کلید سازی شبانه روزی ونک

کلید سازی شبانه روزی ونک

اهالی خیابان ونک به راحتی و به صورت 24 ساعته می توانند به کلید سازی شبانه روزی ونک دسترسی داشته باشند.

کلید سازی ونک، متشکل از کادری حرفه‌ای‌ و باسابقه در منطقه ونک است که به‌صورت 24 ساعته حتی در ایام تعطیل نیز به درخواست مشتریان خود رسیدگی می‌کند. برای ثبت درخواست کافی است با شماره ۰۹۱۹۲۰۰۲۴۶۶ تماس بگیرید، در کمتر از 30 دقیقه کلید ساز سیار و با تجربه ما به محل شما می رسد. کارشناس کلید سازی ونک با استفاده از تجهیزات کامل، در سریع ترین زمان ممکن و با قیمت عادلانه، خدمت کلید سازی مورد نظر شما را انجام می دهد. خدمات کلید سازی شامل ساخت انواع کلید، باز کردن قفل درب منزل، درب خودرو، گاو صندوق، تعمیر قفل و … می باشند. برای آگاهی از سایر خدمات کلید سازی ونک ادامه مطلب را بخوانید.

خدمات کلید سازی شبانه روزی ونک

ونک یکی از محله‌های شمالی شهر تهران است که از نظر طبقه‌بندی شهرداری، در منطقه 3 شهر تهران جای گرفته است. ونک به معنای درخت کوچک بوده که در دوران قاجار با گسترش زمین‌های اطراف قریه‌ای کوچک به نام ده ونک رشد کرده و در کالبد امروزی خود متولد شده است. بسیاری از افرادی که در تهران اقامت دارند، این منطقه را به ساختمان‌های بلند، برج‌های تجاری و مراکز خرید معتبرش می‌شناسند.

محله ونک از شمال به بزرگراه نیایش، از جنوب به بزرگراه همت و محله یوسف‌آباد، از شرق به‌واسطه خیابان نلسون ماندلا (خیابان آفریقا یا جردن سابق) و از غرب با بزرگراه کردستان و محله ده ونک از سایر محله‌های اطراف جدا می‌شود.

کلید سازی شبانه روزی ونک انواع خدمات حوزه کلید سازی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. از جمله این خدمات عبارتند از: 

  • ساخت انواع کلید اصلی و یدک
  • باز کردن درهای ضدسرقت
  • تعمیر قفل‌های در اتوماتیک
  • کپی کردن کلیدهای کامپیوتری
  • بازکردن در خودرو 
  • ساخت سوئیچ ماشین ایرانی و خارجی
  • ساخت سوئیچ موتورسیکلت
  • بازکردن در گاو صندوق
  • تعمیر انواع قفل دیجیتالی

در محله های اطراف ونک مانند جردن نیز می توانید از خدمات ما در دیگر شعبه ها استفاده کنید. به عنوان نمونه در جردن، همکاران ما در شعبه کلید سازی شبانه روزی جردن، به مشکلات شما در ارتباط با کلید سازی رسیدگی می کنند.

تعویض قفل درب و نصب قفل جدید

 

کلید سازی ونک، دارای مجوز رسمی از اتحادیه کلید سازان تهران

توجه داشته باشید که کلید سازی شغلی امنیتی است پس باید از افراد معتمد و شناخته شده برای انجام خدمات مربوط به این حرفه کمک بگیرید.

ممکن است برخی افراد سودجو و فاقد مجوز، هزینه ی کمتری برای ارائه ی خدمات دریافت کنند. اما به هیچ وجه نباید ریسک کنید و حتی با پرداخت هزینه ی اضافی از افراد دارای مجوزهای مربوطه کمک بگیرید. با این کار هم از افراد دارای مجوز حمایت می کنید و هم با خیال راحت از خدمات آن ها استفاده خواهید کرد.

کلید سازی شبانه روزی ونک دارای مجوز رسمی از اتحادیه کلید سازان و با بیش از 25 سال سابقه، همواره آماده خدمات رسانی به اهالی منطقه ونک می باشد. با اطمینان خاطر مشکلات کلید سازی خود را به ما واگذار کنید.

چقدر طول می کشد تا کلید ساز به محل شما در ونک برسد؟

کلید سازی شبانه روزی ونک به‌صورت 24 ساعته حتی در ایام تعطیل نیز فعالیت دارد. تنها 30 دقیقه بعد از برقراری تماس و ثبت درخواست شما، کارشناس کلید ساز به مکان مورد نظر شما خواهد رسید. این زمان در ساعات پر تردد نیز ثابت است و بیشتر نخواهد شد. پس با خیالی آسوده با کارشناسان کلید سازی ونک تماس بگیرید. 

همکاران ما در سایر شعب نزدیک به محله ونک نیز در سریع ترین زمان ممکن به مشتریان خود خدمات ارائه می‌دهند. برای مثال در خیابان ظفر، بعد از تماس با شعبه کلید سازی شبانه روزی ظفر، حداکثر سی دقیقه طول می کشد تا کلید ساز در آدرس شما حضور یابد.

هزینه خدمات کلید سازی ونک چقدر است؟

با بهره‌گیری از کارشناسان کلید سازی شبانه روزی ونک، خدمات لازم را با کیفیت بالا، قیمتی عادلانه با پشتیبانی 24 ساعته دریافت کنید. با ثبت درخواست خود در مجموعه کلید سازی ونک، علاوه بر اینکه سریعا کلید ساز در محل شما حاضر می شود و در کمترین زمان ممکن مشکل را رفع می کند، لازم نیست مبلغ هنگفتی بپردازید. 

کلیه قیمت ها در کلید سازی ونک، طبق تعرفه اتحادیه تعیین شده اند. البته مواردی از قبیل زمان انجام خدمت (نیمه شب یا روز هنگام)، درجه سختی کار (مثلا پیچیده بودن ساختار قفل) و میزان زمان صرف شده برای اجرای خدمت، بر هزینه نهایی تاثیر گذار هستند.

شما می توانید برای کسب اطلاعات دقیق تر در مورد مبلغ خدمات با نیروهای پشتیبانی به شماره ۰۹۱۹۲۰۰۲۴۶۶ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

تماس فوری