سعیدی 2466 200 0919

کلید سازی شبانه روزی بیسیم

کلید سازی شبانه روزی بیسیم

امداد کلید تهران با نام کلید سازی شبانه روزی بیسیم در منطقه ۱۵ و دیگر محله ها و خیابانهای اطراف بیسیم خدمات ارائه می کند.

کلید سازی شبانه روزی بیسیم در سریع ترین زمان ممکن برای حل تمامی مشکلات شما، فقط با یک تماس, کلید سازان و قفل سازان مجرب ما در کمترین زمان ممکن در تمامی نقاط بیسیم آماده خدمت رسانی در محل می باشند. کلیدسازی بیسیم با بهترین خدمات همواره در دسترس شماست

کلید سازی شبانه روزی بیسیم

۰۹۱۰۴۹۹۴۳۲۳ – ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

کلید سازی شبانه روزی بیسیم

خدمات کلید سازی امداد کلید در بیسیم

این خدمات شامل بازکردن و تعویض انواع قفل حتی درب های ضد سرقت و انواع خودروها می باشد.

محله بیسیم در جنوب تهران قرار دارد و از محله های قدیمی‌ تهران و در منطقه ۱۵ است که دلیل شکل‌گیری آن زمین‌های ارزان قیمت و مساحت کوچک خانه ها بوده و قدمت این محله به سال ۱۳۳۵ و بعد از آن می‌رسد. از آنجا که نخستین دکل مخابراتی تهران در محله بیسیم در پارک سپه جانمایی شده، علت اصلی نامگذاری این محله هم به دلیل وجود همین دکل‌های مخابراتی است که البته اکنون این محله به نام ولی‌عصر(عج) تغییرنام یافته است. این میان گیلک‌ها و کردها از اقوام اولیه این محله هستند و بعدها اقوام فیوج هم به این محله اضافه شدند. محله بیسیم (ولی‌عصر(عج)) از سمت شمال با محله طیب، از ضلع شرق به خیابان شهید انورزاده، از سمت جنوب به خیابان منصور و محله مطهری و از ضلع غرب به خیابان ۱۷شهریور جنوبی راه دارد. تا اواخر دوره پهلوی، محله بیسیم خارج از محدوده شهر تهران قرار داشت اما در فاصله کمتر از ۱۰ سال با افزایش مهاجرت به تهران محله بیسیم هم وارد محدوده فعلی تهران شده است. کلید سازی بیسیم آماده خدمت رسانی و باز کردن انواع قفل در سریعترین زمان ممکن بصورت شبانه روزی در این ناحیه و مناطق اطراف با مناسب ترین قیمت میباشد.

کلیدسازی شبانه روزی امداد کلید تهران

کلید سازی شبانه روزی امداد کلید تهران

کلید سازی شبانه روزی امداد کلید این اطمینان خاطر را به شما عزیزان می دهد که خدمات کلید سازی را بصورت شبانه روزی در تمام محله های اطراف بیسیم می توانید تماس بگیرید از جمله کلید سازی شبانه روزی کیانشهر، کلید سازی شبانه روزی خیابان طیب، کلید سازی شبانه روزی مسعودیه ، کلید سازی شبانه روزی مشیریه ، کلید سازی شبانه روزی اتابک ، کلید سازی شبانه روزی خاورشهر ، کلید سازی شبانه روزی شوش ، کلید سازی شبانه روزی افسریه نیز جزو کلیدسازی شبانه روزی در منطقه ۱۵ می باشد که خدمات ارائه می شود.

شما کافیست برای دریافت خدمات کلید سازی و قفل سازی سیار به شماره ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹ تماس بگیرید تا در اسرع وقت کارشناس ما در محل مورد نظر شما حاضر شود.

 

تاریخ انتشار: 2020/05/10

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

 

نظرات مشتریان

برای تماس اینجا کلیک کنید