کلید سازی شبانه روزی ضرابخانه

کلید سازی شبانه روزی ضرابخانه

به خدمات کلید سازی نیاز دارید اما کلید ساز حرفه‌ای سراغ ندارید؟ امداد کلید در خدمت شماست. امروزه مشغله کاری و مشکلات افراد به حدی زیاد شده است که ترجیح می‌دهند تا جای ممکن از خدمات در محل یا در منزل استفاده کنند؛ زیرا مراجعه به بازار و انجام‌دادن کار موردنظر با احتساب ترافیک و خستگی اصلاً منطقی نیست. برخی از اوقات ممکن است نیاز به خدمات فوری داشته باشید؛ اما وقت اینکه بخواهید به یک کلید سازی مراجعه کنید را نداشته باشید.
از طرفی برخی خدمات مانند ساخت کلید منزل یا سوئیچ ماشین ممکن است در هر ساعتی از شبانه روز برای شما ضروری باشد؛ برای مثال احتمال دارد پس از بازگشت از یک مسافرت، نیمه‌شب متوجه شوید کلید منزل خود را در جایی گم‌ کرده‌اید. در این شرایط احتمالاً فکر می‌کنید باید تا صبح منتظر باز شدن مغازه‌ها و پیداکردن یک کلید ساز بمانید؛ اما ما کلید سازی شبانه روزی را به شما پیشنهاد می‌کنیم. با وجود این کلید سازی‌های سیار، خدمات کلید سازی محدود به زمان و مکان خاصی نمی‌شود و در هر ساعت و هر مکان، تنها کافی است با کلید سازی شبانه روزی امداد کلید تماس حاصل کنید. نزدیک‌ترین کلید ساز در کمترین زمان ممکن خود را به محل شما رسانده و خدمات موردنیاز شما را ارائه می‌دهد.

 

محله ضرابخانه

 

خدمات امداد کلید در محله ضراب خانه

امداد کلید با به‌کار‌گیری پرسنل حرفه‌ای، خدمات متنوع و زیادی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. این خدمات تنها محدود به درست‌کردن کلید یا سوئیچ نیست؛ بلکه تمام خدمات مربوط به کلید سازی را شامل می‌شود. خدمات امداد کلید در محدوده شمال تهران بسیار گسترده است و شما در هر منطقه‌ای از شمال تهران که باشید تنها کافی است با کلید سازی شبانه روزی شمال تهران تماس حاصل فرمایید. پس از ارائه اطلاعات موردنیاز، کارشناسان مجموعه نزدیک‌ترین کلید ساز را به محل شما اعزام می‌کنند. در ادامه به معرفی برخی از خدمات امداد کلید می‌پردازیم.

  • باز کردن قفل انواع گاوصندوق
  • نصب و تعمیر دزدگیر
  • باز کردن قفل و در ماشین
  • ساخت انواع کلید و قفل
  • ساخت انواع سوئیچ
  • ساخت ریموت پارکینگ
  • ساخت انواع سوئیچ خودرو و موتورسیکلت

 

تمامی این خدمات در مجموعه امداد کلید قابل‌ارائه است. در هر نقطه‌ای از شهر تهران که باشید می‌توانید از هزینه و تعرفه‌ها هم باتوجه‌ به محله و نوع خدمات موردنیاز خود مطلع شوید. برای مثال اگر شما در خیابان شریعتی سکونت دارید با کارشناسان مجموعه در کلید سازی شبانه روزی شریعتی تماس گرفته و از قیمت خدمات مطلع شوید؛ البته لازم به ذکر است که تمام خدمات مجموعه با قیمت معقول و مطابق تعرفه انجام خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

تماس فوری