سعیدی 2466 200 0919

کلید سازی شبانه روزی خیابان وحدت اسلامی

کلید سازی شبانه روزی » كليد سازي شبانه روزي شمال تهران » کلید سازی شبانه روزی خیابان وحدت اسلامی

کلید سازی شبانه روزی خیابان وحدت اسلامی

امداد کلید تهران با نام کلید سازی شبانه روزی خیابان وحدت اسلامی در منطقه ۱۲ و دیگر محله ها و خیابانهای اطراف خدمات ارائه می کند.

کلید سازی شبانه روزی خیابان وحدت اسلامی در سریع ترین زمان ممکن برای حل تمامی مشکلات شما، فقط با یک تماس, کلید سازان و قفل سازان مجرب ما در کمترین زمان ممکن در تمامی نقاط خیابان وحدت اسلامی آماده خدمت رسانی در محل می باشند. کلیدسازی خیابان وحدت اسلامی با بهترین خدمات همواره در دسترس شماست

کلید سازی شبانه روزی خیابان وحدت اسلامی

۰۹۱۰۴۹۹۴۳۲۳ – ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

کلید سازی شبانه روزی خیابان وحدت اسلامی

خدمات کلید سازی امداد کلید در خیابان وحدت اسلامی

این خدمات شامل بازکردن و تعویض انواع قفل حتی درب های ضد سرقت و انواع خودروها می باشد.

خیابان وحدت اسلامی در جنوب شهر تهران و  یک خیابان‌ قدیمی است. این خیابان از میدان حسن آباد تا خیابان شوش کشیده شده‌است و دربرگیرنده اماکنی چون پارک شهر ، بازار میوه و تره بار، میدان وحدت اسلامی  ، اداره آگاهی ، بیمارستان پوست رازی، خیابان باقری ، همسایگی با محلهٔ قدیمی سنگلج ،خیابان مختاری (بازار محلی) و محلهٔ تختی (خانه غلامرضا تختی در این محل بود) است.خیابان وحدت اسلامی از شاهراه‌های اصلی تهران به شمار می‌رود، تا جایی که گهگاه اتوبوس‌های برون‌شهری پایانه آرژانتین (بیهقی) از این خیابان برای خروج از تهران استفاده می‌کنند.

خیابان وحدت اسلامی از شمال به جنوب یک طرفه می‌باشد و مسیر مقابل آن تنها با اتوبوس در خط ویژه قابل دسترسی است. مقصد اتوبوسهای خط ویژه به سمت شمال پایانه فیاض بخش (پارک شهر، میدان هفت تیر و میدان ولیعصر است. خیابان وحدت اسلامی از آغاز تا پایان در محدوده طرح ترافیک قرار گرفته‌است؛ انتهای این خیابان که به خیابان شوش ختم می‌شود از محدوده طرح ترافیک خارج و وارد محدوده زوج و فرد می‌شود. تنها ایستگاه مترو موجود در این خیابان در شمالی‌ترین نقطه آن یعنی میدان حسن آباد واقع شده‌است.البته ایستگاه‌های متروی شوش، میدان راه آهن، مولوی، خیام، منیریه، پانزده خرداد(بازار تهران) و توپخانه (امام خمینی فعلی) هم نزدیک این خیابان هستند.لازم به ذکر است که از شمال بعد از میدان حسن‌آباد خیابان وحدت اسلامی تبدیل به خیابان حافظ می‌شود. کلید سازی خیابان وحدت اسلامی آماده خدمت رسانی و باز کردن انواع قفل در سریعترین زمان ممکن بصورت شبانه روزی در این ناحیه و مناطق اطراف با مناسب ترین قیمت میباشد.

 

کلیدسازی شبانه روزی امداد کلید تهران

کلید سازی شبانه روزی امداد کلید تهران

کلید سازی شبانه روزی امداد کلید این اطمینان خاطر را به شما عزیزان می دهد که خدمات کلید سازی را بصورت شبانه روزی در تمام محله های اطراف  که می توانید کلید سازی شبانه روزی امین حضور ، کلید سازی شبانه روزی ظهیرالاسلام ، کلید سازی شبانه روزی پامنار ، کلید سازی شبانه روزی مولوی ، کلید سازی شبانه روزی میدان شهدا ، کلید سازی شبانه روزی سنگلج ، کلید سازی شبانه روزی هرندی ، کلید سازی شبانه روزی سعدی ، کلید سازی شبانه روزی خیابان حافظ ، کلید سازی شبانه روزی لاله زار ، کلید سازی شبانه روزی فردوسی و کلید سازی شبانه روزی میدان قیام نیز جزو کلیدسازی شبانه روزی در منطقه ۱۲ می باشد که خدمات ارائه می شود.

شما کافیست برای دریافت خدمات کلید سازی و قفل سازی سیار به شماره ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹ تماس بگیرید تا در اسرع وقت کارشناس ما در محل مورد نظر شما حاضر شود.

 

تاریخ انتشار: 2020/05/08

برچسب‌ها:, ,

دیدگاهتان را بنویسید

 

نظرات مشتریان

برای تماس اینجا کلیک کنید