کلید سازی شبانه روزی امانیه

کلیدسازی شبانه روزی امانیه

دیگر برای ساخت کلید و باز کردن در نیازی به مراجعه به مغازه کلید سازی ندارید. تنها با یک تماس تلفنی با کلید سازی شبانه روزی امداد کلید خواهید توانست در هر جایی از تهران، کلید ساز سیار در محل خود داشته باشید. بدین ترتیب از هدر رفتن زمان و انرژی شما جلوگیری می شود. امداد کلید در هر ساعتی از شبانه روز برای حل مشکلات شما از قبیل غیر فعال شدن ریموت در پارکینگ، شکستن کلید در قفل، خراب شدن ریموت خودرو و … سریعا در محل شما حاضر می شود.

خدمات امداد کلید برای ساکنین امانیه

امانیه محله ای در شمال تهران و در منطقه 3 شهرداری واقع است. امانیه از سمت شمال و شرق به بزرگراه مدرس، بزرگراه چمران و پل پارک وی، از سمت جنوب به بلوار آرش و بلوار اسفندیار، از غرب به پارک ملت و شهرک سئول محدود می شود. جردن و الهیه از خیابان های هم وار امانیه هستند.

اهالی محله امانیه می توانند انواع خدمات مربوط به قفل و کلید و ریموت را از کلید سازی شبانه روزی امداد کلید دریافت کنند. برای این کار باید با شماره 09192002466 تماس بگیرند و پس از طرح مشکل خود درخواست حضور نیروی متخصص بدهند. اگر ساکن مناطق نزدیک امانیه هستید نیز می توانید از امداد کلید خدمت بگیرید. مثلا در جردن با کلید سازی شبانه روزی جردن تماس گرفته و درخواست سرویس کنید.

از خدمت های امداد کلید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تعویض توپی در
  • ساخت کلید جدید
  • ساخت ریموت پارکینگ
  • باز کردن در حتی درب ضد سرقت
  • باز کردن درب خودرو ایرانی و خارجی
  • ساخت سوئیچ برای انواع موتورسیکلت

تعویض قفل ضد سرقت

 

عرضه خدمات حرفه ای در کوتاه ترین زمان

همکاران ما در امداد کلید همیشه سعی بر جلب رضایت شما دارند بنابراین با اعزام سریع نیرو به محل شما مانع اتلاف وقت با ارزشتان می شوند. بعد از اینکه با کادر پشتیبانی تماس گرفتید و درخواست خود را مطرح کردید، 30 دقیقه بعد و یا حتی کمتر کارشناس کلید سازی در ادرس شما حاضر است. کیفیت انجام خدمت در کنار سرعت همواره مورد توجه تیم امداد کلید بوده است.

قیمت مناسب بر اساس مصوبه اتحادیه

با اینکه خدمات به صورت شبانه روزی و سیار ارائه می شود ولی هزینه ها مقرون به صرفه و طبق تعرفه اتحادیه هست. زمان انجام امور مختلف کلید سازی با هم تفاوت دارد، نوع سختی کارهای مختلف تیز با هم فرق می کند. مثلا باز کردن قفل گاو صندوق با ساخت کلید یدک تفاوت بسیاری دارد. پس طبیعی است که قیمت ها متنوع باشد. در هر صورت قبل از اینکه کارشناس به محل شما اعزام شود می توانید از اپراتور هزینه ها را بپرسید. در امانیه و محله های اطراف مثل الهیه مجموعه امداد کلید آماده خدمت رسانی به شماست. اهالی خیابان الهیه می توانند با تماس با شعبه کلید سازی شبانه روزی الهیه درخواست حضور کلید ساز سیار کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

تماس فوری