سعیدی 2466 200 0919

کلید سازی شبانه روزی بلوار ارتش

کلید سازی شبانه روزی » كليد سازي شبانه روزي شمال تهران » کلید سازی شبانه روزی بلوار ارتش

کلید سازی شبانه روزی بلوار ارتش در سریع ترین زمان ممکن برای حل تمامی مشکلات شما، فقط با یک تماس, کلید سازان و قفل سازان مجرب ما در کمترین زمان ممکن در تمامی نقاط بلوار ارتش آماده خدمت رسانی در محل می باشند. کلیدسازی بلوار ارتش با بهترین خدمات همواره در دسترس شماست

کلید سازی شبانه روزی بلوار ارتش

۰۹۱۰۴۹۹۴۳۲۳ – ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

کلید سازی شبانه روزی بلوار ارتش

 

بهره برداری از پل های تقاطع غیرهمسطح بلوار ارتش با بزرگراه های امام علی(ع) و صیاد شیرازی تا پایان امسال
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از بهره برداری پل های تقاطع غیرهمسطح بلوار ارتش با بزرگراه های امام علی(ع) و صیاد شیرازی تا پایان سال خبر داد.

علیرضا جاوید در گفت وگو با خبرنگار شهرنوشت با اعلام این خبر گفت: بخشی از تقاطع های غیرهمسطح بلوار ارتش با بزرگراه های امام علی(ع) و شهید صیاد شیرازی طی هفته های آینده آماده بهره برداری خواهد شد.
وی با بیان اینکه بهره برداری از این تقاطع های غیرهمسطح نقش بسزایی در تسریع تردد شهروندان و عبور و مرور وسایل نقلیه خواهد داشت، افزود: این پروژه که در در محدوده منطقه یک تهران در حال احداث است ؛ بالغ بر ۱۳ فاز اجرایی دارد.
جاوید تصریح کرد: پروژه پل های تقاطع غیرهمسطح بلوار ارتش با بزرگراه های امام علی (ع) و صیاد شیرازی تاکنون بیش از ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران عنوان کرد: پروژه تقاطع‌های غیرهمسطح بلوار ارتش با بزرگراه‌های امام علی(ع) و شهید صیاد شیرازی، شامل ۷ دستگاه پل اصلی و رمپ جهتی و ۳ دستگاه دوربرگردان غیرهمسطح است که قطعا با بهره برداری از آن، بخش قابل توجهی از گره‌های ترافیکی شمال شرق پایتخت برطرف خواهد شد. کلید سازی بلوار ارتش آماده خدمت رسانی و باز کردن انواع قفل در سریعترین زمان ممکن بصورت شبانه روزی در این ناحیه و مناطق اطراف با مناسب ترین قیمت میباشد.

 

تاریخ انتشار: 2020/03/18

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

 

نظرات مشتریان

برای تماس اینجا کلیک کنید