سعیدی 2466 200 0919

کلید سازی شبانه روزی مسعودیه

کلید سازی شبانه روزی مسعودیه

امداد کلید تهران با نام کلید سازی شبانه روزی مسعودیه در منطقه ۱۵ و دیگر محله ها و خیابانهای اطراف مسعودیه خدمات ارائه می کند.

کلید سازی شبانه روزی مسعودیه در سریع ترین زمان ممکن برای حل تمامی مشکلات شما، فقط با یک تماس, کلید سازان و قفل سازان مجرب ما در کمترین زمان ممکن در تمامی نقاط مسعودیه آماده خدمت رسانی در محل می باشند. کلیدسازی مسعودیه با بهترین خدمات همواره در دسترس شماست

کلید سازی شبانه روزی مسعودیه

۰۹۱۰۴۹۹۴۳۲۳ – ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

کلید سازی شبانه روزی مسعودیه

خدمات کلید سازی امداد کلید در مسعودیه

این خدمات شامل بازکردن و تعویض انواع قفل حتی درب های ضد سرقت و انواع خودروها می باشد.

محله  مسعودیه  نام منطقه ای در شهر تهران است در ناحیه ۶ منطقه ۱۵ نزدیک اسلام‌آباد و شهرک والفجر و محدوده جغرافیایی آن در شمال به خیابان‌های ۲۰ متری بن‌ بست مرادپور و خیابان فلسطین منتهی میشود و در غرب به بزرگراه امام رضا (خاوران) و در شرق به منطقه مسگراباد امتداد می یابدو در مرز جنوبی به خیابان شهید مالی محدود می‌شود.

پخیابانی که تقریباً از شمال تا جنوب مسعودیه را به دو نیم تقسیم کرده خیابان ابومسلم خراسانی نام دارد. از انشعابات خیابان ابومسلم از شمال تاتقاطع خیابان شیرازی (میدان میوه وتره بار) از غرب۱۱فرعی و از شرق۱۳فرعی و از تقاطع خیابان شیرازی تاخیابان شهید مالی از غرب۱۸فرعی (فرعی‌های فرد) و از شرق۱۲فرعی (فرعی‌های زوج) دارد که شامل کل فرعی‌های مسعودیه می‌شود.

تا اینکه همین‌طور محله رشد کرده و به شهرک مسعودیه تبدیل شده‌است، که البته آغاز اصلی این ساخت وسازها به سال ۱۳۵۷ برمیگردد. به گفته اهالی قدیمی و شورایاری ها مالک اصلی این زمین‌ها فردی بنام محمدعلی وثوق الدوله بوده‌است که زمین‌های خود را به فردی دیگر بنام حاج پرویز نوری شیرازی فروخته‌است و حاج پرویز نوری شیرازی زمین‌ها را پس از خریداری بخاطرنام پسر خود مسعود به (مسعودیه) نامگذاری کرده‌است و بعد به تفکیک زمین‌ها پرداخته و به افراد دیگر فروخته است. کلید سازی مسعودیه آماده خدمت رسانی و باز کردن انواع قفل در سریعترین زمان ممکن بصورت شبانه روزی در این ناحیه و مناطق اطراف با مناسب ترین قیمت میباشد.

کلیدسازی شبانه روزی امداد کلید تهران

کلید سازی شبانه روزی امداد کلید تهران

کلید سازی شبانه روزی امداد کلید این اطمینان خاطر را به شما عزیزان می دهد که خدمات کلید سازی را بصورت شبانه روزی در تمام محله های اطراف مسعودیه می توانید تماس بگیرید از جمله کلید سازی شبانه روزی کیانشهر، کلید سازی شبانه روزی خیابان طیب، کلید سازی شبانه روزی بیسیم ، کلید سازی شبانه روزی مشیریه ، کلید سازی شبانه روزی اتابک ، کلید سازی شبانه روزی خاورشهر ، کلید سازی شبانه روزی شوش ، کلید سازی شبانه روزی افسریه نیز جزو کلیدسازی شبانه روزی در منطقه ۱۵ می باشد که خدمات ارائه می شود.

شما کافیست برای دریافت خدمات کلید سازی و قفل سازی سیار به شماره ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹ تماس بگیرید تا در اسرع وقت کارشناس ما در محل مورد نظر شما حاضر شود.

 

تاریخ انتشار: 2020/04/30

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

 

نظرات مشتریان

برای تماس اینجا کلیک کنید