سعیدی 2466 200 0919

کلید سازی شبانه روزی کمیل

کلید سازی شبانه روزی کمیل

امداد کلید تهران با نام کلید سازی شبانه روزی کمیل در منطقه ۱۰ و دیگر محله ها و خیابانهای اطراف  خدمات ارائه می کند.

کلید سازی شبانه روزی کمیل در سریع ترین زمان ممکن برای حل تمامی مشکلات شما، فقط با یک تماس, کلید سازان و قفل سازان مجرب ما در کمترین زمان ممکن در تمامی نقاط کمیل آماده خدمت رسانی در محل می باشند. کلیدسازی کمیل با بهترین خدمات همواره در دسترس شماست

کلید سازی شبانه روزی کمیل

۰۹۱۰۴۹۹۴۳۲۳ – ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

کلید سازی شبانه روزی کمیل

خدمات کلید سازی امداد کلید در کمیل

این خدمات شامل بازکردن و تعویض انواع قفل حتی درب های ضد سرقت و انواع خودروها می باشد.

خیابان کمیل  را می‌توان یکی از خیابان‌های همیشه زنده‌ي تهران نامید. شلوغی و سر و صدا، مغازه‌های قدیمی، موتور‌ها و ماشین‌های در تردد و مردم خندان از نشانه‌های بارز این خیابان است.

این خیابان در گذشته قسمت جنوبی محله ای، به نام سلسبیل، بوده است. در سال ۱۳۲۵، دولت اراضی محله را خریداری نمود و به قطعات کوچک تقسیم کرد. سپس زمین‌ها را در قطعه‌های کوچک، برای ساخت و ساز به نظامی‌ها واگذار کرد. بدین ترتیب زمین‌های کشاورزی از بین رفت و زندگی شهری در این محدوده گسترش یافت. همچنین در گذشته به دلیل وجود “پادگان جی” در انتهای خیابان کمیل، بیش از ۷۰ درصد ساکنان محله خانواده‌های نظامی بودند. “پارک رضوان” که در سال ۱۳۵۳ احداث شده و قبل از آن آرامگاه ارامنه بوده، از قسمت‌های مهم این خیابان است. پوشش گیاهی کاج، نارون، چنار، افرا، انواع سرو، ماگنولیا، داغداغان، زبان گنجشک، اقاقیا، پالم، بطری شوی، یاس هلندی و طاووسی آن را از انواع درخت‌ها غنی کرده است.

همچنین ساختمان “کانون پرورش فکری” در گوشه‌ي این پارک و معماری جذاب آن نیز این فضای سبز را در این محدوده، متمایز کرده است. بافت تاریخی این منطقه، کوچه‌های تو در تو و وجود خانه‌های قدیمی، شما را به تهران قدیم می‌برد. اگر از تهران مدرن خسته شدید و دلتان برای گرما و صمیمیت مردم تهران و بخشندگی بی‌حد و حسابشان تنگ شده، حتما سری به این محله بزنید. اینجا پر از بچه‌هایی‌ست که در کوچه‌ها فوتبال بازی می‌کنند و صدای قهقهه خنده‌شان، محله را پر می‌کند. کلید سازی کمیل آماده خدمت رسانی و باز کردن انواع قفل در سریعترین زمان ممکن بصورت شبانه روزی در این ناحیه و مناطق اطراف با مناسب ترین قیمت میباشد.

کلیدسازی شبانه روزی امداد کلید تهران

کلید سازی شبانه روزی امداد کلید تهران

کلید سازی شبانه روزی امداد کلید این اطمینان خاطر را به شما عزیزان می دهد که خدمات کلید سازی را بصورت شبانه روزی در تمام محله های اطراف کمیل  که می توانید کلید سازی شبانه روزی جیحون ، کلید سازی شبانه روزی خیابان خوش ، کلید سازی شبانه روزی کارون ، کلید سازی شبانه روزی نواب ، کلید سازی شبانه روزی هفت چنار ، کلید سازی شبانه روزی بریانک ، کلید سازی شبانه روزی خیابان دامپزشکی ، کلید سازی شبانه روزی خیابان سلسبیل ، کلید سازی شبانه روزی حسام الدین ، کلید سازی شبانه روزی قصرالدشت ، کلید سازی شبانه روزی خیابان طوس نیز جزو کلیدسازی شبانه روزی در منطقه ۱۰ می باشد که خدمات ارائه می شود.

شما کافیست برای دریافت خدمات کلید سازی و قفل سازی سیار به شماره ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹ تماس بگیرید تا در اسرع وقت کارشناس ما در محل مورد نظر شما حاضر شود.

 

 

تاریخ انتشار: 2020/04/24

برچسب‌ها:,

دیدگاهتان را بنویسید

 

نظرات مشتریان

برای تماس اینجا کلیک کنید