سعیدی 2466 200 0919

کلید سازی شبانه روزی افسریه

کلید سازی شبانه روزی افسریه

امداد کلید تهران با نام کلید سازی شبانه روزی افسریه در منطقه ۱۵ و دیگر محله ها و خیابانهای اطراف افسریه خدمات ارائه می کند.

کلید سازی شبانه روزی افسریه در سریع ترین زمان ممکن برای حل تمامی مشکلات شما، فقط با یک تماس, کلید سازان مجرب در کمترین زمان ممکن در تمامی نقاط افسریه آماده خدمت رسانی در محل می باشند.

کلید سازی شبانه روزی افسریه

۰۹۱۰۴۹۹۴۳۲۳ – ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

کلید سازی شبانه روزی افسریه

خدمات کلید سازی امداد کلید در افسریه

این خدمات شامل بازکردن و تعویض انواع قفل حتی درب های ضد سرقت و انواع خودروها می باشد.

افسریه یکی از محله‌های شرق شهر تهران است. این محله از غرب به بزرگراه بسیج، از جنوب به شهرک والفجر، از شمال و شرق به قصر فیروزه و از جنوب شرقی به سه راه افسریه منتهی می شود.

محله افسریه دارای شبکه خیابان های متقاطع و منظم است. این محله از سه خیابان اصلی شمالی-جنوبی با نام های ۱۵ متری اول، ۱۵ متری دوم و ۱۵ متری سوم و نیز یک خیابان شرقی-غربی با نام ۲۰ متری افسریه تشکیل شده‌است و در میان این خیابان‌ها از جنوب تا شمال دارای ۴۵ کوچه منظم است. از خیابان ۱ تا ۲۰ متری افسریه (افسریه جنوبی یا پایین) و از خیابان ۳۰ تا خیابان (۴۵ افسریه شمالی یا بالا) و کل محله محدوده شهرداری منطقه ۱۵ تهران میباشد.

افسریه را می توان به عنوان نخستین محله از نظر مهندسی شهر سازی در تهران در بدو تأسیس نام برد؛ این محله از محله هایی نیز در تهران است که از سیستم کدینگ در نام گذاری خیابان ها استفاده نموده، به طوری که هر فرد غریبه به راحتی به مقصد خود در این محله می‌رسد، آدرس دهی در این محل صرفا شماره خیابان و پلاک هست به عنوان مثال افسریه خیابان ۴۳ پلاک ۳۰. همین کد کافیست که به مقصد برسید.

طراحی این محله براساس قطعات ۱۲۰ متری در کل محل یکسان بوده است و از این بابت نیز در تهران جز معدود محلات با این خصوصیت است و در ابتدا صرفا به عنوان محله‌ای ویلایی در یک طبقه بنیان‌گذاری شده بود. از نکات ریز در پیش‌بینی‌های انجام شده در بدو تأسیس این محله، می‌توان به عرض ۶ متر بر زمین‌ها اشاره کرد که پیش از انقلاب درب پارکینگ دو همسایه کنار هم، حتما می‌بایست یکی سمت چپ ملک قرار گیرد و دیگری سمت راست قرار گیرد؛ با این ترفند ساده شهرداری پیش از انقلاب، به راحتی ایجاد جای یک پارک ماشین در خیابان را بین دو همسایه جانمایی نمود که متأسفانه بعد انقلاب اصلا به این موضوع دقت نگردید و منجر به کمبود شدید جای پارک شد.

نخستین مدارس ساخته شده در افسریه، مدرسه جمهوری اسلامی می‌باشد؛ این بنا در دهه ۳۰ ساخته شده‌ که آن زمان کم‌تر کسی در این منطقه ساکن بوده‌است. زیبایی این مسئله در این است که در گذشته پیش از ورود ساکنین ابتدا اماکن تحصیلی بنا می‌گردید. این منطقه پس از تجربه بد شهرسازی در در مناطقی مانند نظام آباد، سر آسیاب، خراسان، مناطق شمالی تهران و… که عمدتا دارای کوچه‌های تنگ و باریک بود، در ابتدای امر همراه با مناطق تهرانپارس و نارمک به عنوان شهرسازی جدید و منطبق با استانداردهای روز طراحی گردید. در نظر گرفتن بزرگراه افسریه در دهه ۴۰ به عرض ۷۰ متر که قابلیت تا یکصد متر را دارا است نشان از پیش‌بینی‌های صحیح آن زمان از حال و روز امروز تهران است که در حال حاضر در حال عقب‌نشینی است.

افسریه نخستین محله بعد از انقلاب است که دارای گاز شهری گردید. از ۲۰ متری افسریه می‌توان پس از هفت حوض به عنوان برترین مرکز خرید شرق تهران یاد کرد. از نکات منفی این منطقه در حال حاضر عدم نظارت شهرداری در جمع آوری سد معبر است که عمده ضعف این نهاد است. همچنین این محله دارای شهروندانی اصیل است که بالای ۵۰ سال در این محله زندگی می‌کنند.

کلیدسازی شبانه روزی امداد کلید تهران

کلید سازی شبانه روزی امداد کلید تهران

کلید سازی شبانه روزی امداد کلید این اطمینان خاطر را به شما عزیزان می دهد که خدمات کلید سازی را بصورت شبانه روزی در تمام محله های اطراف افسریه می توانید تماس بگیرید از جمله کلید سازی شبانه روزی کیانشهر، کلید سازی شبانه روزی خیابان طیب، کلید سازی شبانه روزی بیسیم، کلید سازی شبانه روزی مسعودیه ، کلید سازی شبانه روزی مشیریه ، کلید سازی شبانه روزی اتابک ، کلید سازی شبانه روزی خاورشهر ، کلید سازی شبانه روزی شوش  نیز جزو کلیدسازی شبانه روزی در منطقه ۱۵ می باشد که خدمات ارائه می شود.

شما کافیست برای دریافت خدمات کلید سازی و قفل سازی سیار به شماره ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹ تماس بگیرید تا در اسرع وقت کارشناس ما در محل مورد نظر شما حاضر شود.

 

 

 

تاریخ انتشار: 2019/12/29

دیدگاهتان را بنویسید

 

نظرات مشتریان

برای تماس اینجا کلیک کنید