کلید سازی شبانه روزی حکمت

کلید سازی شبانه روزی حکمت

ممکن است هر لحظه در منزل یا محل کار به خدمات کلید سازی نیاز پیدا کنید. مثلا ریموت در خودرویتان غیرفعال شده باشد یا کلید در منزل توی قفل بشکند. در این گونه مواقع معمولا زمان زیادی را باید صرف پیدا کردن مغازه کلید سازی کنید. کلید سازی شبانه روزی امداد کلید در هر موقع از شبانه روز و در هر جای تهران که هستید به سرعت کارشناسان خود را به محل شما اعزام و مشکل شما را حل می کند.

امداد کلید چه خدماتی را در محله حکمت ارائه می دهد؟

محله حکمت از مناطق شمالی تهران است. اختیاریه، نیاوران و سعد آباد خیابان هایی در اطراف این محله هستند.

خدمات امداد کلید محدود به باز کردن در منزل و خودرو نمی باشد. در تمامی زمینه های زیر آماده خدمت رسانی به اهالی خیابان حکمت هستیم:

  • باز کردن قفل گاوصندوق
  • باز کردن قفل ماشین
  • ساخت انواع کلید و قفل
  • تعویض قفل توپی در
  • ساخت، تعویض و تعمیر انواع قفل‌های ضد سرقت
  • باز کردن قفل‌های قدیمی
  • باز کردن قفل‌های کتابی
  • تعمیر قفل‌های خراب‌شده

خدمات فوق را در مناطقی که در نزدیکی محله حکمت هستند نیز ارائه می دهیم. مثلا اگر در نیاوران هستید باید با کلید سازی شبانه روزی نیاوران تماس بگیرید.

باز کردن درب خودرو بدون کلید توسط کلید ساز

 

نرخ خدمات کلید سازی امداد کلید در خیابان حکمت چقدر است؟

هزینه‌ خدمات کلید سازی شبانه روزی حکمت، بر اساس مصوبه اتحادیه کلید سازان تهران تعیین می‌شود. سرعت عمل و اعزام سریع پرسنل کلید ساز به محل از ویژگی‌های بارز امداد کلید است. همواره در تلاش هستیم تا شما رضایت کامل از خدمات داشته باشید، از این رو مناسب ترین قیمت ها را در نظر گرفته ایم. برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از هزینه‌ها می‌توانید به‌صورت شبانه روزی با شماره 09192002466 تماس حاصل کنید.

چقدر طول می کشد تا کارشناس امداد کلید به محل مورد نظر شما برسد؟

سرعت عمل امداد کلید در اعزام نیروها به محل مشتریان همواره عامل رضایت تهرانی های عزیز بوده. از زمانی که با تیم پشتیبانی امداد کلید تماس می گیرید و درخواست خود را مطرح می کنید تا رسیدن کلید ساز مجرب به شما کمتر از 30 دقیقه طول می کشد.

مجموعه امداد کلید به تمامی اهالی اطراف محله حکمت نیز خدمت رسانی می کند. مثلا اگر در سعد آباد اقامت دارید باید با کلید سازی شبانه روزی سعد آباد تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

تماس فوری