سعیدی 2466 200 0919

کلید سازی شبانه روزی آزادی

کلید سازی شبانه روزی آزادی

امداد کلید تهران با نام کلید سازی شبانه روزی آزادی در منطقه ۹ و دیگر محله ها و خیابانهای اطراف آزادی خدمات ارائه می کند.

کلید سازی شبانه روزی آزادی در سریع ترین زمان ممکن برای حل تمامی مشکلات شما، فقط با یک تماس کلید سازان مجرب در کمترین زمان ممکن در محل تمامی نقاط آزادی آماده خدمت رسانی می باشد.

کلید سازی شبانه روزی آزادی

۰۹۱۰۴۹۹۴۳۲۳ – ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

کلید سازی شبانه روزی آزادی

خدمات کلید سازی امداد کلید در آزادی

این خدمات شامل بازکردن و تعویض انواع قفل حتی درب های ضد سرقت و انواع خودروها می باشد.

خیابان آزادی (نام پیشین: خیابان آیزنهاور) خیابانی در غرب تهران است که از میدان آزادی در سوی غربی خیابان آغاز شده و در میدان انقلاب پایان می‌یابد. در دوره پهلوی این خیابان آیزنهاور نام داشت که از نام یکی از روسای جمهور آمریکا گرفته شده بود. این خیابان در شمال خیابان ‌هایی چون جیحون، کارون و آذربایجان جای دارد و از خیابان‌های مهم و مرکزی تهران و کانون راهپیمایی‌ها در این شهر به ‌شمار می آید.

محله آزادی : یکی از محله های قدیمی و معروف تهران است که به علت هم‌جواری با برج آزادی و میدان انقلاب به عنوان یکی از مهم ترین محله‌های شهر تهران محسوب می‌شود. وجود مترو شادمان به عنوان یکی از ایستگاه ‌های مهم مترو تهران اهمیت این محله تهران را دو چندان کرده است.
تراکم جمعیت و سطح قیمت خانه ها

تراکم جمعیت این محله با توجه به مرکزیت و قدیمی بودن محله نسبتا بالا است. از طرفی با توجه با این که سطح قیمت خانه ها در این محله متوسط است، روز به روز بر متقاضیان سکونت در این محله افزوده می شود. متوسط نرخ مسکن در این محله از متری ۳ میلیون و ۵۰۰ هزارتومان تا ۴ میلیون تومان متغیر است.
مراکز دولتی: محله آزادی دارای مراکز مهم دولتی از جمله بانک، مخابرات و ادارات مهم دولتی است. معروف ‌ترین مراکز دولتی این محله شامل:

  • اداره مرکزی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی
  • ساختمان شهرداری منطقه ۱۰
  • بیمه تأمین اجتماعی
  • اداره پست منطقه ۱۰
  • اداره وزارت کار و تأمین اجتماعی
  • سازمان فنی و حرفه‌ای کشور
  • سازمان میراث فرهنگی
  • کارخانه نوشابه و دلستر زمزم

 

کلیدسازی شبانه روزی امداد کلید تهران

کلید سازی شبانه روزی امداد کلید تهران

کلید سازی شبانه روزی امداد کلید این اطمینان خاطر را به شما عزیزان می دهد که خدمات کلید سازی را بصورت شبانه روزی در تمام محله های اطراف آزادی می توانید تماس بگیرید از جمله کلید سازی شبانه روزی سی متری جی ، کلید سازی شبانه روزی استاد معین  نیز جزو کلیدسازی شبانه روزی در منطقه ۹ می باشد که خدمات ارائه می شود.

شما کافیست برای دریافت خدمات کلید سازی و قفل سازی سیار به شماره ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹ تماس بگیرید تا در اسرع وقت کارشناس ما در محل مورد نظر شما حاضر شود.

 

تاریخ انتشار: 2019/12/09

دیدگاهتان را بنویسید

 

نظرات مشتریان

برای تماس اینجا کلیک کنید