کلید سازی شبانه روزی پامنار

کلید سازی شبانه روزی پامنار

در شرایطی که کلید خود را در داخل خانه یا خودرو جا گذاشته‌اید چه می‌کنید؟ احتمالاً باید به دنبال مغازه و شخصی باشید که برای شما یک کلید بسازد تا بتوانید وارد منزل شوید. اما این کار تنها در صورتی امکان‌پذیر است که شما کلیدتان را در ساعت‌های مشخصی از روز در منزل یا خودروی خود جا گذاشته باشید که در این صورت هم زمان زیادی از روز شما صرف پیداکردن مغازه کلید سازی و ساختن کلید می‌شود. اما برای مثال اگر آخر شب پس از برگشت از مسافرت متوجه شوید کلید منزلتان را گم کرده‌اید، قطعاً نمی‌توانید به مغازه کلید سازی مراجعه کنید. در این شرایط ساختن کلید در احتمالاً برای شما شبیه به طی‌کردن هفت‌خوان رستم خواهد بود. اما نگران نباشید! ما هستیم که شما مجبور به طی‌کردن این هفت‌خوان نباشید. تنها کافی است با ما تماس بگیرید تا کلید سازی شبانه روزی امداد کلید در اسرع وقت در بسته را به روی شما بگشایند!

امداد کلید در جنوب تهران

در هر جای جنوب تهران که باشید تفاوت نمی‌کند. خدمات ما برای شما تدارک ‌دیده‌ شده است. در هر ساعتی از شبانه‌ روز و در هر منطقه‌ای از شمال تهران که باشید تنها کافی است با شماره ۰۹۱۹۲۰۰۲۴۶۶ تماس بگیرید و مشکل خود را توضیح دهید. کارشناسان ما در کلید سازی شبانه روزی جنوب تهران بلافاصله پس از دریافت اطلاعات از شما، به محل موردنظر اعزام شده و در راستای رفع مشکل شما تلاش می‌کنند. تنها کافی است با ما تماس بگیرید و موقعیت دقیق خود و اطلاعات مدنظر کارشناسان ما را به آن‌ها ارائه دهید و با خیالی آسوده و بدون استرس روز خود را بگذرانید!

خدمات امداد کلید برای ساکنان پامنار

خدمات امداد کلید بسیار گسترده است و تنها شامل باز کردن درهایی که کلید آن‌ها را ندارید نمی‌شود. خدمات متنوعی در این مجموعه ارائه می‌شود که در ادامه برخی از آن‌ها بیان می‌شوند.

 

  • باز کردن قفل گاوصندوق
  • باز کردن قفل ماشین
  • ساخت انواع کلید و قفل
  • تعویض قفل توپی در
  • ساخت، تعویض و تعمیر انواع قفل‌های ضد سرقت
  • باز کردن قفل‌های قدیمی
  • باز کردن قفل‌های کتابی
  • تعمیر قفل‌های خراب‌شده

 

اگر در هرکدام از زمینه‌های بالا نیاز به کمک یک شخص کلید ساز دارید، در هر ساعتی از شبانه روز فقط کافی است که با ما تماس بگیرید! این خدمات تنها شامل منطقه جردن نمی‌شود و شما در هرجایی که باشید می‌توانید با ما تماس بگیرید. برای مثال اگر در خیابان دولت هستید و دراسرع‌وقت نیاز به یک کلید ساز دارید، نگران نباشید! همکاران ما در کلید سازی شبانه روزی خیابان امین حضور آماده ارائه خدمات به شما هستند.

 

هزینه خدمات کلید سازی شبانه روزی پامنار

ممکن است این تصور نادرست برای برخی افراد پیش بیاید که چون کارشناس به محل اعزام می‌شود و این مجموعه شبانه روزی است، ممکن است هزینه خدمات بیشتر از سایر مجموعه‌ها باشد و انجام خدمات در این مجموعه مشمول هزینه هنگفتی باشد. اما این‌طور نیست و تمام خدمات این مجموعه بر اساس نرخ مصوب اتحادیه است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

تماس فوری