چرا به تعداد زیادی قفل نیاز دارید

چرا به تعداد زیادی قفل نیاز دارید

تعداد زیادی قفل

سلام بر قفل بازکن ها

قفل ها بازی ما هستند، آن ها مثل قوت روزانه ما هستند، به عبارت ساده تر هدف مورد علاقه ما هستند.

و با این حال به نظر می رسد قفل ها در بین تمام الویت های موجود در فهرست قفل باز کن ها در انتهای این فهرست قرار دارند.

منظور من این است که برای یک قفل بازکن غیر معمول نیست دارای دو یا سه ست قفل بازکن، یک یا دو مجموعه چنگک، مموعه ای از آچارهای دو شکله، تفنگ قفلی، چند کلید یدکی و … 5 یا 6 قفل باشد.

قفل بازکن ها

یک قفل 5 پین “واقعی” – مناسب برای یادگیری تمام تکنیک ها

و گرچه این مسئله من را متحیر می کند، اما آن را درک می کنم، زیرا قفل ها تمایلی به غافل گیر کردن ما در مثلا مجموعه ای کاملا جدید از قفل بازکن ها یا رونمایی از یک تفنگ برقی جدید براق برای باز کردن قفل ها ندارند. بنابراین در حالی که آن ها مثل گوشت شام ما هستند، بادبان کشتی ما هستند اما هنوز هم در انتهای فهرست مطلوب بسیاری از قفل بازکن ها قرار دارند.

قفل بازکن ها

قفل شفاف Dangerfield  هنوز هم  بهترین ابزار یادگیری موجود است. این قفل ها به شما امکان می دهد نه تنها شاهد واکنش پین ​​ها به قفل باز کردن و کلید مورد استفاده خود باشید، بلکه به شما کمک می کند هنگام کار روی قفل های “واقعی” تجسم سازی کنید.

من طرفدار قفل های واضح و برش خورده  شدم، وقتی که به عنوان یک قفل بازکن مهارت کافی در آموختن این هنر باورنکردنی به دیگران پیدا کردم. هیچ چیزی نمی تواند جای یک قفل شفاف یا برش خورده برای آموزش قفل باز کنی را بگیرد. این قفل های شگفت انگیز نه تنها نحوه واکنش پین ها به قفل باز کردن و کلید مورد استفاده شما را نشان می دهد، بلکه این تصاویر در حافظه شما نقش می بندد و به شما این امکان را می دهد که هنگام باز کردن هر قفلی آنچه را که اتفاق می افتد تجسم کنید.

قفل بازکن ها

این قفل نفیس برش خورده Multipick Cut-Away نه تنها از یک قفل BKS با کیفیت بالا در آلمان ساخته شده است، بلکه همچنین دارای قابلیت REPINNABLE است، به این معنی که می توانید زمان دستکاری قفل را بارها  تغییر دهید تا سعی کنید پین های مختلف راباز کنید.

تجربه بارها و بارها به من نشان داده است که هر چقدر افراد آشناتر با کارکرد داخلی قفل باشند بهتر می توانند قفل ها را باز کرده یا آن ها را دور بزنند. شفافیت و برش خوردگی یک بخش ضروری از کیت هر  قفل بازکنی است و من نمی توانم به اندازه کافی در مورد اهمیت آن ها به شما توصیه بکنم.

قفل بازکن ها

در اینجا مجموعه ای از سه قفل شفاف با درجات سختی مختلف وجود دارد که هرکدام به شما کمک می کند هنگام انتخاب قفل های واقعی بتوانید بازخورد را بهتر درک کنید،  زیرا هنگام تلاش برای باز کردن آن می دانید که در داخل قفل چه اتفاقی می افتد.

دلیل دیگری هم وجود دارد برای اینکه چرا داشتن تعداد زیادی قفل تمرینی مهم است و آن اعداد اولیه است. با تمام قفل های موجود در بازار می توانید 8 قفل داشته باشید و نتوانید هیچ کدام را باز کنید. بیایید فرض کنیم حتی ماهرترین قفل بازکن می تواند حدود 75 درصد از تمام سیلندرهای پین را با موفقیت باز کند ، پس تعجب آور نیست اگر که بفهمیم چرا انتخاب 8 قفل نمی تواند به تنهایی چاره باز کردن همه قفل ها باشد. همین مسئله در مورد ضربه زدن، دستکاری کردن و همه متدهای دیگر به همین ترتیب است. حتی باز کردن یک پین تکی هم می تواند قربانی این بازی شود.

آنچه من می گویم این است که یک مجموعه کوچک از قفل ها ممکن است مشکلاتی برای شما ایجاد کنند و اینکه به طور کلی نمایانگر بازی قفل باز کردن نیستند. همین مسئله در مورد ضربه زدن، دستکاری کردن و همه متدهای دیگر به همین ترتیب است. حتی باز کردن یک پین تکی هم می تواند قربانی این بازی شود.

من دوستی داشتم که در حال یادگیری باز کردن قفل بود. او 6 قفل داشت. حالا من یک قفل باز کن کاملا خوب هستم که  خودم تقریباً کلید مدرن قفل بازکنی و روش دمپنر را اختراع کردم و با 6 قفل او فقط یک قفل را می توانم باز کنم که البته این هم به ندرت رخ می دهد. مجموعه کوچک قفل هایش باعث شد فکر کند که قادر به قفل باز کردن نیست.  6 قفل دیگر ممکن بود باز شوند.

