سعیدی 2466 200 0919

کلید سازی شبانه روزی سنایی

کلید سازی شبانه روزی سنایی

امداد کلید تهران با نام کلید سازی شبانه روزی سنایی در منطقه۱۱ و دیگر محله ها و خیابانهای اطراف خدمات ارائه می کند.

کلید سازی شبانه روزی سنایی در سریع ترین زمان ممکن برای حل تمامی مشکلات شما، فقط با یک تماس, کلید سازان و قفل سازان مجرب ما در کمترین زمان ممکن در تمامی نقاط سنایی آماده خدمت رسانی در محل می باشند. کلیدسازی سنایی با بهترین خدمات همواره در دسترس شماست

کلید سازی شبانه روزی سنایی

۰۹۱۰۴۹۹۴۳۲۳ – ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

کلید سازی شبانه روزی سنایی

خدمات کلید سازی امداد کلید در سنایی

این خدمات شامل بازکردن و تعویض انواع قفل حتی درب های ضد سرقت و انواع خودروها می باشد.

خیابان سنایی جزو معدود خیابان­‌های شهر است که اسم جدید و قدیم‌­اش یکی است و از قدیمی‌­ترین و در عین حال پرجنب و جوش‌­ترین محله­‌های تهران، با بهترین امکان دسترسی است.

در ضلع شمالی خیابان کریم­­خان،‌ حد فاصل خیابان حسینی و میرزای شیرازی، درست زیر پل کریمخان،‌ محله سنایی شروع می‌شود. با اینکه بافت این خیابان هم مثل بقیه خیابان­‌های این بخش از مرکز شهر بیشتر اداری و تجاری است تا مسکونی،‌ اما سنایی همیشه یکی از محله­‌های خوب با ساکنانی فرهنگی و اصیل به شمار آمده است.

این خیابان تا میدان سنایی با خیابان حسینی همجوار است و بعد از این میدان تا خیابان خدری در کنار خیابان خردمند قرار می­گیرد. واز بالای خیابان خدری تا انتهای آن که به تخت طاووس یا شهید مطهری می‌رسد، با قائم مقام همسایه است. کلید سازی سنایی آماده خدمت رسانی و باز کردن انواع قفل در سریعترین زمان ممکن بصورت شبانه روزی در این ناحیه و مناطق اطراف با مناسب ترین قیمت میباشد.

کلیدسازی شبانه روزی امداد کلید تهران

کلید سازی شبانه روزی امداد کلید تهران

کلید سازی شبانه روزی امداد کلید این اطمینان خاطر را به شما عزیزان می دهد که خدمات کلید سازی را بصورت شبانه روزی در تمام محله های اطراف سنایی که می توانید  کلید سازی شبانه روزی پاستور ، کلید سازی شبانه روزی شیخ هادی ، کلید سازی شبانه روزی میدان قزوین ، کلید سازی شبانه روزی امیریه ، کلید سازی شبانه روزی گمرک ، کلید سازی شبانه روزی خیابان عباسی ، کلید سازی شبانه روزی جمهوری ، کلید سازی شبانه روزی راه آهن  ، کلید سازی شبانه روزی انقلاب ، کلید سازی شبانه روزی منیریه ، کلید سازی شبانه روزی حسن آباد ، کلید سازی شبانه روزی ابوسعید و کلید سازی شبانه روزی حشمت الدوله نیز جزو کلیدسازی شبانه روزی در منطقه ۱۱ می باشد که خدمات ارائه می شود.

شما کافیست برای دریافت خدمات کلید سازی و قفل سازی سیار به شماره ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹ تماس بگیرید تا در اسرع وقت کارشناس ما در محل مورد نظر شما حاضر شود.

 

تاریخ انتشار: 2020/04/20

برچسب‌ها:, ,

دیدگاهتان را بنویسید

 

نظرات مشتریان

برای تماس اینجا کلیک کنید