سعیدی 2466 200 0919

کلید سازی شبانه روزی خیابان طیب

کلید سازی شبانه روزی » كليد سازي شبانه روزي جنوب تهران » کلید سازی شبانه روزی خیابان طیب

کلید سازی شبانه روزی خیابان طیب در سریع ترین زمان ممکن برای حل تمامی مشکلات شما، فقط با یک تماس, کلید سازان و قفل سازان مجرب ما در کمترین زمان ممکن در تمامی نقاط خیابان طیب آماده خدمت رسانی در محل می باشند. کلیدسازی خیابان طیب با بهترین خدمات همواره در دسترس شماست

کلید سازی شبانه روزی خیابان طیب

۰۹۱۰۴۹۹۴۳۲۳ – ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

کلید سازی شبانه روزی خیابان طیب

خیابان طیب در منطقه ۱۵  و جنوب شهر است. یکی از این افراد که نزد تهرانی ها حسابی شناخته شده است، طیب حاج رضایی است که حالا نامش بر خیابانی در میدان خراسان به یادگار مانده است؛ خیابانی که حالا برای خودش داستان‌هایی از زمان طیب دارد؛ گرچه مدت کوتاهی طیب در این محله اقامت داشت، اما همین مدت کوتاه هم برای داستان‌سرایی هم‌محله‌ای‌هایش کفایت می‌کند.

اگر بپذیریم که فرهنگ هر محله متاثر از اهالی آن است، باید بپذیریم که خیابان طیب هم بعد از تغییر مرام و منش طیب تغییر کرده است. خیابان بی‌سیم نجف‌آبادی که بعد از شهادت طیب به یاد او به نام طیب نامگذاری شد، پس از گذشت سال‌ها هنوز هم نشانه‌هایی دارد که آن را به گذشته خود پیوند دهد؛ از جمله زورخانه ذوالفقاری که یادگاری از همان دوران است. رستوران خان‌بابا هم گرچه کوچک است و ناپیدا در بین مغازه‌ها و غذاخوری‌های طیب، اما حال و هوای داخلش با عکس‌هایی که زینت‌بخش دیوارهای سنگی و قدیمی است . کلید سازی خیابان طیب آماده خدمت رسانی و باز کردن انواع قفل در سریعترین زمان ممکن بصورت شبانه روزی در این ناحیه و مناطق اطراف با مناسب ترین قیمت میباشد.

 

تاریخ انتشار: 2020/05/10

برچسب‌ها:, ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

نظرات مشتریان