سعیدی 2466 200 0919

کلید سازی شبانه روزی ۱۳ آبان

کلید سازی شبانه روزی ۱۳ آبان

امداد کلید تهران با نام کلید سازی شبانه روزی ۱۳ آبان در منطقه ۲۰ و دیگر محله ها و خیابانهای اطراف  خدمات ارائه می کند.

کلید سازی شبانه روزی ۱۳ آبان در سریع ترین زمان ممکن برای حل تمامی مشکلات شما، فقط با یک تماس, کلید سازان و قفل سازان مجرب ما در کمترین زمان ممکن در تمامی نقاط سیزده آبان آماده خدمت رسانی در محل می باشند. کلیدسازی ۱۳ آبان با بهترین خدمات همواره در دسترس شماست

کلید سازی شبانه روزی ۱۳ آبان

۰۹۱۰۴۹۹۴۳۲۳ – ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

کلید سازی شبانه روزی 13 آبان

خدمات کلید سازی امداد کلید

این خدمات شامل بازکردن و تعویض انواع قفل حتی درب های ضد سرقت و انواع خودروها می باشد.

خیابان سیزده آبان در ناحیه ۳ منطقه ۲۰ تهران قرار دارد. این محله در سال ۱۳۳۲ شمسی ساخته شده‌است و پیش از انقلاب به نهم آبان شهرت داشت. علت این نام گذاری روز تولد رضا پهلوی فرزند بزرگ محمدرضاشاه و ولیعهد وی بود، ولی بعد از انقلاب به مناسبت روز دانش آموز ۱۳ آبان نام گرفت. محله ۱۳ آبان دارای ۸۸ کوچه می‌باشد؛ و نام کوچه‌ها از ماه‌های سال گرفته شده‌است. تقریباً همهٔ خانه‌های آن یک شکل بود. هر خانه ایوانی وسیع و حیاطی بزرگ داشت و اولین محله در تهران بود که از لوله‌کشی گاز استفاده شد. کلید سازی سیزده آبان آماده خدمت رسانی و باز کردن انواع قفل در سریعترین زمان ممکن بصورت شبانه روزی در این ناحیه و مناطق اطراف با مناسب ترین قیمت میباشد.

کلیدسازی شبانه روزی امداد کلید تهران

کلید سازی شبانه روزی امداد کلید تهران

کلید سازی شبانه روزی امداد کلید این اطمینان خاطر را به شما عزیزان می دهد که خدمات کلید سازی را بصورت شبانه روزی در تمام محله های اطراف  که می توانید  کلید سازی شبانه روزی شهر ری ، کلید سازی شبانه روزی دولت آباد ، کلید سازی شبانه روزی کهریزک ، کلید سازی شبانه روزی حمزه آباد ، کلید سازی شبانه روزی جوانمرد نیز جزو کلیدسازی شبانه روزی در منطقه ۲۰ می باشد که خدمات ارائه می شود.

شما کافیست برای دریافت خدمات کلید سازی و قفل سازی سیار به شماره ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹ تماس بگیرید تا در اسرع وقت کارشناس ما در محل مورد نظر شما حاضر شود.

 

تاریخ انتشار: 2020/05/03

برچسب‌ها:,

دیدگاهتان را بنویسید

 

نظرات مشتریان

برای تماس اینجا کلیک کنید