كلید سازی شبانه روزی پاسداران

کلید سازی شبانه روزی پاسداران

در خیابان پاسداران اگر نیازمند خدمات کلید سازی هستید مثلا کلید منزل را جا گذاشته اید و پشت در مانده اید با کلید سازی شبانه روزی پاسداران (09192002466) تماس بگیرید. در هر زمانی از شبانه روز، 30 دقیقه بعد از تماس، کلید ساز مجرب در محل شما حاضر می شود و در کوتاهترین زمان ممکن و با قیمت مناسب مشکل مرتبط با قفل و کلید را حل می کند.

از جمله خدمات کلید سازی می توان ساخت انواع کلید و ریموت پارکینگ، باز کردن انواع قفل درب منزل (معمولی و ضد سرقت)، باز کردن درب خودرو و گاو صندوق را نام برد. برای اطلاع از سایر خدمات کلید سازی پاسداران و طرز کار این کلید سازی شبانه روزی ادامه مطلب را مطالعه کنید.

خدمات کلید سازی پاسداران

خیابان پاسداران نام یکی از خیابان‌های شمال شرق تهران است که پیش‌ از انقلاب ۱۳۵۷ (خیابان سلطنت آباد) نام داشت.

این خیابان مرز میان منطقه های 3 و 4 شهرداری تهران است و شمال آن در منطقه 1 شهرداری تهران قرار گرفته است. جنوب خیابان پاسداران از سه راه ضرابخانه آغاز شده، در میانه راه به چهار راه پاسداران رسیده و سپس با گذر از میدان نوبنیاد به منطقه 1 شهرداری تهران وارد می شود و در شمالی ترین قسمت آن میدان نیاوران قرار دارد.

کلیه خدمات مربوط به قفل و کلید در کلید سازی پاسداران انجام می شود. برخی از این خدمات عبارتند از:

 • ساخت انواع کلید
 • باز کردن درب ضد سرقت
 • باز کردن درب خودرو ایرانی و خارجی
 • ساخت انواع سوئیچ ماشین و موتور سیکلت
 • ساخت سوئیچ کددار خودرو ایرانی و خارجی
 • باز کردن در گاو صندوق
 • ساخت و تعمیر انواع ریموت شامل ریموت درب پارکینگ , اتومبیل , مغازه و …
 • بازکردن قفل‌های کتابی

در خیابان های اطراف پاسداران شعب دیگری برای ارائه خدمات کلید سازی به شما داریم. مثلا در نیاوران، همکاران ما در شعبه کلید سازی شبانه روزی نیاوران به صورت 24 ساعته پاسخگوی شما هستند.

باز کردن درب خودرو

 

چقدر طول می کشد تا کلید ساز سیار به محل شما در پاسداران برسد؟

در هر کجای محله پاسداران که باشید و در هر ساعتی از شبانه روز می توانید با کلید سازی پاسداران تماس بگیرید و درخواست خود را مطرح کنید. نیروهای پشتیبانی به سرعت نیاز شما را بررسی نموده و کلید ساز با تجربه را با تجهیزات لازم به آدرس شما اعزام می کنند. ظرف مدت 30 دقیقه کلید ساز سیار به محل شما می رسد.

در مناطقی که در همسایگی پاسداران قرار دارند مثلا در نوبنیاد هم نیروهای کلید سازی با همین سرعت در محل مشتری حاضر می شوند. کافیست با شعبه کلید سازی شبانه روزی نوبنیاد تماس بگیرید.

قیمت خدمات کلید سازی شبانه روزی پاسداران

به طور کلی تمامی هزینه های ارائه خدمات مطابق نرخ مصوب اتحادیه کلید سازان تعیین شده است. اما عوامل دیگری نیز بر مبلغ نهایی تاثیر گذار هستند و باعث افزایش قیمت می شوند.

مهم ترین عوامل موثر بر هزینه خدمات کلید سازی:

 • نوع و ساختار قفل: بعضی از قفل ها ساختار پیچیده و پیشرفته ای دارند. قطعا برای باز کردن این نوع قفل ها نسبت به قفل های معمولی باید کار بیشتری انجام شود. در نتیجه افزایش مبلغ خواهیم داشت.
 • زمان ارائه ی خدمت: در بعضی از ساعات شبانه روز مثلا هنگام نیمه شب اگر درخواست اعزام کلید ساز کنید، هزینه بالاتری متقبل خواهید شد.
 • زمان صرف شده برای انجام خدمت: هر قدر که انجام خدمت کلید سازی مورد نظر شما بیشتر طول بکشد، قیمت افزایش می یابد.

 

4 thoughts on “کلید سازی شبانه روزی پاسداران

 1. شاهین راد گفته:

  گروه امداد کلید خیلی سریع در خونمون رو باز کردن و هزینه ای که گرفتن نسبت به کلید ساز های دیگه که زنگ زده بودم و ازشون قیمت گرفته بودم، منصفانه تر بود.

 2. هادی احمدیان گفته:

  هنرشون در باز کردن در ماشین فوق‌العاده است. بدون کوچکترین آسیب زدن به ماشین، درماشین بنده رو باز کردند. خیلی سپاس از گروه امداد کلید تهران????

دیدگاهتان را بنویسید

تماس فوری