سعیدی 2466 200 0919

کلید سازی شبانه روزی کهریزک

کلید سازی شبانه روزی کهریزک

امداد کلید تهران با نام کلید سازی شبانه روزی کهریزک در منطقه ۲۰ و دیگر محله ها و خیابانهای اطراف  خدمات ارائه می کند.

کلید سازی شبانه روزی کهریزک در سریع ترین زمان ممکن برای حل تمامی مشکلات شما، فقط با یک تماس, کلید سازان و قفل سازان مجرب ما در کمترین زمان ممکن در تمامی نقاط کهریزک آماده خدمت رسانی در محل می باشند. کلیدسازی کهریزک با بهترین خدمات همواره در دسترس شماست

کلید سازی شبانه روزی کهریزک

۰۹۱۰۴۹۹۴۳۲۳ – ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

کلید سازی شبانه روزی کهریزک

خدمات کلید سازی امداد کلید در کهریزک

این خدمات شامل بازکردن و تعویض انواع قفل حتی درب های ضد سرقت و انواع خودروها می باشد.

کهریزک نام یکی از شهرهای استان تهران است و در حومهٔ تهران قرار دارد. شهر کهریزک در بخش کهریزک شهرستان ری قرار دارد.

مؤسسه خیریه کهریزک یا آسایشگاه معلولین و سالمندان کهریزک یکی از نهادهای درمانی بزرگ در ایران است که در جنوب تهران و در نزدیکی شهر کهریزک بنا شده‌است. امروز در فضایی به وسعت ۴۲۰٬۰۰۰ متر مربع با ۱۶۰٬۰۰۰ متر مربع زیربنا، با بخش‌های بهداشتی، درمانی، توان‌بخشی، آموزشی و امور فرهنگی و ورزشی در خدمت مددجویان است. در طی سال‌های فعالیت آسایشگاه کهریزک، این مکان همچنان به صورت غیرانتفاعی باقی مانده‌است و با کمک‌های مردمی اداره می‌شود.کار ساخت و ساز آسایشگاه سالمندان در دوم مرداد ۱۳۵۲در زمینی که به مساحت ۲۸هزار مترمربع از طرف مرحوم حاج حسن محمدی اهدا شد آغاز گردید.

این محل که بعدها گسترش یافت، با احداث بناهای زیبا و اماکن مختلف مانند کارگاه،ساختمان بیماران ام.اس، سالن ورزش، فضای سبز و …شامل آسایشگاه‌هایی برای هموطنان و عزیزان معلول و سالمند است.

بسیاری از بناهای موجود توسط افرادی خیر و نیکوکاری ساخته شد که قدم پیش گذاشتند و هزینه ساخت و ساز آن را تقبل کردند

کلیدسازی شبانه روزی امداد کلید تهران

کلید سازی شبانه روزی امداد کلید تهران

کلید سازی شبانه روزی امداد کلید این اطمینان خاطر را به شما عزیزان می دهد که خدمات کلید سازی را بصورت شبانه روزی در تمام محله های اطراف کهریزک که می توانید  کلید سازی شبانه روزی شهر ری ، کلید سازی شبانه روزی دولت آباد  ، کلید سازی شبانه روزی حمزه آباد ، کلید سازی شبانه روزی ۱۳ آبان ، کلید سازی شبانه روزی جوانمرد نیز جزو کلیدسازی شبانه روزی در منطقه ۲۰ می باشد که خدمات ارائه می شود.

شما کافیست برای دریافت خدمات کلید سازی و قفل سازی سیار به شماره ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹ تماس بگیرید تا در اسرع وقت کارشناس ما در محل مورد نظر شما حاضر شود.

 

 

تاریخ انتشار: 2020/03/09

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

 

نظرات مشتریان

برای تماس اینجا کلیک کنید