سعیدی 2466 200 0919

کلید سازی شبانه روزی خیابان صفا

کلید سازی شبانه روزی » كليد سازي شبانه روزي شرق تهران » کلید سازی شبانه روزی خیابان صفا

کلید سازی شبانه روزی خیابان صفا در سریع ترین زمان ممکن برای حل تمامی مشکلات شما، فقط با یک تماس, کلید سازان و قفل سازان مجرب ما در کمترین زمان ممکن در تمامی نقاط خیابان صفا آماده خدمت رسانی در محل می باشند. کلیدسازی خیابان صفا با بهترین خدمات همواره در دسترس شماست

کلید سازی شبانه روزی خیابان صفا

۰۹۱۰۴۹۹۴۳۲۳ – ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

کلید سازی شبانه روزی خیابان صفا

محله صفا در شهر تهران و در شرق و منطقه ۱۳ شهرداری تهران و در ناحیه ۱ این منطقه ، در محدوده شرق تهران و ناحیه ی جنوب شرقی میدان امام حسین (ع) قرار دارد. بر اساس تقسیمات شهرداری منطقه ۱۳ تهران، محله ی صفا از شمال به خیابان ثارا…، از جنوب به خیابان پیروزی، از شرق به بزرگراه در حال ساخت امام علی (ع) و از غرب به خیابان ۱۷ شهریور منتهی می شود. این محله در نزدیکی خیابان های پیروزی، ۱۷ شهریور و میدان امام حسین است که این امر موجب تردد و ترافیک سنگین در ساعات اولیه صبح و عصر  می شود.

بزرگراه در حال احداث امام علی (ع) که از مهمترین طرح های کنترل ترافیکی شرق تهران است نیز بر اهمیت موقعیتی این محله می افزاید؛ جالب توجه آنکه این قسمت از بزرگراه امام علی اولین بزرگراه دو طبقه در تهران است که به صورت مسیر بزرگراه در زیر گذر و مسیرهای دسترسی فرعی در روگذر ها اجرا می شود که نمونه بارز آن در تقاطع های شهر اصفهان قابل مشاهده است.

علاوه بر این در سال ۱۳۹۱ ایجاد پیاده راه ۱۷ شهریور و ساماندهی میدان امام حسین (ع) نام این محله را مدتها بر سر زبانها و رسانه ها انداخت. کلید سازی خیابان صفا آماده خدمت رسانی و باز کردن انواع قفل در سریعترین زمان ممکن بصورت شبانه روزی در این ناحیه و مناطق اطراف با مناسب ترین قیمت میباشد.

 

تاریخ انتشار: 2020/05/01

برچسب‌ها:, ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

نظرات مشتریان