سعیدی 2466 200 0919

کلید سازی شبانه روزی حشمتیه

کلید سازی شبانه روزی خیابان حشمتیه

امداد کلید تهران با نام کلید سازی شبانه روزی خیابان حشمتیه در منطقه ۷ و دیگر محله ها و خیابانهای اطراف خیابان حشمتیه خدمات ارائه می کند.

کلید سازی شبانه روزی حشمتیه در سریع ترین زمان ممکن برای حل تمامی مشکلات شما، فقط با یک تماس, کلید سازان و قفل سازان مجرب ما در کمترین زمان ممکن در تمامی نقاط حشمتیه آماده خدمت رسانی در محل می باشند. کلیدسازی حشمتیه با بهترین خدمات همواره در دسترس شماست

کلید سازی شبانه روزی حشمتیه

۰۹۱۰۴۹۹۴۳۲۳ – ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

کلید سازی شبانه روزی حشمتیه

خدمات کلید سازی امداد کلید در حشمتیه

این خدمات شامل بازکردن و تعویض انواع قفل حتی درب های ضد سرقت و انواع خودروها می باشد.

محله حشمتیه در شرق تهران و در منطقه ی ۷ آن قرار گرفته است. محله حشمتیه امروز از مناطق شلوغ و پر رفت و آمد تهران است و آپارتمان های زیادی در آن ساخته شده است

گر محله ی حشمتیه را از جنوب امتداد دهیم به خیابان پلیس و خیابان محسن آزادی، خواهیم رسید. اگر آن را از سمت شرق امتداد دهیم به خیابان سبلان شمالی و اگر غرب حشمتیه را در نظر بگیریم به خیابان مرودشت خواهیم رسید. در شمال حشمتیه نیز خیابان شهید قدوسی قرار گرفته است.

محدوده بالاتر از اتوبان امام علی شامل طرح زوج و فرد است که محدوده زیادی از محله را شامل میشود

خط یک ایستگاه اتوبوس تهران از میدان انقلاب شروع به حرکت کرده و در میدان سبلان هم ایستگاه دارد. تاکسی ها هم در میدان انقلاب شما را به میدان سبلان و محله ی حشمتیه خواهند آورد. منطقه ی ۷ به طور کلی منطقه ی پر تردد و پر رفت و آمدی است و به همین منظور خطوط اتوبوس این بخش نوسازی شده و خطوط جدیدی ه به آن اضافه‌شده‌اند و مردم این محله از لحاظ رفت و آمد مشکلی ندارند. خط ۵ و ۹ خطوط BRT نیز به محله حشمتیه دسترسی دارند و ایستگاه های خط ۵ که در این محله قرار دارد، ایستگاه مصلی است و ایستگاه خط ۹ نیز ایستگاه شهید اکبر نژاد و ایستگاه مدنی است. کلید سازی حشمتیه آماده خدمت رسانی و باز کردن انواع قفل در سریعترین زمان ممکن بصورت شبانه روزی در این ناحیه و مناطق اطراف با مناسب ترین قیمت میباشد.

 

کلیدسازی شبانه روزی امداد کلید تهران

کلید سازی شبانه روزی امداد کلید تهران

کلید سازی شبانه روزی امداد کلید این اطمینان خاطر را به شما عزیزان می دهد که خدمات کلید سازی را بصورت شبانه روزی در تمام محله های اطراف حشمتیه می توانید تماس بگیرید از جمله کلید سازی شبانه روزی خیابان شیراز ، کلید سازی شبانه روزی سهروردی ، کلید سازی شبانه روزی خیابان مهناز ، کلید سازی شبانه روزی خیابان هویزه ، کلید سازی شبانه روزی خیابان گرگان ، کلید سازی شبانه روزی خیابان ملک ، کلید سازی شبانه روزی هفت تیر ، کلید سازی شبانه روزی دبستان ، کلید سازی شبانه روزی عباس آباد ، کلید سازی شبانه روزی سبلان ، کلید سازی شبانه روزی سیدخندان ، کلید سازی شبانه روزی نظام آباد و کلید سازی شبانه روزی خیابان معلم نیز جزو کلیدسازی شبانه روزی در منطقه ۷ می باشد که خدمات ارائه می شود.

شما کافیست برای دریافت خدمات کلید سازی و قفل سازی سیار به شماره ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹ تماس بگیرید تا در اسرع وقت کارشناس ما در محل مورد نظر شما حاضر شود.

 

تاریخ انتشار: 2020/04/18

برچسب‌ها:,

دیدگاهتان را بنویسید

 

نظرات مشتریان

برای تماس اینجا کلیک کنید