سعیدی 2466 200 0919

مرکز امداد قفل

مرکز امداد قفل

هریک از ما حداقل یکبار کلید خود را گم کرده، جا گذاشته و یا آن را شکسته ایم.

به دلیل بالا رفتن آمار سرقت و نا امن شدن شهرها گم کردن کلید می تواند تبدیل به معضلی استرس زا شود به خصوص اگر ندانید که کلیدتان را گم کرده اید یا اینه کسی آن را از شما دزدیده است.

مرکز امداد قفل

زندگی پرمشغله ی امروزی باعث شده که برای انجام اکثر کارهایمان عجله داشته باشیم و این عجله در اکثر موارد باعث حواس پرتی نیز می شود بنابراین کلید، کیف پول، کارت بانکی یا هریک از وسایل ضروری خود را جا می گذاریم و تا وقتی نیازی به آن ها نداشته باشیم از این موضوع اطلاع باخبر نخواهیم شد.

در برخی موارد نیز گیر کردن کلید داخل قفل و شکستن آن می تواند دردسرساز باشد.

تمامی موارد ذکر شده و مواردی از این قبیل شرایطی استرس زا برای ما فراهم می کنند.

اصولاً در شرایط پراسترس گرفتن تصمیم آنی کار راحتی نیست و اکثر افراد در این شرایط سردرگم شده و نمی دانند که باید چه اقدامی انجام دهند.

یکی از بهترین راه حل ها در چنین شرایطی تماس با مرکز امداد قفل است.

اما مرکز امداد قفل چیست و چه خدماتی ارائه می دهد؟ برای یافتن پاسخ این سؤالات با ما همراه باشید.

تخصص مرکز امداد قفل

مراکز امداد قفل مراکزی متشکل از افراد متخصص، ماهر و کارشناس در زمینه ی انواع قفل می باشند.

این افراد ماهر و متخصص با شناخت کامل از ساختار انواع قفل توانایی تعمیر، تعویض و باز کردن انواع قفل ها را داشته و انواع فعالیت های ساخت و فروش را نیز انجام می دهند.

قفل ها دیگر ساختار ساده ی گذشته را ندارند و پیشرفته تر شدن آن ها مستلزم داشتن علم بیشتر در نحوه ی ساخت و تعمیر آن ها است.

با وجود پیشرفته تر شدن قفل ها هنوز هم نیاز به مراکز امداد قفل وجود دارد و در واقع می توان گفت این نوع مراکز جزو مشاغل مهم و امنیتی محسوب می شوند.

مرکز امداد قفل چه خدماتی ارائه می دهد؟

مرکز امداد قفل

 • تعمیر، تعویض و باز کردن قفل درب انواع خودرو
 • فروش تجهیزات دوربین های مدار بسته
 • تعمیر و فروش انواع قفل و دستگیره
 • فروش انواع گاو صندوق
 • تعمیر و باز کردن قفل گاو صندوق
 • تعمیر و فروش انواع ریموت کنترل
 • باز کردن درب پارکینگ
 • تعمیر و فروش انواع قفل های دیجیتال
 • تعمیر و تعویض انواع جک درب
 • تعمیر و فروش دزدگیر و ضبط خودرو
 • ساخت انواع کلیدهای ساده و کامپیوتری
 • ساخت انواع سوئیچ های ضد سرقت
 • کددهی به سوئیچ های ضد سرقت خودرو
 • تعمیر قفل درب های ضد سرقت
 • باز کردن انواع درب های ضد سرقت و معمولی
 • ….

همانطور که گفته شد این حرفه نسبت به گذشته پیشرفته تر شده بنابراین افرادی که قصد ورود به این حوزه را دارند باید آموزش های بیشتری دیده و به دنبال کسب تجربه باشند.

کارشناسی که در مرکز امداد قفل آماده ی ارائه ی خدمات به مشتریان است باید توانایی و هنر ساخت و تعمیر انواع قفل و کلیدها را داشته باشد.

به روز یا همان آپدیت بودن از دیگر ویژگی های مهم این افراد است و در این حرفه اهمیت بسزایی دارد زیرا همانطور که بیان شد امروزه به دلیل مسائل امنیتی ساختار قفل ها پیچیده تر و پیشرفته تر از انواع معمولی قدیمی شده است.

