سعیدی 2466 200 0919

کلید سازی شبانه روزی اشرفی اصفهانی

کلید سازی شبانه روزی » كليد سازي شبانه روزي غرب تهران » کلید سازی شبانه روزی اشرفی اصفهانی

کلید سازی شبانه روزی اشرفی اصفهانی در سریع ترین زمان ممکن برای حل تمامی مشکلات شما، فقط با یک تماس, کلید سازان مجرب در کمترین زمان ممکن در تمامی نقاط اشرفی اصفهانی آماده خدمت رسانی در محل می باشند.

کلید سازی شبانه روزی اشرفی اصفهانی

۰۹۱۰۴۹۹۴۳۲۳ – ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

کلید سازی شبانه روزی اشرفی اصفهانی

 

بزرگراه اشرفی اصفهانی بزرگراهی شمالی – جنوبی است در غرب شهر تهران که از میدان دوم صادقیه شروع شده و در شمال میدان پونک در تقاطع بلوار سیمون بولیوار (چهاردیواری سابق) به پایان می رسد. این بزرگراه به یاد عطاالله اشرفی اصفهانی نام گذاری شده است.

با وجود این که این گذرگاه بزرگراه نامیده شده است ولی دارای دو تقاطع بوده و از یک میدان نیز رد می‌شود. یکی از تقاطع ها با بلوار مرزداران است و بزرگراه در نیمه راه خود از میدان پونک که در حال حاضر چهارراهی بزرگ است عبور می کند. در طول مسیر این بزرگراه از جنوب به شمال از تقاطع خیابان سازمان آب، تقاطع بلوار مرزداران، زیرگذر بزرگراه حکیم، چهارراه باغ فیض، مجموعه تفریحی سرزمین عجایب، زیرگذر بزرگراه همت، میدان پونک، درمانگاه پیامبر و از روی پل بزرگراه نیایش می گذرد و در نهایت موازی با دره فرحزاد (و خیابان رزمندگان) امتداد یافته و با گذشتن از تقاطع خیابان تختی (خیابان کوهستان)، به بلوار سیمون بولیوار در شمال شهر می رسد، که محلهٔ پونک جز محله های اعیان‌نشین این بزرگراه است.

 

 

 

تاریخ انتشار: 2019/12/29

دیدگاهتان را بنویسید

 

نظرات مشتریان

برای تماس اینجا کلیک کنید