کلید سازی شبانه روزی ستارخان

کلید سازی شبانه روزی ستارخان

اهالی خیابان ستارخان می توانند به صورت 24 ساعته از خدمات کلید سازی شبانه روزی ستارخان استفاده کنند. در این منطقه از غرب تهران کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۹۲۰۰۲۴۶۶ تماس بگیرید، کلید ساز سیار ظرف مدت 30 دقیقه به محل شما می رسد. خدمات کلید سازی از قبیل باز کردن انواع درب منزل (معمولی و ضد سرقت)، درب خودرو، گاو صندوق، ساخت انواع کلید، ریموت پارکینگ و … را در کمترین زمان ممکن و با مناسب ترین قیمت برای شما انجام می دهیم.

در ادامه به توضیح بیشتر خدمات کلید سازی شبانه روزی ستارخان می پردازیم.

خدمات کلید سازی شبانه روزی ستارخان

ستارخان یکی از مهمترین خیابان‌های غربی شهر تهران است که تماماً در منطقه ۲ شهرداری تهران قرار گرفته‌است.

این خیابان از میدان دوم صادقیه (آریاشهر) آغاز شده و پس از گذر از میدان اول صادقیه به تقاطع خیابان خسرو می‌رسد. پس از آن خیابان دو طرفه شده و از زیر پل‌های بزرگراه یادگار امام و پل ستارخان عبور می‌کند تا به سه راه تهران ویلا برسد. بعد از آن خیابان باقرخان از آن منشعب می‌شود تا در میدان توحید به انتهای خود می‌رسد.

هر گونه خدماتی که مرتبط با حوزه کلید سازی و قفل سازی باشد توسط کلید سازی ستارخان به انجام می‌رسد. در ادامه بخشی از این خدمات را به شما معرفی می کنیم:

  • تعویض قفل توپی در
  • باز کردن قفلی که کلید آن پشت در مانده
  • باز کردن قفل‌های قدیمی
  • باز کردن قفل گاو صندوق
  • باز کردن قفل ماشین
  • تعویض قفل ضد سرقت
  • بازکردن قفل‌های کتابی
  • ساخت انواع کلید‌های معمولی و کامپیوتری
  • تعمیر قفل دستکاری شده

اگر در هر یک از موارد فوق نیاز به کمک یک کلید ساز دارید، در هر زمانی از شبانه روز فقط کافی است که با ما تماس بگیرید! این خدمات تنها شامل خیابان ستارخان نمی‌شود، در نواحی اطراف ستارخان نیز می توانید از خدمات کلید سازی ما بهره مند شوید. برای مثال اگر در خیابان شهرآرا هستید و دراسرع‌ وقت نیاز به یک کلید ساز دارید، همکاران ما در کلید سازی شبانه روزی شهرآرا آماده ارائه خدمات به شما هستند.

ساخت کلید

چقدر طول می کشد تا کلید ساز سیار به محل شما در ستارخان برسد؟

در هر ساعت از شبانه روز که با کلید سازی ستارخان تماس بگیرید، تیم پشتیبانی بلافاصله نیاز شما را بررسی کرده و کلید ساز متبحر خود را با تجهیزات لازم برای کار شما به محلتان اعزام می کند. ظرف مدت 30 دقیقه کلید ساز به آدرس شما می رسد تا در کمترین زمان ممکن خدمت کلید سازی مورد نظر شما را انجام دهد.

در مناطق اطراف ستارخان مثلا صادقیه نیز کلید ساز سیار شعبه کلید سازی صادقیه به همین سرعت به محل شما می رسد.

قیمت خدمات کلید سازی ستارخان

کلیه خدمات ساخت کلید، تعویض قفل و یا بازکردن قفل توسط کلید ساز سیار با توجه به نرخ مصوب اتحادیه از مشتریان دریافت می‌شود. البته اگر در مورد مبلغ و هزینه‌ها دغدغه‌ای دارید می‌توانید قبل از اعزام کارشناس به محل، مبلغ حدودی را به صورت تلفنی از تیم پشتیبانی بپرسید و پس از اطمینان از بابت منصفانه بودن هزینه و دستمزد، کارشناس به سمت شما حرکت کند.

برای دریافت هر گونه خدمات قفل سازی و کلید سازی همین حالا با شماره 09192002466 تماس بگیرید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن، کلید سازهای خبره به محل مورد نظر شما اعزام شوند.

کلید سازی ستارخان، دارای مجوز از اتحادیه کلید سازان

توجه کنید که کلیدسازی شغلی امنیتی است پس باید از افراد معتمد و شناخته شده برای انجام خدمات مربوط به این حرفه کمک بگیرید.

ممکن است برخی افراد سودجو و فاقد مجوز، هزینه ی کمتری برای ارائه ی خدمات دریافت کنند اما به هیچ وجه نباید ریسک کنید و حتی با پرداخت هزینه ی اضافی از افراد دارای مجوزهای مربوطه کمک بگیرید.

کلید سازی ستارخان با داشتن بیش از 25 سال سابقه و مجوز رسمی از اتحادیه کلید سازان، مورد اطمینان مشتریان عزیز می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

تماس فوری