قفل بازکن ها

این قفل برش خورده یک قفل با 7 پین DIMPLE است که به شما امکان می دهد قفل های گودی شکل را بدون ترس از ناشناختهها  راه اندازی کنید. هنگامی که بتوانید  آن ها را ببینید می توانید شکستشان دهید!

تصور کنید که در قفل باز کردن نسبتا تازه کار هستید و تمام تلاش خود را می کنید تا نحوه برداشتن قفل را یاد بگیرید. شما در حال تلاش برای شناسایی پین اتصال و احساس صحیح بودن تنظیم یک پین هستید. حال فرض کنید شما 5 قفل دارید. شما نمی دانید که ممکن است همه آن ها دارای پین های امنیتی باشند. ممکن است سه تا از آن ها دارای پین های امنیتی باشند، یکی ممکن است دارای فنر آسیب دیده باشد و دیگری آنقدر دندانه های ناهمواری داشته باشد که حتی با مهارت ترین قفل باز کن نیز با مشکل مواجه شود. باز هم این یک مسئله در مورد اعداد است. با وجود استفاده از میلیون ها قفل دور از ذهن نیست که پیشنهاد کنید مجموعه پنج قفله شما مانع پیشرفت شما می شود، شما را ناامید می کند، باعث از بین رفتن روحیه شما می شود و گاهی اوقات مطمئن هستم که  باعث می شود شما کاملا دست از تلاش بکشید.

قفل بازکن ها

قفل Multipick  باعث می شود که این تمرین برای صاحب قفل دلچسب باشد. باز کردن قفل وقتی هنوز روی در نصب نشده باشد راحت جلوه می کند، اما وقتی روی در نصب می شود یک تجربه خیلی متفاوتی است.  این عیب همه قفل ها را محکم نگه می دارد.

قفل های شفاف و برش خورده این مشکل را برطرف می کند، زیرا شما می توانید پین های امنیتی را ببینید یا از قبل به شما در موردشان گفته می شود و به آنچه اتفاق می افتد دسترسی بصری دارید.

اما خود را محدود به قفل های شفاف و برش خورده نکنید. ما قفل های واقعی دیگری نیز می فروشیم و روش های زیادی برای باز کردن مناسب یک قفل وجود دارد. من یکبار 50 قفل را به صورت عمده از یک سایت حراج آنلاین دریافت کردم.  از هر قفل ساز، آژانس املاک یا صاحب منصبی که می دانید دارای قفل است سوال کنید. همیشه آماده سوال کردن باشید. فقط یک بار بود که به افراد در گروه اجتماعی و افراد نزدیک خانواده ام گفتم که من مشغول قفل باز کردن هستم و بلافاصله آن ها شروع به جستجو برای قفل هایی کردند که دور و برشان بود. قفل دوچرخه، قفل درب های قدیمی، صفحه قل دار و هرچیزی که به ذهنتان بیاید. از پرسیدن نترسید.

قفل بازکن ها

این قفل شفاف و درجه یک شامل پین های قرقره ای است، نوعی پین امنیتی که معمولا  در قفل های سیلندری  یافت می شود و باعث می شود احساس کنید که پین را تنظیم کرده اید در حالیکه هنوز پین را تنظیم نکرده اید با دیدن آنچه اتفاق می افتد خواهید آموخت که چگونه چنین پین هایی را شناسایی کنید و گرفتار تله شان نشوید!

پس بفرمایید. نترسید از اینکه هرکسی و از همه سوال کنید آیا قفل قدیمی ای دارند که ممکن باشد به شما بدهند. به صورت آنلاین هم جستجو کنید، بسیاری از گروه های قفل باز کن داریم که حاضر به معامله و ردو بدل کردن قفل هایی هستند که قبلا هزاران بار خودشان بازشان کرده اند و اغلب می توانند اطلاعاتی در مورد نحوه باز کردن هر قفل به شما بدهند که مطمئنا کمک خواهد کرد.

ناامیدی دشمن قفل باز کردن است و هرچه ناامیدتر شوید مهارت های شما بدتر می شود. بنابراین برای جلوگیری از دلیل شماره 1 ناامیدی اگر استفاده از یک تکنیک باز کردن  روی یک قفل خاص جواب نداد از هر تعداد روشی که بلد هستید روی هر تعداد قفل که می توانید استفاده کنید.

در بالا بخش مربوط به قفل های تمرینی ما وجود دارد، اما اگر می خواهید مهارت های خود را بهبود ببخشید موارد بسیار بیشتری در فروشگاه خود داریم!

خدمات کلید سازی شبانه روزی

ما در امداد کلید تهران با ارائه خدمات کلید سازی و قفل سازی در تمام مناطق تهران در چهار جهت اصلی بصورت کلید سازی شبانه روزی شمال تهران، کلید سازی شبانه روزی غرب تهران، کلید سازی شبانه روزی شرق تهران و کلید سازی شبانه روزی جنوب تهران و حتی ما با کلمه کلید سازی شبانه روزی آماده ارائه خدمات توسط متخصصین خود هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

تماس فوری