سعیدی 2466 200 0919

کلید سازی شبانه روزی میدان قیام

کلید سازی شبانه روزی » كليد سازي شبانه روزي جنوب تهران » کلید سازی شبانه روزی میدان قیام

کلید سازی شبانه روزی میدان قیام

امداد کلید تهران با نام کلید سازی شبانه روزی میدان قیام در منطقه ۱۲ و دیگر محله ها و خیابانهای اطراف خدمات ارائه می کند.

کلید سازی شبانه روزی میدان قیام در سریع ترین زمان ممکن برای حل تمامی مشکلات شما، فقط با یک تماس, کلید سازان و قفل سازان مجرب ما در کمترین زمان ممکن در تمامی نقاط میدان قیام آماده خدمت رسانی در محل می باشند. کلیدسازی میدان قیام با بهترین خدمات همواره در دسترس شماست

کلید سازی شبانه روزی میدان قیام

۰۹۱۰۴۹۹۴۳۲۳ – ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

کلید سازی شبانه روزی میدان قیام

خدمات کلید سازی امداد کلید در میدان قیام

این خدمات شامل بازکردن و تعویض انواع قفل حتی درب های ضد سرقت و انواع خودروها می باشد.

 محله ی قیام در جنوب تهران و در منطقه‌ی ۱۲ شهرداری قرار گرفته است و  در شمال محله بزرگراه محلاتی، در جنوب خیابون خراسان، در شرق خیابون هفده‌شهریور و در غرب خیابون ری قرار گرفته. تاریخچه طول عمر آباد شدن این محله به زمان قاجار برمی‌گرده و دروازه خراسون (میدون خراسون کنونی) که جنوبی‌ترین دروازه‌ی شرقی تهران محسوب می‌شده مبدا شکل‌گیری اولیه محله بوده. نزدیک‌ بودن به بازار و کاخ گستان دلیل اصلی رونق گرفتن محله در اون زمان‌ها و ساکنین اولیه‌ی محله بیشتر بازاری‌ها و کاسب‌ها بودن. در زمان پهلوی نزدیک به میدون قیام، که اون زمان میدون شاه نام داشته و قدیمی‌ها می‌گن شبیه بازار میوه‌ی تجریش بوده، کاروانسرای بزرگی برای نگهداری شترها و کاروان‌هایی که به ری می‌رفتن وجود داشته که امروزه به گاراژ تبدیل شده. در اون زمان به اون حوالی «شترداران» گفته می‌شده و بعد از انقلاب نام میدون و محله‌ی قیام بر اون گذاشته شد.

میدان قیام در میان خیابان مولوی و ری قرار دارد و گوشه جنوبی حصار صفوی از حدود آن میگذرد. پس از شکل گیری خیابان هایی که در اطراف این حصار قرار می گیرند و هنگام تعریض خیابان ها در دوره پهلوی محل تقاطع خیابان های مولوی و ری تبدیل به میدانی به نام «شاه» می شود. بدنه های این خیابان که تا چند سال پیش بخش هایی از آن وجود داشت، در همین دوره شکل گرفته بود. به نظر کارشناسان میراث فرهنگی بنای رستوران بدنه شمال غربی این میدان با عناصر معماری ایرانی و نمای آجری، کمک زیادی به هویت بخشی آن در بدنه شمالی کرده است، اما در بدنه شرقی ساختمانی نامناسب، منظر آن را مخدوش کرده و همچنین بدنه های جنوب غربی و جنوب شرقی آن می بایست مرمت و بازپیرایی شوند. کلید سازی میدان قیام آماده خدمت رسانی و باز کردن انواع قفل در سریعترین زمان ممکن بصورت شبانه روزی در این ناحیه و مناطق اطراف با مناسب ترین قیمت میباشد.

کلیدسازی شبانه روزی امداد کلید تهران

کلید سازی شبانه روزی امداد کلید تهران

کلید سازی شبانه روزی امداد کلید این اطمینان خاطر را به شما عزیزان می دهد که خدمات کلید سازی را بصورت شبانه روزی در تمام محله های اطراف  که می توانید

کلید سازی شبانه روزی خیابان وحدت اسلامی ، کلید سازی شبانه روزی امین حضور ، کلید سازی شبانه روزی ظهیرالاسلام ، کلید سازی شبانه روزی پامنار ، کلید سازی شبانه روزی مولوی ، کلید سازی شبانه روزی میدان شهدا ، کلید سازی شبانه روزی سنگلج ، کلید سازی شبانه روزی هرندی ، کلید سازی شبانه روزی سعدی ، کلید سازی شبانه روزی خیابان حافظ ، کلید سازی شبانه روزی لاله زار  و کلید سازی شبانه روزی میدان قیام نیز جزو کلیدسازی شبانه روزی در منطقه ۱۲ می باشد که خدمات ارائه می شود.

شما کافیست برای دریافت خدمات کلید سازی و قفل سازی سیار به شماره ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹ تماس بگیرید تا در اسرع وقت کارشناس ما در محل مورد نظر شما حاضر شود.

 

تاریخ انتشار: 2020/05/08

برچسب‌ها:, , ,

دیدگاهتان را بنویسید

 

نظرات مشتریان

برای تماس اینجا کلیک کنید