کلید سازی شبانه روزی هدایت دروس

کلید سازی شبانه روزی هدایت دروس

دروس یکی از قدیمی‌ترین محله‌های شهر تهران است که در شمال تهران و منطقه 3 شهرداری واقع است. کلید سازی شبانه روزی هدایت دروس، یکی از مجموعه‌های حرفه‌ای‌ در این منطقه هستند که در هر ساعت از شبانه روز به اهالی منطقه هدایت دروس خدمات ارائه می‌کنند. زمانی که به حضور یک کلید ساز احتیاج دارید با شماره ۰۹۱۹۲۰۰۲۴۶۶ تماس بگیرید. پس از ثبت درخواستتان، کلید ساز در کوتاه‌ترین زمان ممکن در محل شما حضور پیدا می‌کند. کلید سازی هدایت دروس خدمات متنوعی را با قیمتی منصفانه، به مشتریان خود ارزانی می‌دارد. اصلاً نگران نباشید، مشکل شما می‌تواند از باز کردن یک در ورودی تا تعمیرات مربوط به قفل گاو صندوق باشد. همه این مسائل با حضور یک کارشناس حرفه‌ای به سرعت مرتفع می‌شود.

خدمات کلیدسازی شبانه روزی هدایت دروس

محله دروس از شمال با بلوار دولت‌آباد، از جنوب با بلوار شهرزاد، از شرق با پاسداران و از غرب به‌وسیله خیابان فکوری از سایر مناطق تهران جدا می‌شود.

کلید سازی شبانه روزی هدایت دروس به مشتریان خود همه خدمات مرتبط با قفل و کلید مانند آنچه در زیر مشاهده می کنید را ارائه می دهد:

  • ساخت انواع کلید اصلی و یدک
  • تعمیر قطعات الکترونیک و کلیدهای ریموت‌دار
  • باز کردن درهای ضدسرقت
  • تعمیر قفل‌های در اتوماتیک
  • کپی کردن کلیدهای کامپیوتری
  • بازکردن در خودرو و ساخت سوئیچ ماشین ایرانی و خارجی
  • ساخت سوئیچ موتورسیکلت
  • بازکردن در گاو صندوق
  • تعمیر انواع قفل دیجیتالی

اگر شما در محله‌های نزدیک به هدایت دروس مانند پاسداران نیاز به کلید ساز داشته باشید، کافی است با کلید سازی شبانه روزی پاسداران تماس بگیرید.

ساخت سوئیچ خودرو

 

کلید ساز سیار در کمتر از نیم ساعت به محل شما در هدایت دروس خواهد رسید

کلید سازی شبانه روزی هدایت دروس در هر ساعتی از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل نیز مشتریان خود را فراموش نمی‌کند. به‌محض ثبت درخواست شما، کلید ساز به سمت شما راهی می‌شود. در بدترین شرایط، کلید ساز حداکثر ظرف ۳۰ دقیقه در محل شما حاضر می‌شود. هر چند که ما با شما وعده می‌کنیم، کارشناس کلید ساز در کمتر از این زمان به یاری‌تان خواهد رسید.

اگر در محله‌های نزدیک به خیابان هدایت دروس همچون قلهک نیز زندگی می‌کنید، کلید ساز سیار در کمترین زمان ممکن به حضورتان می‌رسد. کافیست با کلید سازی شبانه روزی قلهک تماس بگیرید.

قیمت خدمات کلید سازی هدایت دروس چقدر است؟

هزینه خدمات کلید سازی شبانه روزی هدایت دروس باتوجه‌ به نرخ مصوب اتحادیه کلید سازان محاسبه می‌شود. 

توجه داشته باشید که برخی عوامل مانند نوع خدمت، زمان ارائه خدمت و مدت زمانی که برای انجام خدمت صرف می شود بر مبلغ نهایی تاثیر گذار هستند. به عنوان مثال هزینه کپی کلید با هزینه ساخت قفل ضد سرقت متفاوت است. همچنین در برخی ساعات مانند نیمه شب، هزینه انجام خدمت بیشتر خواهد بود. بعضی قفل ها ساختار مدرن و پیچیده ای دارند و طبعا باز کردن آنها زمان بیشتری نیاز دارد و قیمت بیشتری برای آنها باید بپردازید.

به هر حال چنانچه در مورد هزینه ها دغدغه دارید می توانید با شماره ۰۹۱۹۲۰۰۲۴۶۶ تماس بگیرید و از پرسنل پشتیبان مبلغ خدمات را جویا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

تماس فوری