سعیدی 2466 200 0919

کلید سازی شبانه روزی قصرالدشت

کلید سازی شبانه روزی » كليد سازي شبانه روزي غرب تهران » کلید سازی شبانه روزی قصرالدشت

کلید سازی شبانه روزی قصرالدشت

امداد کلید تهران با نام کلید سازی شبانه روزی قصرالدشت در منطقه ۱۰ و دیگر محله ها و خیابانهای اطراف  خدمات ارائه می کند.

کلید سازی شبانه روزی قصرالدشت در سریع ترین زمان ممکن برای حل تمامی مشکلات شما، فقط با یک تماس, کلید سازان و قفل سازان مجرب ما در کمترین زمان ممکن در تمامی نقاط قصرالدشت آماده خدمت رسانی در محل می باشند. کلیدسازی قصرالدشت با بهترین خدمات همواره در دسترس شماست

 کلید سازی شبانه روزی قصرالدشت

۰۹۱۰۴۹۹۴۳۲۳ – ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

 کلید سازی شبانه روزی قصرالدشت

خدمات کلید سازی امداد کلید در قصرالدشت

این خدمات شامل بازکردن و تعویض انواع قفل حتی درب های ضد سرقت و انواع خودروها می باشد.

خیابان قصرالدشت یکی از خیابان‌های پرحکایت شهر ماست که روایت‌های زیادی برای نامگذاری‌اش نقل می‌شود و سرگذشت بسیار هیجان‌انگیزی داشته است که می‌توان از قدیمی‌های محله درباره‌اش شنید. این خیابان شمالی جنوبی در منطقه ۱۰ از خیابان آذربایجان شروع می‌شود و به خیابان کمیل می‌رسد.

خیابان قصرالدشت در منطقه ۱۰ تهران واقع شده است. اگر قصد خرید در محله های دیگر منطقه ۱۰ را داشته باشید بهتر است که اول کمی در این ارتباط اطلاعات بدست آورید و بعد براساس بودجه خود نتیجه بگیرید که در کدام محله از منطقه ۱۰ میخواهید خانه ای بخرید یا اجاره کنید.

یک خیابان موازی با محله کارون و محله جیحون که خود این محله ها هم همانند قصرالدشت یک خیابان طویل و بزرگ هستند که همه انها کوچه ها و خیابان های فرعی دارند. از کوچه ها و خیابان های فرعی که از خیابان قصرالدشت وارد یا خارج میشود میتوان به خیابان امام خمینی و خیابان هاشمی اشاره کرد همچنین کوچه موجود در این خیابان را میتوان به کوچه هایی چون ظهراب نیا و میرزایی اشاره کرد.

ابتدای خیابان قصرالدشت، خیابان آذربایجان است و انتهای این خیابان به خیابان کمیل منتهی می شود.

زمانی خیابان قصرالدشت مسیری خاکی بود که از میان چند باغ می‌گذشت. اکثر ساکنان این خیابان ترک زبان و از شهرهای ساوه، اراک، زنجان و قزوین بوده‌اند. نهری با آب زلال که از آسیاب فرمانفرمایان جاری می‌شد هم باغ‌هایش را سیراب می‌کرد. «رضا لطفی» ۸۰ساله یکی از اهالی قدیمی خیابان قصرالدشت می‌گوید: «یادش بخیر. پدرم با کلی کارگری در شرکت دخانیات با ۲۰۰تومان زمینی در این محله خرید.

یادم می‌آید بخشی زیادی از آن پول را قسطی به صاحب زمین پرداخت کردیم. ساخت خانه چند سال طول کشید. آن موقع ما در خانه همسایه مستأجر شدیم تا نزدیک خانه باشیم. این حکایت اغلب افرادی است که در این خیابان خانه دارند و از قدیمی‌ها محسوب می‌شوند. البته اکنون بیشتر اهالی قدیمی از محله رفته‌اند. بافت مسکونی محله بیشتر شامل خانه‌های یک طبقه و ساخته شده از تیر چوبی و کاهگل بود. آنها از درجه‌داران ارتش یا از کارگران شهرداری بوده‌اند . کلید سازی قصرالدشت آماده خدمت رسانی و باز کردن انواع قفل در سریعترین زمان ممکن بصورت شبانه روزی در این ناحیه و مناطق اطراف با مناسب ترین قیمت میباشد.

کلیدسازی شبانه روزی امداد کلید تهران

کلید سازی شبانه روزی امداد کلید تهران

کلید سازی شبانه روزی امداد کلید این اطمینان خاطر را به شما عزیزان می دهد که خدمات کلید سازی را بصورت شبانه روزی در تمام محله های اطراف قصرالدشت که می توانید کلید سازی شبانه روزی جیحون ، کلید سازی شبانه روزی خیابان خوش ، کلید سازی شبانه روزی کارون ، کلید سازی شبانه روزی نواب ، کلید سازی شبانه روزی کمیل ، کلید سازی شبانه روزی هفت چنار ، کلید سازی شبانه روزی بریانک ، کلید سازی شبانه روزی خیابان دامپزشکی ، کلید سازی شبانه روزی خیابان سلسبیل ، کلید سازی شبانه روزی حسام الدین ، کلید سازی شبانه روزی خیابان طوس نیز جزو کلیدسازی شبانه روزی در منطقه ۱۰ می باشد که خدمات ارائه می شود.

شما کافیست برای دریافت خدمات کلید سازی و قفل سازی سیار به شماره ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹ تماس بگیرید تا در اسرع وقت کارشناس ما در محل مورد نظر شما حاضر شود.

 

تاریخ انتشار: 2020/04/24

برچسب‌ها:, ,

دیدگاهتان را بنویسید

 

نظرات مشتریان

برای تماس اینجا کلیک کنید