سعیدی 2466 200 0919

کلید سازی شبانه روزی کاووسیه

کلید سازی شبانه روزی کاووسیه

امداد کلید تهران با نام کلید سازی شبانه روزی کاووسیه در منطقه ۳ و دیگر محله ها و خیابان های خدمات ارائه می کند.

کلید سازی شبانه روزی کاووسیه در سریع ترین زمان ممکن برای حل تمامی مشکلات شما، فقط با یک تماس, کلید سازان و قفل سازان مجرب ما در کمترین زمان ممکن در تمامی نقاط کاووسیه آماده خدمت رسانی در محل می باشند. کلیدسازی کاووسیه با بهترین خدمات همواره در دسترس شماست

کلید سازی شبانه روزی کاووسیه

۰۹۱۰۴۹۹۴۳۲۳ – ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

کلید سازی شبانه روزی کاووسیه

خدمات کلید سازی امداد کلید در کاووسیه

این خدمات شامل بازکردن و تعویض انواع قفل حتی درب های ضد سرقت و انواع خودروها می باشد.

محله کاووسیه محله ای در ناحیه ۶ منطقه ۳ تهران است. مساحت این محله ۳۷۶ هکتار است.محله کاووسیه از شمال به خیابان ظفر از جنوب به بزرگراه همت و از شرق به اتوبان مدرس و از غرب به خیابان ولیعصر منتهی می‌شود.

بر اساس سرشماری جمعیت کل افراد ساکن محله ۲۱۰۳۷ نفر است که شامل تعداد ۱۰۲۲۲ مرد و تعداد ۱۰۸۲۷ زن می باشد.

کاووسیه دارای تپه‌ای باستانی است به نام تپه کاووسیه که قدمت آن به هزار سوم پیش از میلاد می‌رسد. اما آنچه امروزه به عنوان محله کاووسیه خوانده می‌شود، از روستا و شهرک کاووسیه قدیم گرفته شده است. قدمت سکونت مردم امروزین این محله به دوره قاجار می‌رسد.

در سیصد سال اخیر اقوام مختلفی از مناطق مختلف به این محله مهاجرت کرده‌اند که با گسترش آن به محله‌های دیگر شهرقدس پیوند خورده است.
محله کاووسیه در زیر تقاطع بین جاده‌های قدیم و جدید تهران و کرج (فتح و لشگری)، جنوب وردآورد و کاروانسرای سنگی، شمال محله مصلی (باغ انگوری) و در کنار خط راه آهن تهران-قزوین و ابتدای ورودی شهرقدس واقع شده است. کلید سازی کاووسیه آماده خدمت رسانی و باز کردن انواع قفل در سریعترین زمان ممکن بصورت شبانه روزی در این ناحیه و مناطق اطراف با مناسب ترین قیمت میباشد.

 

 

کلیدسازی شبانه روزی امداد کلید تهران

کلید سازی شبانه روزی امداد کلید تهران

کلید سازی شبانه روزی امداد کلید این اطمینان خاطر را به شما عزیزان می دهد که خدمات کلید سازی را بصورت شبانه روزی در تمام محله های اطراف کاووسیه که می توانید کلید سازی شبانه روزی میرداماد ، کلید سازی شبانه روزی نوبنیاد ، کلید سازی شبانه روزی دروس ، كليد سازي شبانه روزي پاسداران ، کلید سازی شبانه روزی قلهک ، کلید سازی شبانه روزی دیباجی ، کلید سازی شبانه روزی شریعتی ، کلید سازی شبانه روزی جلفا ، کلید سازی شبانه روزی اختیاریه ، کلید سازی شبانه روزی شیخ بهایی ، کلید سازی شبانه روزی داودیه ، کلید سازی شبانه روزی امانیه ، کلید سازی شبانه روزی خواجه عبداله و کلید سازی شبانه روزی ونک  نیز جزو کلیدسازی شبانه روزی در منطقه ۳ می باشد که خدمات ارائه می شود.

شما کافیست برای دریافت خدمات کلید سازی و قفل سازی سیار به شماره ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹ تماس بگیرید تا در اسرع وقت کارشناس ما در محل مورد نظر شما حاضر شود.

 

تاریخ انتشار: 2020/03/18

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

 

نظرات مشتریان

برای تماس اینجا کلیک کنید