سعیدی 2466 200 0919

کلید سازی شبانه روزی گمرک

کلید سازی شبانه روزی گمرک

امداد کلید تهران با نام کلید سازی شبانه روزی در منطقه ۱۱ و دیگر محله ها و خیابانهای اطراف خدمات ارائه می کند.

کلید سازی شبانه روزی گمرک در سریع ترین زمان ممکن برای حل تمامی مشکلات شما، فقط با یک تماس, کلید سازان و قفل سازان مجرب ما در کمترین زمان ممکن در تمامی نقاط گمرک آماده خدمت رسانی در محل می باشند. کلیدسازی گمرک با بهترین خدمات همواره در دسترس شماست

کلید سازی شبانه روزی گمرک

۰۹۱۰۴۹۹۴۳۲۳ – ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

کلید سازی شبانه روزی گمرک

خدمات کلید سازی امداد کلید در گمرک

این خدمات شامل بازکردن و تعویض انواع قفل حتی درب های ضد سرقت و انواع خودروها می باشد.

محله گمرک در جنوب شهر تهران و در منطقه ۱۱ قرار دارد. این محله از میدان قزوین در شمال شروع میشود و به میدان راه آهن در جنوب ختم میرسد. در شرق، محله امیر بهادر و خانی آباد و در غرب محله عباسی قرار دارد. تاریخچه در دوره محمدشاه قاجار در این محدوده قلعه ای برای اسکان خانواده شاهی بنا شد و این منطقه به «محله‌ی قجر‌ها» مشهور شد. اما برای آشنایی بهتر با محله‌ی گمرک در دوره‌های بعد، بهتره کمی درباره‌ی سابقه‌ی گمرک در ایران بدونیم. در دوره قاجاریه به گمرک‌خانه، راهدارخانه می گفتن. اما کم‌کم کلمه‌ی گمرک که یک واژه یونانی بود، از طریق مملکت عثمانی وارد ایران شد. هر شهری از ایران یک گمرک‌خانه داشت و حاکم شهر هم رئیس گمرک بود. درآمد گمرک عاید حاکم می‌شد، در عوض سالانه مبلغی معین به نام اجاره‌ی گمرک به گمرگ خانه‌ی مرکزی پرداخت می‌شد.

تمام اجناسی که از شهرستان ها یا کشورهای خارجی به تهران می‌اومدن، از دروازه ی گمرک تهران عبور می‌کردن. در هر جا هر قدری عوارض گمرک پرداخت شده بود، باید مجدد برای ورود به بازار تهران، دم این دروازه‌ی کمرگ هم پرداخت می شد. امروز محل این دروازه‌ قجری، همین میدون رازی یا گمرکه که دروازه‌ی اون مثل سایر دروازه‌های تهران در دوره‌ی رضاشاه تخریب شد. در زمان رضاشاه فردی به نام ارباب‌جمشید، احداث ده‌ها خونه رو در این منطقه قبول و چند مغازه هم برای تامین مخارج مردم راه‌انداری کرد. محله‌ی گمرک با نام جدید «محله‌ی جمشید» به حیات خودش ادامه داد. اما در سال‌های نزدیک به انقلاب، این محله به نام «شهرِنو» یا «منطقه‌ی سرخ تهران» شناخته شده بود. بعد از انقلاب هم این محله به کلی خراب شد و تبدیل به پارک رازی شد. ویژگی‌ها و امکانات محله مجسمه‌ی وسط میدون، تندیس زکریای رازی کاشف الکله. این مجسمه توسط «علی قهاری‌کرمانی» ساخته شده است. کلید سازی گمرک آماده خدمت رسانی و باز کردن انواع قفل در سریعترین زمان ممکن بصورت شبانه روزی در این ناحیه و مناطق اطراف با مناسب ترین قیمت میباشد.

 

کلیدسازی شبانه روزی امداد کلید تهران

کلید سازی شبانه روزی امداد کلید تهران

کلید سازی شبانه روزی امداد کلید این اطمینان خاطر را به شما عزیزان می دهد که خدمات کلید سازی را بصورت شبانه روزی در تمام محله های اطراف گمرک که می توانید کلید سازی شبانه روزی سنایی ،  کلید سازی شبانه روزی پاستور ، کلید سازی شبانه روزی شیخ هادی ، کلید سازی شبانه روزی میدان قزوین ، کلید سازی شبانه روزی امیریه ، کلید سازی شبانه روزی خیابان عباسی ، کلید سازی شبانه روزی جمهوری ، کلید سازی شبانه روزی راه آهن  ، کلید سازی شبانه روزی انقلاب ، کلید سازی شبانه روزی منیریه ، کلید سازی شبانه روزی حسن آباد ، کلید سازی شبانه روزی ابوسعید و کلید سازی شبانه روزی حشمت الدوله نیز جزو کلیدسازی شبانه روزی در منطقه ۱۱ می باشد که خدمات ارائه می شود.

شما کافیست برای دریافت خدمات کلید سازی و قفل سازی سیار به شماره ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹ تماس بگیرید تا در اسرع وقت کارشناس ما در محل مورد نظر شما حاضر شود.

 

تاریخ انتشار: 2020/05/09

برچسب‌ها:,

دیدگاهتان را بنویسید

 

نظرات مشتریان

برای تماس اینجا کلیک کنید