درب ضدسرقت مهم‌ترین و بهترین ایده برای جلوگیری از سرقت و ورود سارقان به منزل به حساب می‌آید اما تا به حال به این مسئله فکر کرده‌اید که اگر روزی کلید درب ضد سرقت منزل خود را گم کنید و به هر دلیل قفل آن توسط سارقان دستکاری شود چطور می‌توانید آن را باز کنید و وارد خانه شوید؟ قطعا این مسئله با یک پیچ گوشی و ابزار خانگی حل نمی‌شود و نیاز به مهارت و تجربه دارد. در ادامه با کلید سازی شبانه روزی امداد کلید همراه باشید تا شما را با جزئیات خدمات باز کردن درب ضدسرقت آشنا کنیم.

باز کردن انواع قفل ضد سرقت در تمام شبانه روز

یکی از دغدغه‌های همیشگی مشتریان مسئله زمان است. قطعا در روشنایی روز و با حضور کسبه در محل کسی نگران پشت در ماندن نیست اما همین که مغازه‌های محلی در شب کرکره‌ها را پایین می‌کشند مردم به این فکر می‌کنند که برای هر کاری باید تا صبح دست نگه دارند در صورتیکه برای پشت در ماندن در هیچ ساعت از شبانه روز نیاز به درنگ نیست چرا که شما تنها نیاز است با امداد کلید تماس بگیرید تا با اعزام قفل ساز سیار خود درب مورد نظر را برای شما باز کند.

امداد کلید تخصص و مهارت کامل روی انواع قفل‌های ضد سرقت دارد و می‌تواند بدون آسیب زدن به درب خانه قفل بسته شده را باز کند.

قیمت باز کردن قفل درب ضد سرقت چقدر است؟

امداد کلید برای تعیین هزینه و اجرت کار طبق نرخ اتحادیه عمل می‌کند و سعی دارد در نهایت سرعت و دقتی که زبان زد این برند است، قیمت مناسب را به مشتریان خود ارائه کند. شما می‌توانید برای دریافت خدمات باز کردن درب‌های ضد سرقت با کلید ساز سیار امداد کلید به شماره تماس 09192002466  ارتباط بگیرید تا در کمتر از نیم ساعت آینده، قفل ساز به محل مورد نظر اعزام شود.