سعیدی 2466 200 0919

کلید سازی شبانه روزی دبستان

کلید سازی شبانه روزی دبستان

امداد کلید تهران با نام کلید سازی شبانه روزی دبستان در منطقه ۷ و دیگر محله ها و خیابانهای اطراف دبستان خدمات ارائه می کند.

کلید سازی شبانه روزی دبستان در سریع ترین زمان ممکن برای حل تمامی مشکلات شما، فقط با یک تماس, کلید سازان و قفل سازان مجرب ما در کمترین زمان ممکن در تمامی نقاط دبستان آماده خدمت رسانی در محل می باشند. کلیدسازی دبستان با بهترین خدمات همواره در دسترس شماست

کلید سازی شبانه روزی دبستان

۰۹۱۰۴۹۹۴۳۲۳ – ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

کلید سازی شبانه روزی دبستان

خدمات کلید سازی امداد کلید در دبستان

این خدمات شامل بازکردن و تعویض انواع قفل حتی درب های ضد سرقت و انواع خودروها می باشد.

محله مجیدیه و دبستان دو محله همسایه که با «اتوبان شهید صیاد شیرازی» از هم دیگه جدا شدن. دو محله که تو شرق تهران قرار دارن و از محله‌های نسبتا قدیمی تهران به ­حساب میان. محله‌هایی با حضور هموطن‌های ارمنی به خصوص تو محله‌ی مجیدیه که حال و هوای این محله‌ها رو با جاهای دیگه کمی متمایز کرده. محله مجیدیه از شمال به «اتوبان همت»، از جنوب به «مسیل باختر» و از شرق به اتوبان صیاد شیرازی محدود میشه و همچنین از غرب با محله دبستان همسایه­‌ست. «اتوبان رسالت» هم دقیقا از بین محله رد شده و اونو به مجیدیه شمالی و جنوبی تقسیم کرده. خیابان اصلی اون، خیابان «استاد حسن بنا» یا مجیدیه قدیمی نام داره.

کلیدسازی دبستان آماده خدمت رسانی و باز کردن انواع قفل در سریعترین زمان ممکن بصورت شبانه روزی در این ناحیه و مناطق اطراف میباشد

 

کلیدسازی شبانه روزی امداد کلید تهران

کلید سازی شبانه روزی امداد کلید تهران

کلید سازی شبانه روزی امداد کلید این اطمینان خاطر را به شما عزیزان می دهد که خدمات کلید سازی را بصورت شبانه روزی در تمام محله های اطراف دبستان می توانید تماس بگیرید از جمله کلید سازی شبانه روزی خیابان شیراز ، کلید سازی شبانه روزی سهروردی ، کلید سازی شبانه روزی خیابان مهناز ، کلید سازی شبانه روزی خیابان هویزه ، کلید سازی شبانه روزی خیابان گرگان ، کلید سازی شبانه روزی خیابان ملک ، کلید سازی شبانه روزی هفت تیر ، کلید سازی شبانه روزی عباس آباد ، کلید سازی شبانه روزی سبلان ، کلید سازی شبانه روزی سیدخندان ، کلید سازی شبانه روزی نظام آباد و کلید سازی شبانه روزی خیابان معلم نیز جزو کلیدسازی شبانه روزی در منطقه ۷ می باشد که خدمات ارائه می شود.

شما کافیست برای دریافت خدمات کلید سازی و قفل سازی سیار به شماره ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹ تماس بگیرید تا در اسرع وقت کارشناس ما در محل مورد نظر شما حاضر شود.

 

 

تاریخ انتشار: 2020/02/05

برچسب‌ها:

1 نظر برای: “کلید سازی شبانه روزی دبستان

دیدگاهتان را بنویسید

 

نظرات مشتریان

برای تماس اینجا کلیک کنید