سعیدی 2466 200 0919

کلید سازی شبانه روزی جوانمرد

کلید سازی شبانه روزی جوانمرد

امداد کلید تهران با نام کلید سازی شبانه روزی جوانمرد در منطقه ۲۰ و دیگر محله ها و خیابانهای اطراف  خدمات ارائه می کند.

کلید سازی شبانه روزی جوانمرد در سریع ترین زمان ممکن برای حل تمامی مشکلات شما، فقط با یک تماس, کلید سازان و قفل سازان مجرب ما در کمترین زمان ممکن در تمامی نقاط جوانمرد آماده خدمت رسانی در محل می باشند. کلیدسازی جوانمرد با بهترین خدمات همواره در دسترس شماست

کلید سازی شبانه روزی جوانمرد

۰۹۱۰۴۹۹۴۳۲۳ – ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

کلید سازی شبانه روزی جوانمرد

خدمات کلید سازی امداد کلید در جوانمرد

این خدمات شامل بازکردن و تعویض انواع قفل حتی درب های ضد سرقت و انواع خودروها می باشد.

جوانمرد قصاب نام محله و خیابانی در جنوب تهران و در نزدیکی شهر ری است . محله پیرامون بقعه جوانمرد قصاب نیز محله جوانمرد قصاب نام دارد. بعضی‌ها اعتقاد دارند این مکان مقبره ابوالعباس قصاب آملی است که از طایفه جوان آملی بوده است که معروف به ابوالعباس قصاب جوانمرد یا جوان آملی است.
محله ی جوانمرد قصاب یک محله واقع در اطراف بقعه و آرامگاه شخصیتی به نام جوانمرد قصاب است. این بقعه ی تاریخی در نزدیکی شهر ری واقع شده است. محله ی جوانمرد قصاب در منطقه ی ۲۰ شهرداری تهران قرار گرفته است و در مسیری به سمت ری واقع شده است
اگر این محله را از سمت شمال ادامه دهیم به اتوبان آزادگان خواهیم رسید و اگر آن را از سمت جنوب امتداد دهیم به پل شهید صارمی دسترسی پیدا می کنیم. از سمت غرب نیز محله ی جوانمرد قصاب با محله ۱۳آبان همسایه بوده و از شرق نیز به محله ی فداییان اسلام دسترسی دارد. کلید سازی جوانمرد آماده خدمت رسانی و باز کردن انواع قفل در سریعترین زمان ممکن بصورت شبانه روزی در این ناحیه و مناطق اطراف با مناسب ترین قیمت میباشد.

کلیدسازی شبانه روزی امداد کلید تهران

کلید سازی شبانه روزی امداد کلید تهران

کلید سازی شبانه روزی امداد کلید این اطمینان خاطر را به شما عزیزان می دهد که خدمات کلید سازی را بصورت شبانه روزی در تمام محله های اطراف  که می توانید  کلید سازی شبانه روزی شهر ری ، کلید سازی شبانه روزی دولت آباد ، کلید سازی شبانه روزی کهریزک ، کلید سازی شبانه روزی حمزه آباد ، کلید سازی شبانه روزی ۱۳ آبان  نیز جزو کلیدسازی شبانه روزی در منطقه ۲۰ می باشد که خدمات ارائه می شود.

شما کافیست برای دریافت خدمات کلید سازی و قفل سازی سیار به شماره ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹ تماس بگیرید تا در اسرع وقت کارشناس ما در محل مورد نظر شما حاضر شود.

 

تاریخ انتشار: 2020/05/09

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

 

نظرات مشتریان

برای تماس اینجا کلیک کنید