سعیدی 2466 200 0919

کلید سازی شبانه روزی ضرابخانه

کلید سازی شبانه روزی ضرابخانه

امداد کلید تهران با نام کلید سازی شبانه روزی ضرابخانه در منطقه ۴ و دیگر محله ها و خیابان های خدمات ارائه می کند.

کلید سازی شبانه روزی ضرابخانه در سریع ترین زمان ممکن برای حل تمامی مشکلات شما، فقط با یک تماس, کلید سازان و قفل سازان مجرب ما در کمترین زمان ممکن در تمامی نقاط ضرابخانه آماده خدمت رسانی در محل می باشند. کلیدسازی ضرابخانه با بهترین خدمات همواره در دسترس شماست

کلید سازی شبانه روزی ضرابخانه

۰۹۱۰۴۹۹۴۳۲۳ – ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

کلید سازی شبانه روزی ضرابخانه

خدمات کلید سازی امداد کلید در ضرابخانه

این خدمات شامل بازکردن و تعویض انواع قفل حتی درب های ضد سرقت و انواع خودروها می باشد.

محله ضرابخانه در شهر تهران در تقاطع خیابان شریعتی، بزرگراه همت – زین الدین و ابتدای خیابان پاسداران است. هنوز آثاری از بنای ضرابخانه قجری و پهلوی در آنجا باقی است. محل نشر سکه و اسکناس و مؤسسه عالی بانکداری، موزه و مسجد ضرابخانه، در ابتدای خیابان پاسداران، یادگار همان دوران است.ضرابخانه محله‌ای است که در ناحیه سه منطقه چهار شهرداری تهران واقع شده است. این محله بافت قدیمی و سنتی دارد و برخلاف بسیاری از محلات تهران بافت سنتی آن تغییری نکرده و حال و هوای قدیم را دارد ولی درعین‌حال ساکنین آن به‌روز هستند و زندگی مانند قدیم ولی امروزی جریان دارد؛ مانند قدیم ازلحاظ صمیمیت و همدلی ساکنین و به‌روز ازلحاظ استفاده از علوم و دستاوردهای جدید به‌موقع و به‌جا.

این محله در سال ۱۳۸۴ که محلات تهران را تقسیم‌بندی می‌کردند، با محله پاسداران ادغام شد. در آن زمان جمعیتی حدود ۲۲۰۰۰ نفر داشت. ولی در حال حاضر این دو محله باهم در یک نقشه و در یک محله قرارگرفته‌اند. تفاوت این دو محله از هر لحاظ که فکرش را بکنید، از زمین تا آسمان است. ازلحاظ بافت جمعیتی، بافت مسکونی و …. کلید سازی ضرابخانه آماده خدمت رسانی و باز کردن انواع قفل در سریعترین زمان ممکن بصورت شبانه روزی در این ناحیه و مناطق اطراف با مناسب ترین قیمت میباشد.

 

کلیدسازی شبانه روزی امداد کلید تهران

کلید سازی شبانه روزی امداد کلید تهران

کلید سازی شبانه روزی امداد کلید این اطمینان خاطر را به شما عزیزان می دهد که خدمات کلید سازی را بصورت شبانه روزی در تمام محله های اطراف ضرابخانه که می توانید کلید سازی شبانه روزی ساقدوش، کلید سازی شبانه روزی حکیمیه ، کلید سازی شبانه روزی خیابان بنی هاشم ، کلیدسازی شبانه روزی شمس آباد، کلید سازی شبانه روزی مبارک آباد ، کلید سازی شبانه روزی قنات کوثر ، کلید سازی شبانه روزی حسین آباد ، کلید سازی شبانه روزی هروی ، کلید سازی شبانه روزی شهرک امید ، کلید سازی شبانه روزی خیابان استخر ، کلید سازی شبانه روزی لویزان ، کلید سازی شبانه روزی تهرانپارس ، کلید سازی شبانه روزی نارمک ، کلید سازی شبانه روزی خیابان دولت و کلید سازی شبانه روزی خیابان شهید عراقی نیز جزو کلیدسازی شبانه روزی در منطقه ۴ می باشد که خدمات ارائه می شود.

شما کافیست برای دریافت خدمات کلید سازی و قفل سازی سیار به شماره ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹ تماس بگیرید تا در اسرع وقت کارشناس ما در محل مورد نظر شما حاضر شود.

 

 

تاریخ انتشار: 2020/03/19

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

 

نظرات مشتریان

برای تماس اینجا کلیک کنید