سعیدی 2466 200 0919

کلید سازی شبانه روزی نبرد

کلید سازی شبانه روزی نبرد

امداد کلید تهران با نام کلید سازی شبانه روزی نبرد در منطقه ۱۴ و دیگر محله ها و خیابانهای اطراف نبرد خدمات ارائه می کند.

کلید سازی شبانه روزی نبرد در سریع ترین زمان ممکن برای حل تمامی مشکلات شما، فقط با یک تماس, کلید سازان و قفل سازان مجرب ما در کمترین زمان ممکن در تمامی نقاط نبرد آماده خدمت رسانی در محل می باشند. کلیدسازی نبرد با بهترین خدمات همواره در دسترس شماست

کلید سازی شبانه روزی نبرد

۰۹۱۰۴۹۹۴۳۲۳ – ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

کلید سازی شبانه روزی نبرد

خدمات کلید سازی امداد کلید در نبرد

این خدمات شامل بازکردن و تعویض انواع قفل حتی درب های ضد سرقت و انواع خودروها می باشد.

محله نبرد یکی از خیابان‌های تهران در سمت جنوب شرقی این شهر است، که به دو بخش نبرد شمالی و جنوبی تقسیم می‌شود. نبرد شمالی و بخشی از نبرد جنوبی در منطقه ۱۴ قرار گرفته و مابقی در منطقه ۱۵ می‌باشد . خیابان نبرد از شمال به مترو نبرد و از جنوب به ترمینال خاوران می‌رسد. دانشگاه آزاد اسلامی واحد جنوب نیز در تقاطع خیابان نبرد جنوبی و خیابان ده حقی قرار دارد. از دیگر مکان های قابل توجه خیابان نبرد می‌توان به باغ گل – آتش نشانی – دادگاه خانواده (خ نبرد جنوبی) و باغ وثوق الدوله (یا باغ اناری که امروزه به بوستان سهندشناخته می‌شود )و مسجدبهشتی اشاره کرد.

این خیابان با تأسیس کارخانه کوکاکولا در تقاطع با خیابان پیروزی رونق گرفت و با حضور کارخانه فیلکو و محله صددستگاه پر جمعیت شد. کلید سازی نبرد آماده خدمت رسانی و باز کردن انواع قفل در سریعترین زمان ممکن بصورت شبانه روزی در این ناحیه و مناطق اطراف با مناسب ترین قیمت میباشد.

کلیدسازی شبانه روزی امداد کلید تهران

کلید سازی شبانه روزی امداد کلید تهران

کلید سازی شبانه روزی امداد کلید این اطمینان خاطر را به شما عزیزان می دهد که خدمات کلید سازی را بصورت شبانه روزی در تمام محله های اطراف نبرد می توانید تماس بگیرید از جمله کلید سازی شبانه روزی چهارصد دستگاه ، کلید سازی شبانه روزی دولاب ، کلید سازی شبانه روزی شکوفه  نیز جزو کلیدسازی شبانه روزی در منطقه ۱۴ می باشد که خدمات ارائه می شود.

شما کافیست برای دریافت خدمات کلید سازی و قفل سازی سیار به شماره ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹ تماس بگیرید تا در اسرع وقت کارشناس ما در محل مورد نظر شما حاضر شود.

 

تاریخ انتشار: 2020/03/30

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

 

نظرات مشتریان

برای تماس اینجا کلیک کنید