سعیدی 2466 200 0919

کلید سازی شبانه روزی کریم خان

کلید سازی شبانه روزی کریم خان

امداد کلید تهران با نام کلید سازی شبانه روزی کریم خان در منطقه یک و دیگر محله ها و خیابانهای اطراف کریم خان  خدمات ارائه می کند.

کلید سازی شبانه روزی کریم خان در سریع ترین زمان ممکن برای حل تمامی مشکلات شما، فقط با یک تماس, کلید سازان و قفل سازان مجرب ما در کمترین زمان ممکن در تمامی نقاط کریم خان آماده خدمت رسانی در محل می باشند. کلیدسازی کریم خان با بهترین خدمات همواره در دسترس شماست

کلید سازی شبانه روزی کریم خان

۰۹۱۰۴۹۹۴۳۲۳ – ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

کلید سازی شبانه روزی کریم خان

خدمات کلید سازی امداد کلید در کریم خان

این خدمات شامل بازکردن و تعویض انواع قفل حتی درب های ضد سرقت و انواع خودروها می باشد.

بلوار کریم‌خان زند یا خیابان کریم‌خان زند، یکی از خیابان های مهم و مرکزی تهران می باشد. این خیابان در جهت شرقی غربی در میان میدان هفت تیر و میدان ولی عصر جای گرفته است.

از مراکز مهم این خیابان می‌توان به طلافروشی های در تقاطع خیابان ویلا و کتاب‌فروشی های سرشناس در نزدیکی میدان هفت تیر همچون نشر چشمه، نشر ثالث، نشر ویستار،مرکز موسیقی بتهوون و نشر هنوز در نزدیکی میدان هفت تیر اشاره کرد. از مراکز مهم دیگر این خیابان می توان به کافه های این خیابان اشاره کرد.

این خیابان تنها خیابانی بود که از آغاز به نام یکی از پادشاهان پیشین ایران نامگذاری شده بودند و پس از انقلاب ۱۳۵۷ دچار تغییر نام نشد.

کلیدسازی کریم خان آماده خدمت رسانی و باز کردن انواع قفل در سریعترین زمان ممکن بصورت شبانه روزی در این ناحیه و مناطق اطراف میباشد

 

 

کلیدسازی شبانه روزی امداد کلید تهران

کلید سازی شبانه روزی امداد کلید تهران

کلید سازی شبانه روزی امداد کلید این اطمینان خاطر را به شما عزیزان می دهد که خدمات کلید سازی را بصورت شبانه روزی در تمام محله های اطراف کریم خان می توانید تماس بگیرید از جمله کلید سازی شبانه روزی وزرا ، کلید سازی شبانه روزی کارگر شمالی ، کلید سازی شبانه روزی یوسف آباد ، کلید سازی شبانه روزی توانیر ، کلید سازی شبانه روزی بلوار کشاورز ، کلید سازی شبانه روزی طالقانی ، کلید سازی شبانه روزی جهان آرا ، کلید سازی شبانه روزی جمال زاده ، کلید سازی شبانه روزی خیابان ویلا و کلید سازی شبانه روزی قائم مقام  نیز جزو کلیدسازی شبانه روزی در منطقه ۶ می باشد که خدمات ارائه می شود.

شما کافیست برای دریافت خدمات کلید سازی و قفل سازی سیار به شماره ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹ تماس بگیرید تا در اسرع وقت کارشناس ما در محل مورد نظر شما حاضر شود.

 

تاریخ انتشار: 2020/02/14

برچسب‌ها:,

دیدگاهتان را بنویسید

 

نظرات مشتریان

برای تماس اینجا کلیک کنید