سعیدی 2466 200 0919

کلید سازی شبانه روزی آیت الله کاشانی

کلید سازی شبانه روزی » كليد سازي شبانه روزي غرب تهران » کلید سازی شبانه روزی آیت الله کاشانی

کلید سازی شبانه روزی آیت الله کاشانی در سریع ترین زمان ممکن برای حل تمامی مشکلات شما، فقط با یک تماس, کلید سازان مجرب در کمترین زمان ممکن در تمامی نقاط آیت الله کاشانی آماده خدمت رسانی در محل می باشند.

کلید سازی شبانه روزی آیت الله کاشانی

۰۹۱۰۴۹۹۴۳۲۳ – ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

 کلید سازی شبانه روزی آیت الله کاشانی

 

بزرگراه آیت‌الله کاشانی نام بزرگراهی در شمال غرب تهران است که از غرب به شهر زیبا و از شرق به فلکه دوم صادقیه منتهی می شود از غرب آن به شهر زیبا و اتوبان یادگار امام منتهی می گردد. همچنین در شمال آن خیابان مرزداران قرار داشته و جنوب آن با اتوبان شیخ فضل الله نوری هم مرز می شود. یکی از ویژگی های مهم این بزرگراه داشتن تقاطع با اتوبان های باکری، حکیم و شهید ستاری بوده که دسترسی به آن را راحت تر کرده است.

قدمت محله: این محله را نمی توان از محله های قدیمی تهران دانست تا جایی که قبل از انقلاب، هیچ گونه ساخت و سازی در این زمین ها انجام نشده و زمین هایش بایر بود. پس از انقلاب به دلایل متعددی چون رشد جمعیت تهران، افزایش مهاجرت به پایتخت و… این بخش از تهران به مرور زمان شکل و شمایلی جدید به خود گرفت و ساخت و سازهایش نیز آغاز شد. بخشی از زمین های این محله در اختیار هموطنان اقلیت مذهبی ما است. از همین روی کمتر از ۱% ساکنانش مسیحیان، کلیمی ها و بهایی ها هستند. این بزرگراه با بزرگراه‌های ستاری، حکیم و شهید باکری متقاطع است.

در تاریخ ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ نقشه گوگل نام این بزرگراه را به مصدق تغییر نام داد.

 

 

 

تاریخ انتشار: 2019/12/30

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

نظرات مشتریان