كليد سازي شبانه روزي نیاوران

كلید سازی شبانه روزی نیاوران

اگر در محله نیاوران نیاز به کلید ساز دارید، لازم نیست به مغازه کلید سازی مراجعه کرده و وقت خود را تلف کنید. با کلید سازی شبانه روزی نیاوران به شماره 09192002466 تماس بگیرید تا کلید ساز متبحر ظرف مدت 30 دقیقه در محل شما حاضر شود.

با توجه به شبانه روزی بودن کلید سازی نیاوران، می توانید در هر ساعتی از شبانه روز، در 7 روز هفته و حتی در ایام تعطیل با ما تماس بگیرید تا برایتان کلید ساز اعزام کنیم.

کارشناس با تجربه کلید ساز در سریع ترین زمان ممکن و با مناسب ترین قیمت، خدمات کلید سازی را برای شما انجام می دهد. این خدمات می تواند باز کردن درب منزل، خودرو، قفل ضد سرقت، گاو صندوق، ساخت کلید و یا ریموت پارکینگ و … باشد.

خدمات کلید سازی نیاوران

نیاوران یکی از محله هاى شمال شهر تهران و منطقه شمیران است که در دامنه‌ های جنوبی رشته کوه البرز قرار دارد. این محله که بخشی از منطقه ۱ شهرداری تهران و شهرستان شمیرانات می‌ باشد، از شمال با ارتفاعات کلک‌ چال، از غرب با تجریش، از شرق با دارآباد و از جنوب با فرمانیه، کامرانیه و دزاشیب هم‌ مرز است.

خیابان نیاوران، خیابان اصلی این منطقه است که از میدان نیاوران آغاز شده و تا میدان قدس در تقاطع خیابان شریعتی امتداد دارد.

بر اساس یک ریشه‌ شناسی عامیانه، منطقهٔ نیاوران در گذشته پر از نی زارهایی بوده‌ است که مردم برای جمع‌ آوری و استفاده از نی‌ های موجود در آن به این منطقه می‌رفتند و همراه خود نی می‌ آوردند؛ به همین خاطر این منطقه به «نی‌آوران» معروف می‌شود که به مرور زمان به «نیاوران» تغییر نام پیدا می‌ کند.

به خاطر شیب موجود در منطقه، ساختار معماری ویژه‌ ای در آن به چشم می‌خورد. همچنین واقع شدن در ارتفاع ۱۷۰۰ متری از سطح دریا، آب و هوایی سرد تر از دیگر نقاط تهران را باعث شده‌است.

خیابان نیاوران که در حال حاضر به نام خیابان شهید باهنر شناخته می‌شود، خیابان اصلی این منطقه است و میدان نیاوران را به میدان قدس متصل می‌کند.

نخجوان نام یکی از محله‌های شمیرانات واقع در منطقه یک تهران است که در شمال نیاوران قرار دارد، محله نخجوان از شرق به جماران، از جنوب به خیابان باهنر (نیاوران)، از غرب به امامزاده قاسم، ظهیرالدوله و خیابان دربند منتهی می‌شود و در شمالی‌ ترین قسمت آن خیابان کوهسار در دامنه جنوبی رشته کوه البرز قرار دارد.

از خیابان‌های اصلی محله نخجوان:

خیابان احمدی زمانی
خیابان مژده (مقدسی)
خیابان صادقی قمی
خیابان همایون
خیابان مرجان

جا گذاشتن سوئیچ در خودرو

هر گونه خدمتی که با کلید و قفل ارتباط داشته باشد توسط کلید سازی نیاوران به انجام می رسد. بعضی از مهم ترین خدمات ما عبارتند از:

 • ساخت انواع کلید
 • باز کردن درب ضد سرقت
 • باز کردن درب خودرو ایرانی و خارجی
 • ساخت انواع سوئیچ ماشین و موتور سیکلت
 • ساخت سوئیچ کددار خودرو ایرانی و خارجی
 • باز کردن در گاو صندوق
 • ساخت و تعمیر انواع ریموت شامل ریموت درب پارکینگ , اتومبیل , مغازه و …
 • بازکردن قفل‌های کتابی

در خیابان های مجاور نیاوران مانند جماران نیز خدمت رسانی می کنیم. کافیست با همکاران ما در شعبه کلید سازی شبانه روزی جماران تماس بگیرید و از آنها کمک بخواهید.

چقدر طول می کشد تا کارشناس کلید ساز به محل شما در نیاوران برسد؟

هر زمان و ساعتی از شبانه روز که با کلید سازی نیاوران ( 09192002466 ) تماس بگیرید، سی دقیقه بعد کلید ساز سیار با تجهیزات مورد نیاز در محل شماست.

در مناطق نزدیک به نیاوران مثل صاحبقرانیه، پس از تماس با شعبه کلید سازی شبانه روزی صاحبقرانیه به همین سرعت و ظرف مدت 30 دقیقه کلید ساز متبحر به آدرس شما می رسد.

کلید سازان حرفه ای نیاوران همواره با بهترین کیفیت و بالاترین سرعت خدمات کلید سازی را برای شما انجام می دهند.

 

هزینه خدمات کلید سازی شبانه روزی نیاوران

قیمت ارائه خدمات طبق تعرفه های مصوب اتحادیه می باشد ولی برخی عوامل باعث تغییر مبلغ نهایی می شوند.

مهم ترین عوامل موثر بر قیمت خدمات کلید سازی:

 • نوع و ساختار قفل: برخی قفل ها ساختار پیچیده ای دارند. باز کردن این نوع قفل ها نسبت به قفل های ساده بیشتر طول می کشد و نیازمند کار بیشتری است. بنابراین هزینه نهایی هم بالاتر خواهد بود.
 • زمان ارائه ی خدمت: اگر خدمت کلید سازی در بعضی از ساعات شبانه روز مثلا نیمه شب انجام شود، نسبت به اوقات دیگر افزایش قیمت خواهیم داشت.
 • زمان صرف شده برای انجام خدمت: هرچه زمان بیشتری برای انجام یک خدمت کلید سازی مصرف شود، هزینه بالاتری باید بپردازید.

البته همواره برای جلب رضایت مشتری های عزیز، تمامی مبالغ منصفانه در نظر گرفته شده است.

جهت اطلاع از تعرفه های خدمات می توانید با شماره 09192002466 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

تماس فوری