سعیدی 2466 200 0919

کلید سازی شبانه روزی سعادت اباد

کلید سازی شبانه روزی سعادت اباد

سعادت آباد یکی از پرطرفدارترین مناطق شمال غرب تهران است که برج‌ها و مجتمع‌های تجاری زیادی در آن احداث شده است. طبیعتا در مناطق پر رفت و آمد نیاز است که خدمات به روز و مدرن همیشه حضور داشته باشند. به همین دلیل امداد کلید به عنوان بهترین کلید سازی شبانه روزی تهران پوشش سراسری در منطقه سعادت آباد را اعلام کرده است تا ساکنین این محله در هر ساعت از شبانه روز نگران پشت در ماندن یا گم کردن کلید خود نباشند.

 

کلید سازی شبانه روزی سعادت اباد

۰۹۱۰۴۹۹۴۳۲۳     –   ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

خدمات قفل سازی سیار امداد کلید در سعادت آباد

هر قفلی با امداد کلید در کوتاه‌ترین زمان ممکن باز می‌شود. مهم نیست که قفل گاو صندوق شما بد قلق است یا قفل کتاب انباری باز نمی‌شود حتی در صورت باز نشدن قفل خودرو هم می‌توانید روی مهارت امداد کلید حساب باز کنید و با یک تلفن و اعزام قفل ساز سیار خود را از دردسر رها کنید.

ساخت و کپی انواع کلید و سوییچ کددار به صورت سیار در محل

یکی دیگر از خدمات ارزشمند امداد کلید، کپی و ساخت سوییچ به صورت سیار است. به این صورت شما می‌توانید در صورت نیاز برای کپی کلید و سوییچ خود با ما تماس بگیرید و کلید خود را در محل مورد نظر تحویل بگیرید. این خدمت برای برج‌ها و ساختمان‌‌های تجاری که به کپی با تعداد بالا نیاز دارند بسیار ارزشمند خواهد بود.

هزینه ساحت کلید و قفل ساز سیار در سعادت آباد

امداد کلید طبق نرخ اتحادیه اجرت خود را تنظیم کرده و از مشتریان دریافت می‌کند. البته اگر شما نگران هزینه تمام شده هستید، می‌توانید پس از تماس با شماره ۰۹۱۲۲۰۰۲۴۶۶ قیمت تمام شده خدمت مورد نظر را از جویا شوید تا در صورت رضایت شما کارشناس به محل اعزام شود. در نظر داشته باشید که امداد کلید به عنوان بهترین کلید سازی شبانه روزی شمال تهران و غرب تهران، سعی داشته تا با بالابردن کیفیت، دقت در عملکرد و همچنین سرعت در خدمت‌رسانی، به صرفه‌ترین هزینه را از مشتریان خود دریافت کند.

 

کلیدسازی شبانه روزی امداد کلید تهران

 

تاریخ انتشار: 2018/04/18

برچسب‌ها:

3 نظر برای: “کلید سازی شبانه روزی سعادت اباد

دیدگاهتان را بنویسید

 

نظرات مشتریان

برای تماس اینجا کلیک کنید