سعیدی 2466 200 0919

کلید سازی شبانه روزی ضرابخانه

کلید سازی شبانه روزی ضرابخانه در سریع ترین زمان ممکن برای حل تمامی مشکلات شما، فقط با یک تماس, کلید سازان و قفل سازان مجرب ما در کمترین زمان ممکن در تمامی نقاط ضرابخانه آماده خدمت رسانی در محل می باشند. کلیدسازی ضرابخانه با بهترین خدمات همواره در دسترس شماست

کلید سازی شبانه روزی ضرابخانه

۰۹۱۰۴۹۹۴۳۲۳ – ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

کلید سازی شبانه روزی ضرابخانه

محله ضرابخانه در شهر تهران در تقاطع خیابان شریعتی، بزرگراه همت – زین الدین و ابتدای خیابان پاسداران است. هنوز آثاری از بنای ضرابخانه قجری و پهلوی در آنجا باقی است. محل نشر سکه و اسکناس و مؤسسه عالی بانکداری، موزه و مسجد ضرابخانه، در ابتدای خیابان پاسداران، یادگار همان دوران است.ضرابخانه محله‌ای است که در ناحیه سه منطقه چهار شهرداری تهران واقع شده است. این محله بافت قدیمی و سنتی دارد و برخلاف بسیاری از محلات تهران بافت سنتی آن تغییری نکرده و حال و هوای قدیم را دارد ولی درعین‌حال ساکنین آن به‌روز هستند و زندگی مانند قدیم ولی امروزی جریان دارد؛ مانند قدیم ازلحاظ صمیمیت و همدلی ساکنین و به‌روز ازلحاظ استفاده از علوم و دستاوردهای جدید به‌موقع و به‌جا.

این محله در سال ۱۳۸۴ که محلات تهران را تقسیم‌بندی می‌کردند، با محله پاسداران ادغام شد. در آن زمان جمعیتی حدود ۲۲۰۰۰ نفر داشت. ولی در حال حاضر این دو محله باهم در یک نقشه و در یک محله قرارگرفته‌اند. تفاوت این دو محله از هر لحاظ که فکرش را بکنید، از زمین تا آسمان است. ازلحاظ بافت جمعیتی، بافت مسکونی و …. کلید سازی ضرابخانه آماده خدمت رسانی و باز کردن انواع قفل در سریعترین زمان ممکن بصورت شبانه روزی در این ناحیه و مناطق اطراف با مناسب ترین قیمت میباشد.

 

تاریخ انتشار: 2020/03/19

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

نظرات مشتریان