سعیدی 2466 200 0919

کلید سازی شبانه روزی خیابان معلم

کلید سازی شبانه روزی » كليد سازي شبانه روزي شرق تهران » کلید سازی شبانه روزی خیابان معلم

کلید سازی شبانه روزی خیابان معلم

امداد کلید تهران با نام کلید سازی شبانه روزی خیابان معلم در منطقه ۷ و دیگر محله ها و خیابانهای اطراف خیابان معلم خدمات ارائه می کند.

کلید سازی شبانه روزی خیابان معلم در سریع ترین زمان ممکن برای حل تمامی مشکلات شما، فقط با یک تماس, کلید سازان مجرب در کمترین زمان ممکن در تمامی نقاط خیابان معلم آماده خدمت رسانی در محل می باشند.

کلید سازی شبانه روزی خیابان معلم

۰۹۱۰۴۹۹۴۳۲۳ – ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

کلید سازی شبانه روزی خیابان معلم

 

خدمات کلید سازی امداد کلید در خیابان معلم

این خدمات شامل بازکردن و تعویض انواع قفل حتی درب های ضد سرقت و انواع خودروها می باشد.

خیابان معلم واقع در منطقه ۷ شهرداری تهران، از خیابان شریعتی آغاز شده و تا خیابان امجدیه ادامه دارد. خیابان معلم در محدوده سبلان شمالی قرار دارد. محله‌ سبلان که در امتداد میدان سبلان تا چهارراه نظام‌آباد قرار گرفته و بعد از ساخت بزرگراه شهید صیاد شیرازی از سمت غرب بسته شده است. مسدود شدن خیابان های منتهی به سبلان از سمت بزرگراه شهید صیاد شیرازی، باعث شده تا همه آنها که قصد ورود به خیابان سبلان از سمت این بزرگراه را دارند از تنها خروجی موجود استفاده کنند و این یعنی اهالی همه روزه شاهد بار ترافیکی متراکمی در محدوده این خیابان هستند. این در حالی است که همه کوچه‌ها و خیابان‌های کم‌ عرض سبلان نیز به سمت بزرگراه شهید صیاد، یکطرفه است. این میدان همزمان با ساخت بزرگراه صیاد شیرازی در اوایل دهه ۸۰ ساخته شد. (شروع طرح در سال ۸۰ و تکمیل آن در سال ۸۵) میدان سبلان قبل از شکل کنونی، تقاطع کوچکی بین خیابان‌های گلبرگ و قصر و سبلان بود، اما با وصل شدن بزرگراه شهید صیاد شیرازی به این تقاطع، شکل آن به طور کلی تغییر کرد. با بررسی متراژ دسترسی اصلی به خیابان معلم، از خیابان شریعتی و سبلان شمالی است. همچنین در این محله دسترسی به اتوبوس، تاکسی و مترو نیز امکانپذیر است.

 

کلیدسازی شبانه روزی امداد کلید تهران

کلید سازی شبانه روزی امداد کلید تهران

کلید سازی شبانه روزی امداد کلید این اطمینان خاطر را به شما عزیزان می دهد که خدمات کلید سازی را بصورت شبانه روزی در تمام محله های اطراف خیابان معلم می توانید تماس بگیرید از جمله کلید سازی شبانه روزی خیابان شیراز ، کلید سازی شبانه روزی سهروردی ، کلید سازی شبانه روزی خیابان مهناز ، کلید سازی شبانه روزی خیابان هویزه ، کلید سازی شبانه روزی خیابان گرگان ، کلید سازی شبانه روزی خیابان ملک ، کلید سازی شبانه روزی هفت تیر ، کلید سازی شبانه روزی دبستان ، کلید سازی شبانه روزی عباس آباد ، کلید سازی شبانه روزی سبلان ، کلید سازی شبانه روزی سیدخندان و کلید سازی شبانه روزی نظام آباد  نیز جزو کلیدسازی شبانه روزی در منطقه ۷ می باشد که خدمات ارائه می شود.

شما کافیست برای دریافت خدمات کلید سازی و قفل سازی سیار به شماره ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹ تماس بگیرید تا در اسرع وقت کارشناس ما در محل مورد نظر شما حاضر شود.

 

 

تاریخ انتشار: 2019/12/30

دیدگاهتان را بنویسید

 

نظرات مشتریان

برای تماس اینجا کلیک کنید