سعیدی 2466 200 0919

کلید سازی شبانه روزی پونک

کلید سازی شبانه روزی پونک در سریع ترین زمان ممکن برای حل تمامی مشکلات شما، فقط با یک تماس, کلید سازان مجرب در کمترین زمان ممکن در تمامی نقاط پونک آماده خدمت رسانی در محل می باشند.

کلید سازی شبانه روزی پونک

۰۹۱۰۴۹۹۴۳۲۳ – ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

کلید سازی شبانه روزی پونک

 

 

پونک ، محله‌ای گران قیمت و اعیان نشین است که از سه بخش پونک جنوبی،پونک شمالی و پونک شرقی تشکیل شده است. این محله در شمال غرب تهران واقع شده است.پونک جنوبی و پونک شمالی و در منطقه ۵ شهرداری تهران و پونک شرقی در منطقه ۲ شهرداری تهران پایتخت واقع شده است. این محله به دلیل نوساز بودن ساختمان ها دارای معماری خاص و مدرنی است که باعث گران بودن محله شده است طبق آخرین آمار، محله پونک حدود ۲۹۰۰۰ نفر جمعیت دارد

جایگاه جغرافیایی و شهری: این محله از از شمال به بزرگراه هاشمی رفسنجانی (نیایش)، از جنوب به بزرگراه شهید همت، از شرق به رودخانه پونک(فرحزاد) و بزرگراه یادگار امام و از غرب به بزرگراه ستاری منتهی می شود. پونک از غرب به محله جنت آباد (تهران)، از شرق به دره پونک که که هم اکنون بوستان نهج البلاغه در آنجا ساخته شده است و مرز بین پونک و شهرک غرب است، از شمال به محله حصارک و از جنوب به محله محله باغ فیض محدود می شود. خیابان های سیمون بولیوار و محله چهار دیواری در انتهای شمال غربی پونک قرار دارند.
ده پونک در قدیم محل باغ های بزرگ و توتستان های قدیمی غرب تهران بوده است که از این باغ ها شمار کمی امروزه به جا مانده‌است. وجه نامگذاری آن به علت فراوانی گل پونه در دره پونک در قدیم است. کلید سازی پونک آماده ارائه بهترین خدمات با مناسب ترین قیمت به شهروندان تهرانی است.

 

 

 

تاریخ انتشار: 2019/12/29

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

نظرات مشتریان