کلید سازی شبانه روزی ستارخان

کلید سازی شبانه روزی ستارخان

شاید تصور کنید در مناطق غرب تهران رسیدن خدماتی مثل کلید سازی شبانه روزی همیشه در دسترس نیست. اما کاملا در اشتباه هستید چرا که مجموعه امداد کلید در ستارخان در هر منطقه و کوچه خیابانی که فکرش را بکنید در سراسر شبانه روز آماده امداد رسانی برای باز کردن قفل و کلید درب منزل شماست. در ادامه همراه ما باشید تا در مورد جزئیات خدمات امداد کلید با شما صحبت کنیم.

امداد کلید در غرب تهران

در هر جای غرب تهران که باشید تفاوت نمی‌کند. خدمات ما برای شما تدارک ‌دیده‌ شده است. در هر ساعتی از شبانه‌ روز و در هر منطقه‌ای از غرب تهران که باشید تنها کافی است با شماره ۰۹۱۹۲۰۰۲۴۶۶ تماس بگیرید و مشکل خود را توضیح دهید. کارشناسان ما در کلید سازی شبانه روزی غرب تهران بلافاصله پس از دریافت اطلاعات از شما، به محل موردنظر اعزام شده و در راستای رفع مشکل شما تلاش می‌کنند. تنها کافی است با ما تماس بگیرید و موقعیت دقیق خود و اطلاعات مدنظر کارشناسان ما را به آن‌ها ارائه دهید و با خیالی آسوده و بدون استرس روز خود را بگذرانید!

امداد کلید چه خدمات را در ستارخان ارائه می‎‌دهد؟

هر گونه خدماتی که مرتبط با حوزه کلید سازی و قفل سازی باشد توسط تیم امداد کلید به انجام می‌رسد. در ادامه بخشی از خدماتی که بیشترین متقاضی را در بخش‌های مختلف تهران داشته است را بررسی و به شما معرفی می‌کنیم.

  • تعویض قفل توپی در
  • باز کردن قفلی که کلید پشت در مانده
  • باز کردن قفل‌های قدیمی
  • باز کردن قفل گاو صندوق
  • باز کردن قفل ماشین
  • تعویض قفل ضد سرقت
  • بازکردن قفل‌های کتابی
  • ساخت انواع کلید‌ها
  • تعمیر قفل دستکاری شده

ساخت کلید

 

اگر در هرکدام از زمینه‌های بالا نیاز به کمک یک شخص کلید ساز دارید، در هر ساعتی از شبانه روز فقط کافی است که با ما تماس بگیرید! این خدمات تنها شامل خیابان ستارخان نمی‌شود و شما در هرجایی که باشید می‌توانید با ما تماس بگیرید. برای مثال اگر در خیابان شهرآرا هستید و دراسرع‌ وقت نیاز به یک کلید ساز دارید، نگران نباشید! همکاران ما در کلید سازی شبانه روزی شهرآرا آماده ارائه خدمات به شما هستند.

چقدر طول می‌کشد که کارشناس برای قفل سازی به محل برسد؟

در هر ساعت از شبانه روز بلافاصله پس از بررسی نیاز شما توسط مجموعه امداد کلید، ظرف مدت نیم‌ساعت کارشناس به محل مورد نظر خواهد رسید. شما کافی است به سرعت با شماره تماس 09192002466 تماس بگیرید تا امداد کلید، کلید ساز سیار را برای انجام خدمات مورد نظر شما آماده کند و به محل راهی کند.

قیمت کلید سازی شبانه‌روزی در ستارخان چقدر است؟

کلیه خدمات ساخت کلید، تعویض قفل و یا بازکردن قفل توسط قفل ساز سیار با توجه به نرخ مصوب اتحادیه از مشتریان دریافت می‌شود. البته اگر شما در مورد مبلغ و هزینه‌ها دغدغه‌ای دارید می‌توانید قبل از اعزام کارشناس به محل، مبلغ حدودی را تلفنی از تیم بپرسید و پس از اطمینان از بابت منصفانه بودن هزینه و دستمزد کارشناس به سمت شما حرکت کند.

برای دریافت هر گونه خدمات قفل سازی و کلید سازی همین حالا با شماره 09192002466 تماس بگیرید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن، کلید سازهای خبره تیم امداد به محل مورد نظر شما اعزام شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

تماس فوری