سعیدی 2466 200 0919

کلید سازی شبانه روزی کارون

کلید سازی شبانه روزی کارون

امداد کلید تهران با نام کلید سازی شبانه روزی کارون در منطقه ۱۰ و دیگر محله ها و خیابانهای اطراف  خدمات ارائه می کند.

کلید سازی شبانه روزی کارون در سریع ترین زمان ممکن برای حل تمامی مشکلات شما، فقط با یک تماس, کلید سازان و قفل سازان مجرب ما در کمترین زمان ممکن در تمامی نقاط کارون آماده خدمت رسانی در محل می باشند. کلیدسازی کارون با بهترین خدمات همواره در دسترس شماست

کلید سازی شبانه روزی کارون

۰۹۱۰۴۹۹۴۳۲۳ – ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

کلید سازی شبانه روزی کارون

خدمات کلید سازی امداد کلید در کارون

این خدمات شامل بازکردن و تعویض انواع قفل حتی درب های ضد سرقت و انواع خودروها می باشد.

کارون خیابونی که در یکی از قدیمی‌ ترین مناطق شهر تهران یعنی منطقه ۱۰ شهرداری قرار گرفته و از شمال به خیابون آزادی، از جنوب به خیابون کمیل، از شرق به خیابون قصرالدشت و از غرب به خیابون جیحون منتهی می‌شه. این خیابون با خیابونای قدیمی و پر تردد این منطقه مثل طوس، دامپزشکی، هاشمی، امام خمینی(سپه سابق)، مالک‎اشتر، مرتضوی و کمیل (بابائیان سابق) تقاطع داره که این تقاطع ها همگی پشت سرهم و دارای عرض باریکی هستن که باعث به وجود اومدن ترافیک در این خیابون می‌شه.

 ویژگی‌ها و امکانات محله موقع قدم زدن تو این خیابون حتما اولین نکته‌ای که نظرتون رو جلب می‌کنه بافت قدیمی اونه. انگار که هیچ خبری از موج نوسازی‌ها و ساخت‌وسازهایی که در نقاط مختلف تهران می بینید نیست. بدنه‌ی خیابون کارون کاملا تجاریه و یه‌جورایی می‌شه گفت نوع بافت اون‌ نابسامان و ناهماهنگه. مغازه‌ها و فروشگاه‌ها طوریه که صرفا برای برطرف کردن نیازهای اهالی محله می‌تونن مورد استفاده قرار بگیرن و اکثر اون‌ها حس‌وحال قدیمی دارن؛ اینو می‌شه از تابلوها ‌و یا ویترین‌هایی که دارن متوجه .شد و یا گرمابه‌ای که در ابتدای خیابون کارون از سمت خیابون آزادی همچنان دایره و فعالیت می‌کنه در طول خیابون کارون عقب نشینی‌هایی رو در پیاده‌رو‌ها می‌بینید که توسط شهرداری به بوستان‌های کوچکی تبدیل شدن و محلی برای استراحت رهگذران و اهالی و یا بازی بچه‌هاست.

بعد از اینکه از مترو شادمان خارج شدین از چهارراه بهبودی به سمت جنوب پیاده‌روی کنید تا وارد خیابون آذربایجان بشین. بعد از حدودا ۱۰۰متر به خیابون کارون می‌رسین. نظر یا تجربه شخصی من موقع قدم زدن تو این خیابون اولین جمله‌ای که به ذهنم رسید این بود که چه جالب! جایی در تهران هنوز باقی مونده که اهالیش کمتر میل به نوسازی خونه‌ها و مغازه هاشون دارن. چون دقیقا در کنار زندگی‌ خیلی زیبایی که در جریانه، بافت قدیمی خیابون حفظ شده. هر چند نمی‌شه از این گذشت که یک سری از بناها واقعا احتیاج به تجهیز و بازسازی مجدد دارن و حفظ بافت قدیمی با رها کردن بافت‌هایی که می‌تونن در شرایط بحرانی خطر آفرین باشن کاملا متفاوته. کلید سازی کارون آماده خدمت رسانی و باز کردن انواع قفل در سریعترین زمان ممکن بصورت شبانه روزی در این ناحیه و مناطق اطراف با مناسب ترین قیمت میباشد.

کلیدسازی شبانه روزی امداد کلید تهران

کلید سازی شبانه روزی امداد کلید تهران

کلید سازی شبانه روزی امداد کلید این اطمینان خاطر را به شما عزیزان می دهد که خدمات کلید سازی را بصورت شبانه روزی در تمام محله های اطراف  که می توانید کلید سازی شبانه روزی جیحون ، کلید سازی شبانه روزی خیابان خوش ، کلید سازی شبانه روزی نواب ، کلید سازی شبانه روزی کمیل ، کلید سازی شبانه روزی هفت چنار ، کلید سازی شبانه روزی بریانک ، کلید سازی شبانه روزی خیابان دامپزشکی ، کلید سازی شبانه روزی خیابان سلسبیل ، کلید سازی شبانه روزی حسام الدین ، کلید سازی شبانه روزی قصرالدشت ، کلید سازی شبانه روزی خیابان طوس نیز جزو کلیدسازی شبانه روزی در منطقه ۱۰ می باشد که خدمات ارائه می شود.

شما کافیست برای دریافت خدمات کلید سازی و قفل سازی سیار به شماره ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹ تماس بگیرید تا در اسرع وقت کارشناس ما در محل مورد نظر شما حاضر شود.

 

 

تاریخ انتشار: 2020/04/24

برچسب‌ها:, , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

 

نظرات مشتریان

برای تماس اینجا کلیک کنید