سعیدی 2466 200 0919

کلید سازی شبانه روزی کهریزک

کلید سازی شبانه روزی کهریزک در سریع ترین زمان ممکن برای حل تمامی مشکلات شما، فقط با یک تماس, کلید سازان و قفل سازان مجرب ما در کمترین زمان ممکن در تمامی نقاط کهریزک آماده خدمت رسانی در محل می باشند. کلیدسازی کهریزک با بهترین خدمات همواره در دسترس شماست

کلید سازی شبانه روزی کهریزک

۰۹۱۰۴۹۹۴۳۲۳ – ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

کلید سازی شبانه روزی کهریزک

کهریزک نام یکی از شهرهای استان تهران است و در حومهٔ تهران قرار دارد. شهر کهریزک در بخش کهریزک شهرستان ری قرار دارد.

مؤسسه خیریه کهریزک یا آسایشگاه معلولین و سالمندان کهریزک یکی از نهادهای درمانی بزرگ در ایران است که در جنوب تهران و در نزدیکی شهر کهریزک بنا شده‌است. امروز در فضایی به وسعت ۴۲۰٬۰۰۰ متر مربع با ۱۶۰٬۰۰۰ متر مربع زیربنا، با بخش‌های بهداشتی، درمانی، توان‌بخشی، آموزشی و امور فرهنگی و ورزشی در خدمت مددجویان است. در طی سال‌های فعالیت آسایشگاه کهریزک، این مکان همچنان به صورت غیرانتفاعی باقی مانده‌است و با کمک‌های مردمی اداره می‌شود.کار ساخت و ساز آسایشگاه سالمندان در دوم مرداد ۱۳۵۲در زمینی که به مساحت ۲۸هزار مترمربع از طرف مرحوم حاج حسن محمدی اهدا شد آغاز گردید.

این محل که بعدها گسترش یافت، با احداث بناهای زیبا و اماکن مختلف مانند کارگاه،ساختمان بیماران ام.اس، سالن ورزش، فضای سبز و …شامل آسایشگاه‌هایی برای هموطنان و عزیزان معلول و سالمند است.

بسیاری از بناهای موجود توسط افرادی خیر و نیکوکاری ساخته شد که قدم پیش گذاشتند و هزینه ساخت و ساز آن را تقبل کردند

زمین‌های کهریزک ملارد در ابتدا به نام ابوالحسن عاملی یا انتخاب السلطنه مشاوره ناصرالدین‌شاه قاجار بود.بعداز فوت ابوالحسن عاملی املاک ایشان مابین فرزندان ایشان تقسیم می‌شود محمد عاملی ،هما عاملی،زری عاملی، منیره عاملی و هوشنگ عاملی.املاک کهریزک ۱۳۲۰/۳/۱۸ به هوشنگ عاملی انتقال داده می‌شود و در همین سال ثبت سند و پلاک ثبتی کهریزک (پلاک ثبتی ۳۶) را می‌گیرد و همچنان این پلاک به عنوان پلاک ثبتی اصلی کهریزک شناخته می‌شود.

سند مالکیت شش دانگ کهریزک پلاک ثبتی ۳۶ اصلی مشتمل بر یکه رشته قنات دو شاخه که یک شاخه آن دایر و شاخه دیگر آن بایر است و مظهر آن در قریه ارسطو می‌باشد ویک قلعه اربابی و کاروانسرا و باغ و قلمستان با داشتن حقابه بهاره معمولی از رودخانه کرج از بنداشتراکی با ارسطو خالصه باستثناء عرصه و اعیان قشلاق که در نقشه محیط آن با ذکر آباد ترسیم گردیده( ۶۶۰۷۵۰ متر مربع) واقع در دهستان شهریار که فعلاً حوزه ثبتی ملارد است موروثی از مرحوم ابولحسن عاملی که طبق تقسیم نامه مورخ ۱۸/۳/۱۳۲۰ در سهم ملک قرار گرفته‌است و به نام آقای هوشنگ عاملی ثبت و صادر و تسلیم گردیده است.

سپس به موجب صورت مجلس‌های تفکیکی متعددی به قطعات عدیده تفکیک شده و سپس مقادیری در اجرای قانون اصلاحات ارضی به زارعین واگذار شده‌است و در اجرای ماده ۱۴۷ مقادیری به نامه اشخاص غیر اسناد مالکیت جداگانه صادر و تسلیم شده‌است. کلید سازی کهریزک آماده خدمت رسانی و باز کردن انواع قفل در سریعترین زمان ممکن بصورت شبانه روزی در این ناحیه و مناطق اطراف با مناسب ترین قیمت میباشد

 

 

تاریخ انتشار: 2020/03/09

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

نظرات مشتریان