سعیدی 2466 200 0919

کلید سازی شبانه روزی اتابک

کلید سازی شبانه روزی اتابک

امداد کلید تهران با نام کلید سازی شبانه روزی اتابک در منطقه ۱۵ و دیگر محله ها و خیابانهای اطراف اتابک خدمات ارائه می کند.

کلید سازی شبانه روزی اتابک در سریع ترین زمان ممکن برای حل تمامی مشکلات شما، فقط با یک تماس, کلید سازان و قفل سازان مجرب ما در کمترین زمان ممکن در تمامی نقاط اتابک آماده خدمت رسانی در محل می باشند. کلیدسازی اتابک با بهترین خدمات همواره در دسترس شماست

کلید سازی شبانه روزی اتابک

۰۹۱۰۴۹۹۴۳۲۳ – ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

کلید سازی شبانه روزی اتابک

خدمات کلید سازی امداد کلید در اتابک

این خدمات شامل بازکردن و تعویض انواع قفل حتی درب های ضد سرقت و انواع خودروها می باشد.

محله­ ی اتابک در نیمه شمالی منطقه­ ۱۵ شهرداری تهران قرار گرفته است. این محله از شمال به خیابان خاوران و از آنجا به محله­ ابوذر، از شرق به محله­ هاشم آباد و خیابان مسجد بنی­ هاشم، از جنوب به بزرگ­راه بعثت که حد فاصل محله اتابک با پارک جنگلی توسکا است و از غرب نیز به خیابان ذوالفقاری و محله­ ی مینابی ختم مي­ گردد. سابقاً در این محله از محدوده امام­زاده سیده ملکه خاتون به سمت جنوب بیابان بوده و از سال۱۳۴۱ به این سو ساخت و ساز در این مکان شروع شده است. بنابر این گفته ­ها می­توان چنین استنباط نمود که نقطه اولیه شکل گیری محله اتابک همین بقعه بوده است. کتاب گزیده­ تاریخ تهران راجع به این امام­زاده چنین می نویسد: آرام­گاه سیده ملکه خاتون در جنوب قریه­ ی دولاب است. اصل بقعه بسیار قدیمی و مکرر تعمیر شده و آخرین تعمیرات آن در عهد فتحعلی شاه قاجار بوده است(حسین ی­بلاغی، ۱۳۸۶: ۲۵۲) و پس از توضیحاتی در خصوص بنا و موقافات آن، راجع به شخص سیده ملکه خاتون می نویسد: بعضی احتمال داده­اند که مدفون در بقعه، سیده خاتون زن فخرالدوله­ی دیلمی و مادر مجدالدوله باشد و لیکن سندی ندارد به غیر از تشابه اسم سیده ملکه خاتون با سیده خاتون. البته این بقعه فعلاً در محله مینابی(بخش غربی اتابک قدیم) قرار دارد اما به خاطر فاصله­ی کمی که با محله اتابک فعلی دارد، اشاره ­ای گذرا به آن لازم به نظر می­ رسید.

محدوده­ و مکان شکل ­گیری محله اتابک از غرب به شرق، از بیسیم تا هاشم­ آباد را شامل می­شده است. در واقع سه محله­ی بیسیم، مینابی و اتابک فعلی را اتابک می نامیدند. امروزه محله­ی اتابک قدیم از خیابان تمدن تا بزرگ­راه بعثت را شامل می شود

قبل از شکل­ گیری این محله، در قسمت شمالی آن، خط تاکسی ­های میدان خراسان به سمت هاشم­ آباد قرار داشت که کارگران را برای کار در کوره ­پزخانه ­ها به هاشم ­آباد انتقال می­داده ­اند و محدوده­ی پایین آن خط تاکسی­رانی یعنی جنوبی این نوار]محله­ی فعلی[ شکل نگرفته بود. در ادامه این نکته نیز قابل بیان خواهد بود که ساکنانی این مکان به شکل دسته­ جمعی و گروه­ های خویشاوندی وارد محله گردیدند که عمده­ ی آنها آذری زبان(از سه استان اصلی) بودند. اين محله، مهاجر­پذیر است و هسته­ ی اولیه­ ی محله با آذری زبان­ها بوده و هست. کوره­پزخانه­ای که در هاشم­آباد قرار داشت باعث گردید که کارگران آذری زبان آنها، در این محله زمین تهیه کنند و با خانواده ر این مکان ساکن شوند. وجود زیارت­گاه سیده ملک خاتون هم که در خیابان سید جوادی فعلی قرار دارد، به رونق منطقه]و محله[ کمک کرده است. از نظر شغلی و صنفی نیز می­توان گفت که برخی دیگر از اهالی این محله، کارگران شهرداری بودند. در این راستا شاغلين صنف صحاف­ ها نیز قابل ذکر خواهند بود که اکنون برخی از آنها در محله حضور داشته و قابل مشاهده می­ باشند. کلید سازی سیار اتابک آماده خدمت رسانی و باز کردن انواع قفل در سریعترین زمان ممکن بصورت سیار در این ناحیه و مناطق اطراف میباشد

کلید سازی اتابک آماده خدمت رسانی و باز کردن انواع قفل در سریعترین زمان ممکن بصورت شبانه روزی در این ناحیه و مناطق اطراف با مناسب ترین قیمت میباشد.

کلیدسازی شبانه روزی امداد کلید تهران

کلید سازی شبانه روزی امداد کلید تهران

کلید سازی شبانه روزی امداد کلید این اطمینان خاطر را به شما عزیزان می دهد که خدمات کلید سازی را بصورت شبانه روزی در تمام محله های اطراف اتابک می توانید تماس بگیرید از جمله کلید سازی شبانه روزی کیانشهر، کلید سازی شبانه روزی خیابان طیب، کلید سازی شبانه روزی بیسیم، کلید سازی شبانه روزی مسعودیه ، کلید سازی شبانه روزی مشیریه ، کلید سازی شبانه روزی خاورشهر ، کلید سازی شبانه روزی شوش ، کلید سازی شبانه روزی افسریه نیز جزو کلیدسازی شبانه روزی در منطقه ۱۵ می باشد که خدمات ارائه می شود.

شما کافیست برای دریافت خدمات کلید سازی و قفل سازی سیار به شماره ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹ تماس بگیرید تا در اسرع وقت کارشناس ما در محل مورد نظر شما حاضر شود.

 

تاریخ انتشار: 2020/04/18

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

 

نظرات مشتریان

برای تماس اینجا کلیک کنید