام حسین است که این امر موجب تردد و ترافیک سنگین در ساعات اولیه صبح و عصر  می شود.

بزرگراه در حال احداث امام علی (ع) که از مهمترین طرح های کنترل ترافیکی شرق تهران است نیز بر اهمیت موقعیتی این محله می افزاید؛ جالب توجه آنکه این قسمت از بزرگراه امام علی اولین بزرگراه دو طبقه در تهران است که به صورت مسیر بزرگراه در زیر گذر و مسیرهای دسترسی فرعی در روگذر ها اجرا می شود که نمونه بارز آن در تقاطع های شهر اصفهان قابل مشاهده است.

علاوه بر این در سال ۱۳۹۱ ایجاد پیاده راه ۱۷ شهریور و ساماندهی میدان امام حسین (ع) نام این محله را مدتها بر سر زبانها و رسانه ها انداخت. کلید سازی خیابان صفا آماده خدمت رسانی و باز کردن انواع قفل در سریعترین زمان ممکن بصورت شبانه روزی در این ناحیه و مناطق اطراف با مناسب ترین قیمت میباشد.

 

کلیدسازی شبانه روزی امداد کلید تهران

کلید سازی شبانه روزی امداد کلید تهران

کلید سازی شبانه روزی امداد کلید این اطمینان خاطر را به شما عزیزان می دهد که خدمات کلید سازی را بصورت شبانه روزی در تمام محله های اطراف خیابان صفا که می توانید کلید سازی شبانه روزی خیابان دماوند ، کلید سازی شبانه روزی خیابان امامت ، کلید سازی شبانه روزی نیروی هوایی ، کلید سازی شبانه روزی امام حسین ، کلید سازی شبانه روزی پیروزی ، کلید سازی شبانه روزی تهران نو نیز جزو کلیدسازی شبانه روزی در منطقه ۱۳ می باشد که خدمات ارائه می شود.

شما کافیست برای دریافت خدمات کلید سازی و قفل سازی سیار به شماره ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹ تماس بگیرید تا در اسرع وقت کارشناس ما در محل مورد نظر شما حاضر شود.

 

تاریخ انتشار: 2020/05/01

برچسب‌ها:, ,

دیدگاهتان را بنویسید

 

نظرات مشتریان

برای تماس اینجا کلیک کنید