سعیدی 2466 200 0919

کلید سازی شبانه روزی قائم مقام

کلید سازی شبانه روزی » كليد سازي شبانه روزي غرب تهران » کلید سازی شبانه روزی قائم مقام

کلید سازی شبانه روزی قائم مقام

امداد کلید تهران با نام کلید سازی شبانه روزی قائم مقام در منطقه یک و دیگر محله ها و خیابانهای اطراف قائم مقام  خدمات ارائه می کند.

کلید سازی شبانه روزی قائم مقام در سریع ترین زمان ممکن برای حل تمامی مشکلات شما، فقط با یک تماس, کلید سازان و قفل سازان مجرب ما در کمترین زمان ممکن در تمامی نقاط قائم مقام آماده خدمت رسانی در محل می باشند. کلیدسازی قائم مقام با بهترین خدمات همواره در دسترس شماست

کلید سازی شبانه روزی قائم مقام

۰۹۱۰۴۹۹۴۳۲۳ – ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

کلید سازی شبانه روزی قائم مقام

خدمات کلید سازی امداد کلید در قائم مقام

این خدمات شامل بازکردن و تعویض انواع قفل حتی درب های ضد سرقت و انواع خودروها می باشد.

محله قائم مقام-سنایی یکی از محلات منطقه ۶ شهرداری شهر تهران است که در ضلع غربی این منطقه واقع شده است. این محله از شمال به خیابان مطهری (محله عباس آباد)، از جنوب به خیابان کریمخان (محله ایرانشهر)، از غرب به خیابان میرزای شیرازی (محله بهجت آباد) و از شرق به بزرگراه مدرس (منطقه۷ شهرداری) ختم می شود. این محله دارای جمعیت یازده هزار نفری که شامل سه هزار و هشتصد خانوار است، می باشد.

اکثر جمعیت این محله را سالمندان به خود اختصاص داده اند که بعداز ظهر ها تعداد چشم گیری از سالمندان این محله از پارک ها، پاتوق روبروی سرای محله جهت استراحت استفاده می کنند. یکی از مشخصه های محله سنایی سکونت اقلیت های مذهبی زرتشتی و ارمنی در کنار مسلمانان است. اکثریت بناهای مسکونی و تجاری خیابان های سنایی، حسینی و میرزای شیرازی، متعلق به اقلیت دینی ارامنه می باشد. وجود چندین مرکز آموزشی و نیز مجاورت آن با کلیسا های پولس، یوحنا و کلیسای جامع سرکیس مقدس، نشان دهنده همگرایی شهروندان ارمنی در محله سنایی و محلات مجاور می باشد. وجود تعداد زیادی از ادارات و سازمان های دولتی و به تبع آن حضور شرکتهای خصوصی باعث شده است که روز به روز محله سنایی از بافت مسکونی موجود فاصله گرفته و به بافت کاملا اداری نزدیکتر شود.

در این محله سازمان های فعالی که با سرای محله سنایی در تعامل هستند وجود دارد، این سازمان ها شامل سازمان ثبت احوال کل شهر تهران، انجمن معلولین ذهنی، موسسه کشتیرانی، سازمان حفاظت از محیط زیست، اداره کل اوقاف امور خیریه استان و … می باشد. اماکن شاخص در این محله شامل بیمارستان تهران، بیمارستان جم، داروخانه ۱۳ آبان و سرای محله سنایی می باشد . دسترسی محله از خیابان های مطهری، میرزای شیرازی و بزرگراه مدرس می باشد.این محله علاوه بر ایستگاه های تاکسی، به مترو شهدای هفتم تیر نزدیک می باشد.. کلید سازی قائم مقام آماده خدمت رسانی و باز کردن انواع قفل در سریعترین زمان ممکن بصورت شبانه روزی در این ناحیه و مناطق اطراف با مناسب ترین قیمت میباشد.

 

کلیدسازی شبانه روزی امداد کلید تهران

کلید سازی شبانه روزی امداد کلید تهران

کلید سازی شبانه روزی امداد کلید این اطمینان خاطر را به شما عزیزان می دهد که خدمات کلید سازی را بصورت شبانه روزی در تمام محله های اطراف قائم مقام می توانید تماس بگیرید از جمله کلید سازی شبانه روزی وزرا ، کلید سازی شبانه روزی کارگر شمالی ، کلید سازی شبانه روزی کریم خان ، کلید سازی شبانه روزی یوسف آباد ، کلید سازی شبانه روزی توانیر ، کلید سازی شبانه روزی بلوار کشاورز ، کلید سازی شبانه روزی طالقانی ، کلید سازی شبانه روزی جهان آرا ، کلید سازی شبانه روزی جمال زاده و کلید سازی شبانه روزی خیابان ویلا  نیز جزو کلیدسازی شبانه روزی در منطقه ۶ می باشد که خدمات ارائه می شود.

شما کافیست برای دریافت خدمات کلید سازی و قفل سازی سیار به شماره ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹ تماس بگیرید تا در اسرع وقت کارشناس ما در محل مورد نظر شما حاضر شود.

 

تاریخ انتشار: 2020/04/24

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

 

نظرات مشتریان

برای تماس اینجا کلیک کنید