سعیدی 2466 200 0919

کلید سازی شبانه روزی چهاردیواری

کلید سازی شبانه روزی » كليد سازي شبانه روزي غرب تهران » کلید سازی شبانه روزی چهاردیواری

کلید سازی شبانه روزی چهاردیواری در سریع ترین زمان ممکن برای حل تمامی مشکلات شما، فقط با یک تماس, کلید سازان مجرب در کمترین زمان ممکن در تمامی نقاط چهاردیواری آماده خدمت رسانی در محل می باشند.

کلید سازی شبانه روزی چهاردیواری

۰۹۱۰۴۹۹۴۳۲۳ – ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

کلید سازی شبانه روزی چهاردیواری

 

منطقه چهاردیواری در پایان بزرگراه اشرفی اصفهانی واقع شده که هوای بسیار تمیز و چشم‌انداز زیبایی دارد.شهرک نفت و خیابان‌های کوهسار، فکوری، نیروی هوایی، البرز و اقبال‌پور در محدوده این منطقه است.
با توجه به وجود آپارتمان‌های فراوان در این منطقه اکثر ساکنان این محدوده کارمند و کارگر هستند.
در منطقه چهاردیواری آپارتمان‌ نوساز متری ۹۰۰هزار تومان تا یک‌میلیون و صدهزار تومان، آپارتمان ده‌سال ساخت متری ۶۵۰هزار تومان تا ۸۰۰هزار تومان و خانه ویلایی متری یک‌میلیون و صدهزار تومان تا یک‌میلیون و ۳۰۰هزار تومان است. منطقه چهاردیواری در پایان بزرگراه اشرفی اصفهانی واقع شده که هوای بسیار تمیز و چشم‌انداز زیبایی دارد.
شهرک نفت و خیابان‌های کوهسار، فکوری، نیروی هوایی، البرز و اقبال‌پور در محدوده این منطقه است.با توجه به وجود آپارتمان‌های فراوان در این منطقه اکثر ساکنان این محدوده کارمند و کارگر هستند.در منطقه چهاردیواری آپارتمان‌ نوساز متری ۹۰۰هزار تومان تا یک‌میلیون و صدهزار تومان، آپارتمان ده‌سال ساخت متری ۶۵۰هزار تومان تا ۸۰۰هزار تومان و خانه ویلایی متری یک‌میلیون و صدهزار تومان تا یک‌میلیون و ۳۰۰هزار تومان است.

 

 

تاریخ انتشار: 2019/12/30

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

نظرات مشتریان