کارشناس مرکز امداد قفل باید در حدی با انواع قفل و ساختارهای آن آشنا باشد که بتواند تمامی اقدامات مربوط به تعمیر، رفع ایراد، تعویض و ساخت آن را بدون کوچکترین مشکل و در کمترین زمان انجام دهد.

توانایی کار با دستگاه های برش کاری و تراشکاری از دیگر ویژگی های افراد مشغول در این حوزه می باشد.

پس نتیجه می گیریم که این صنعت نیازمند افرادی متخصص، ماهر و مجرب است که آشنایی کاملی با انواع قفل و کلیدها داشته و توانایی تعمیر و تعویض انواع آن ها را بدون هیچ مشکلی داشته باشند.

قیمت خدمات امداد قفل

تمامی خدمات امداد قفل دارای قیمت مصوب می باشند اما پیچیدگی کار در تعیین این قیمت مؤثر واقع نشده است.

به عبارت دیگر مهم ترین فاکتور در تعیین قیمت خدمات و همچنین اجرت، میزان پیچیدگی کار است که در قیمت مصوب تعیین نشده بنابراین لازم است اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشید تا سوء تفاهمی بر روی قیمت برایتان به وجود نیاید.

مهمترین عوامل مؤثر بر قیمت خدمات امداد قفل عبارتند از:

 • پیچیده تر بودن ساختار قفل یعنی زحمت بیشتر برای تعمیر آن، بنابراین هرقدر ساختار قفل پیچیده تر باشد نیاز به زمان و زحمت بیشتری برای تعمیر آن خواهد بود. ساختار قفل های هوشمند و دیجیتال فوق العاده پیچیده بوده و تعمیر آن ها نیازمند علم و دانش فنی است. در صورتی که علم و دانش کافی برای تعمیر این نوع قفل ها وجود نداشته باشد هر نوع دستکاری موجب بلا استفاده شدن قفل شده و هزینه ی گزافی در پی خواهد داشت زیرا قفل های هوشمند بسیار گران قیمت هستند. در نتیجه یکی از مهم ترین عوامل در تعیین قیمت میزان پیچیدگی قفل است.
 • جنس قفل دیگر عامل مرثر بر قیمت می باشد. هرقدر جنس قفل سخت تر باشد زحمت و زمان بیشتری برای کارهای تراشکاری نیاز خواهد بود در نتیجه هزینه ی خدمات نیز بالا می رود.
 • عامل بعدی تعداد قفل های تعمیری است که این مقدار ارتباط مستقیمی با قیمت دارد یعنی هرقدر تعداد بیشتر باشد قیمت خدمات و تعمیرات نیز بالاتر خواهد بود.
 • ساعت مراجعه دیگر عامل تأثیر گذار بر قیمت خدمات امداد قفل است. برخی از مراکز امداد قفل به صورت شبانه روزی فعالیت می کنند اما برای ساعات غیرکاری مبلغ بیشتری دریافت خواهند کرد.
 • آخرین فاکتور در تعیین قیمت محل انجام خدمات است. ممکن است شما قفلی را برای تعمیر به مرکز امداد قفل ببرید اما وقتی قفل درب منزلتان خراب شده باشد نمی توانید آن را باز کرده و به مراکز مورد نظر انتقال دهید بنابراین ناچاراً از کارشناس می خواهید تا به محل بیاید. در چنین مواردی معمولاً هزینه ای تحت عنوان ایاب و ذهاب به فاکتور شما اضافه خواهد شد.

ما در امداد کلید تهران با ارائه خدمات کلید سازی و قفل سازی در تمام مناطق تهران در چهار جهت اصلی بصورت کلید سازی شبانه روزی شمال تهران، کلید سازی شبانه روزی غرب تهران، کلید سازی شبانه روزی شرق تهران و کلید سازی شبانه روزی جنوب تهران و حتی ما با کلمه کلید سازی شبانه روزی آماده ارائه خدمات توسط متخصصین خود هستیم.

 

تاریخ انتشار: 2020/12/03

دیدگاهتان را بنویسید

 

نظرات مشتریان

برای تماس اینجا کلیک کنید